Licensed to Colonial Swim League - D
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/17/2018 10:43 PM
                    Sunny Willow at Maple Manor - 7/7/2018                     
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 11 & Under 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Broome, Olivia            11 Maple Manor            85.20      67.35    6  
  2 Ciocari, Natalie          11 SW-MA                  90.10      60.60    4  
  3 Blas, Lexi                 9 SW-MA                  54.55      54.55    2.5
  3 Ellner, Brooke             8 Maple Manor            63.70      54.55    2.5
  5 Ellner, Hannah S          10 Maple Manor            69.40      50.80    1  
 -- Madden, Sarah              8 Maple Manor               NT     X47.65  
 
Event 2  Men 11 & Under 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gonzales, Greg            11 SW-MA                  62.70      67.55    6  
  2 Burke, Matthew J           9 Maple Manor            56.75      61.55    4  
  3 Lowenthal-Cales, Eli       9 SW-MA                 107.15      55.35    3  
  4 Curcio, Joey G             9 Maple Manor            56.05      53.55    2  
  5 Horan, Alex               10 SW-MA                     NT      47.95    1  
 -- Dynan, Brendan             8 SW-MA                  41.80     X47.55  
 
Event 3  Women 12-14 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeMichele, Mikayla        14 Maple Manor           148.55     112.95    6  
  2 Rizzuto, Abby             13 Maple Manor           124.45     109.80    4  
  3 Rizzuto, Grace            13 Maple Manor           114.60      98.05    3  
  4 Bartley, Emma             13 SW-MA                     NT      97.25    2  
  5 Ciocari, Kerri            13 SW-MA                 124.95      93.40    1  
  6 Ciocari, Natalie          11 SW-MA                  90.10      86.40  
 
Event 4  Men 12-14 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gorman, Mason             12 Maple Manor               NT      97.60    6  
  2 Rossman, Alex             13 SW-MA                 124.80      92.05    4  
  3 Moon, Kyle                13 SW-MA                 145.60      86.05    3  
  4 Gorman, Dan               13 Maple Manor           124.55      72.45    2  
  5 Theodorson, Joey          12 Maple Manor            67.40      66.65    1  
 -- Carleo, Luigi             12 SW-MA                 106.65     X70.45  
 
Event 5  Women 15-18 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeMichele, Mikayla        14 Maple Manor           148.55     141.35    6  
  2 Kullmann, Peyton          15 Maple Manor           148.00     131.45    4  
  3 Bartley, Emma             13 SW-MA                     NT     128.60    3  
  4 O'Toole, Lainey           15 Maple Manor           133.10     126.35    2  
  5 McManus, Ryan             16 SW-MA                 116.90     114.70    1  
  6 Stelling, Alli            15 SW-MA                 112.45      98.45  
 
Event 6  Men 15-18 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burke, Michael            16 Maple Manor           200.85     163.00    6  
  2 Moon, Kyle                13 SW-MA                 145.60     128.55    4  
  3 Gorman, Dan               13 Maple Manor           124.55     123.05    3  
  4 Rossman, Alex             13 SW-MA                 124.80     115.20    2  
  5 Theodorson, DJ            15 Maple Manor           118.25     110.70    1  
 
Event 11  Women 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robbins, Emme              8 Maple Manor            25.15      23.15    6  
  2 Kenney, Mikayla            8 Maple Manor            21.83      23.45    4  
  3 Koller, Phoebe             8 Maple Manor            26.12      26.05  
  4 Zochowski, Alexa           8 Maple Manor            23.57      26.40    3  
  5 Quinn, Erin                7 SW-MA                  25.58      27.27    2  
  6 Faccio, Meghan             8 Maple Manor            27.69      28.20  
  7 Carroll, Cassidy           6 Maple Manor            29.69      30.43  
  8 Faccio, Sophia             7 Maple Manor            27.90      30.63  
  9 Sheppard, Aisley           7 Maple Manor            29.69      31.29  
 10 McGovern, Claire           8 Maple Manor            29.89      31.58  
 11 Tropiano, Cece             8 Maple Manor            30.51      31.70  
 12 Serrill, Cassidy           8 SW-MA                  28.58      31.82    1  
 13 Foster, Caitlyn            8 Maple Manor            32.53      32.02  
 14 Kivlehan, Maeve            8 SW-MA                  29.82      32.29  
 15 Kullmann, Kerrigan         7 Maple Manor            31.27      34.61  
 16 Coughlin, Kyra             5 SW-MA                  44.97      37.90  
 16 Coughlin, Jane             8 SW-MA                  29.59      37.90  
 18 Colletto, Gabriella        6 Maple Manor            34.57      39.36  
 19 Madden, Sarah              8 Maple Manor            37.69      39.69  
 20 Quinn, Aubrey              7 SW-MA                  35.24      41.93  
 21 Dempsey, Emily             7 SW-MA                  35.14      43.35  
 22 O'Gara, Shealyn            7 SW-MA                  34.70      47.07  
 23 Duffy, Alannah             6 SW-MA                  48.58      49.68  
 
Event 12  Men 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pierce, Parker             7 Maple Manor            23.84      24.85    6  
  2 Rubin, AJ                  8 Maple Manor            26.03     J27.40    4  
  3 Wenzel, Jack               7 Maple Manor            27.03     J27.19    3  
  4 Carter, Joey               8 SW-MA                  27.84      29.02    2  
  5 Carroll, Jaxson            8 Maple Manor            29.89      30.84  
  5 Dynan, Brendan             8 SW-MA                  31.30     J31.86    1  
  6 Kowalski, Ryland           7 Maple Manor            33.03      31.33  
  6 Ciocari, Jake              8 SW-MA                  32.65     J35.34  
  9 Serrill, Liam              6 SW-MA                  53.01      42.08  
 10 Bocul, Ben                 8 SW-MA                     NT      45.23  
 11 Bray, Aiden                8 Maple Manor            41.02      47.71  
 12 Quinn, Patrick             6 SW-MA                  46.37      47.83  
 13 Danihel, Ian               7 SW-MA                  52.79      53.92  
 14 Willson, Ryan              5 SW-MA                  50.96    1:04.72  
 15 Lowenthal-Cales, Asher     6 SW-MA                  59.43    1:06.83  
 
Event 13  Women 9-10 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taylor, Alicia            10 SW-MA                  18.98      19.26    5  
  1 In, Madison               10 Maple Manor            18.93      19.26    5  
  3 Andrulonis, Janis         10 Maple Manor            22.00      20.36  
  4 Kullmann, Brady F          9 Maple Manor            22.82      21.71  
  5 Wolverton, Sophia         10 Maple Manor            21.76      21.84    3  
  6 Auwater, Alyssa            9 Maple Manor            20.96      22.50    2  
  7 Gondek, Michelle          10 SW-MA                  21.61      22.70    1  
  8 McKeown, Rebecca L         9 Maple Manor            22.12      23.24  
  9 Sheppard, Jolie            9 Maple Manor            23.69      24.91  
 10 Davis, Eva                 9 SW-MA                  23.27      26.16  
 11 Ellner, Hannah S          10 Maple Manor            31.38      27.19  
 12 Wartman, Kaelyn           10 SW-MA                  24.89      27.29  
 13 Keck, Julia                9 Maple Manor            30.16      32.20  
 
Event 14  Men 9-10 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mo, Brendan               10 SW-MA                  19.84      19.81    6  
  2 Curcio, Joey G             9 Maple Manor            19.84      20.14    4  
  3 Destro, Max               10 Maple Manor            21.37      22.37    3  
  4 Wilmoth, Luke              9 SW-MA                  21.64      22.59    2  
  5 Peev, Sebastian            9 Maple Manor            21.56      22.69    1  
  6 Suc, Xavier N             10 Maple Manor            23.39      23.30  
  7 McManus, Jack              9 SW-MA                  23.30      24.60  
  8 Miller, Fin                9 SW-MA                  23.89      25.68  
  9 Davis, Quinton             9 Maple Manor            27.73      25.92  
 10 Netter, Derek A            9 Maple Manor            23.86      26.02  
 11 Foster, Chase              9 Maple Manor            23.47      26.60  
 12 Caldwell, Isaac           10 SW-MA                  26.34      26.63  
 13 Wilson, Liam              10 SW-MA                  25.96      26.64  
 14 Zahn, Henry                9 Maple Manor            25.40      26.87  
 15 Kowalski, Kellan           9 Maple Manor            27.95      27.94  
 16 Carter, John              10 SW-MA                  26.77      28.82  
 17 Wydan, John               10 Maple Manor            27.08      29.27  
 18 Broome, Liam J             9 Maple Manor            28.67      34.81  
 19 Boukamp, Alex             10 SW-MA                  31.57      36.08  
 
Event 15  Women 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vorobyeva, Arina          11 SW-MA                  34.58      34.85    6  
  2 Gondek, Maya              12 SW-MA                  36.30      37.77    4  
  3 McKeown, Hannah K         12 Maple Manor            37.88      38.63    3  
  4 Kullmann, Mason           12 Maple Manor            40.46      39.91    2  
  5 O'Neill, Hannah S         11 Maple Manor            42.93      41.53  
  6 Kullmann, Ellison         11 Maple Manor            40.68      42.03    1  
  7 Ruppel, Abby              11 SW-MA                  42.05      42.50  
  8 Curcio, Julianna N        11 Maple Manor            43.44      43.45  
  9 Kukla, Audrey             12 Maple Manor            44.33      45.05  
 10 Wolf, Abby                12 SW-MA                  44.49      45.49  
 11 Cantrell, Maggie          11 SW-MA                  45.63      47.08  
 12 Wartman, Raleigh          12 SW-MA                  46.46      50.31  
 13 Bauer, Sabrina            11 SW-MA                  50.84      52.88  
 14 Lyons, Grace              12 SW-MA                  53.78      53.39  
 15 Bauer, Scarlett           11 SW-MA                  53.84      55.69  
 16 Portnoy, Ilana            11 SW-MA                  58.66      56.86  
 17 Smith, Rosie              11 SW-MA                  57.12      59.93  
 18 Duffy, Brynleigh          11 SW-MA                1:03.27    1:00.54  
 19 Matthews, Julia           11 SW-MA                  59.43    1:00.57  
 20 Kivlehan, Molly           12 SW-MA                1:07.74    1:09.68  
 
Event 16  Men 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suc, Maximilien P         12 Maple Manor            38.36      39.40    6  
  2 Gorman, Mason             12 Maple Manor            40.09      40.13    4  
  3 Andrews, Odin             12 SW-MA                  39.83      40.67    3  
  4 Ciccarone, Franco         11 Maple Manor            40.30      41.89    2  
  5 Clayton, Tommy            12 Maple Manor            46.47      45.87  
  6 Blas, Jack                12 SW-MA                     NT      46.09    1  
  7 Shahar, Jordan            12 Maple Manor            50.06      50.16  
  8 Gonzales, Greg            11 SW-MA                  50.22      52.19  
  9 Matthews, William         11 SW-MA                     NT      52.50  
 -- Dynan, Connor             11 SW-MA                     NT         DQ  
 
Event 17  Women 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andrews, Erin             14 SW-MA                  36.50      36.67    6  
  2 Pesti, Korinna            14 Maple Manor            36.14      37.19    4  
  3 Rizzuto, Abby             13 Maple Manor            38.28      39.31    3  
  4 Caldwell, Michaela        14 SW-MA                  38.58      39.51    2  
  5 McCarthy, Emma            13 Maple Manor            38.30      39.81    1  
  6 Morina, Mela              14 SW-MA                  38.64      40.47  
  7 Luciani, Anna             14 Maple Manor            42.03      40.90  
  8 Brown, Mary Rose          13 SW-MA                  45.31      45.68  
  9 Horan, Sophia             13 SW-MA                  47.30      47.26  
 10 O'Neill, Sarah            13 Maple Manor            47.58      47.27  
 11 Ruppel, Lucy              13 SW-MA                  48.34      51.99  
 
Event 18  Men 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bondi, Miles              13 Maple Manor            34.64      34.46    6  
  2 Portnoy, Ashton           14 SW-MA                  34.77      34.97    4  
  3 In, Jonathan              13 Maple Manor            35.15      35.45    3  
  4 Andrulonis, Jonas         14 Maple Manor            34.47      35.72    2  
  5 Kullmann, Landon          13 Maple Manor            36.75      36.88  
  6 Gewartowski, Michael      13 Maple Manor            37.89      37.45  
  7 Netter, Eddie             14 Maple Manor            37.99      39.06  
  8 Berman, Zachary           13 Maple Manor            43.45      40.57  
  9 Thomas, Matthew           14 SW-MA                  38.72      40.64    1  
 10 Horton, Andrew            13 SW-MA                     NT      41.26  
 11 Ciccarone, Luca           14 Maple Manor            45.09      41.57  
 12 Bray, Liam                13 Maple Manor            42.91      43.92  
 13 Morina, Marco             13 SW-MA                     NT      44.59  
 14 Rizzuto, Andrew           13 Maple Manor            52.90      45.96  
 15 Ruocco, Julian            13 Maple Manor            47.44      46.01  
 16 Clancy, Patrick           13 SW-MA                  53.09      55.89  
 17 McDaid, Colin             13 Maple Manor               NT      57.49  
 
Event 19  Women 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            17 Maple Manor            31.57      32.45    6  
  2 McKernan, Sydney          15 SW-MA                  32.62      33.19    4  
  3 Horton, Kailey            16 SW-MA                  33.19      33.72    3  
  4 McKernan, Shayne          17 SW-MA                  33.37      34.33    2  
  5 Pendleton, Rebecca        18 Maple Manor            33.66      34.86    1  
  6 Cheifetz, Samara          18 Maple Manor            35.29      36.36  
  7 Thomas, Abby              16 SW-MA                  39.14      39.27  
  8 O'Toole, Rebecca          18 Maple Manor            39.87      40.59  
  9 Andrulonis, Alanis        15 Maple Manor            39.79      40.97  
 10 Carboni, Lauren           15 Maple Manor            41.70      43.36  
 11 O'Toole, Lainey           15 Maple Manor            42.43      43.47  
 12 McDaid, Tara              18 Maple Manor            46.07      45.60  
 13 Bocul, Karolina           15 SW-MA                     NT      47.23  
 14 Brown, Molly              15 SW-MA                  44.92      47.29  
 15 Brogan, Siobhan           15 Maple Manor            48.71      49.21  
 16 Theodorson, Amanda        16 Maple Manor            47.56      49.47  
 17 Shahar, Ma'ayan           16 Maple Manor            46.79      49.52  
 
Event 20  Men 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gewartowski, Joseph       18 Maple Manor            33.81      30.17  
  1 Flynn, Alex               18 Maple Manor            29.12     J30.40    6  
  2 Pesti, Kornel             17 Maple Manor            31.44     J31.31    4  
  3 Wiggins, Noah             16 SW-MA                  32.48     J32.88    3  
  4 Brogan, Sean              16 Maple Manor            32.84     J34.12    2  
  5 Carpenter, Matthew        18 SW-MA                     NT     J37.96    1  
  6 Marcus, Andrew            16 SW-MA                  36.53      37.84  
  8 Theodorson, DJ            15 Maple Manor            37.59      38.39  
 
Event 21  Women 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robbins, Emme              8 Maple Manor            26.32      27.47    6  
  2 Ellner, Brooke             8 Maple Manor            28.19      28.86    4  
  3 Quinn, Erin                7 SW-MA                  30.78      31.04    3  
  4 Koller, Phoebe             8 Maple Manor            33.84      32.28    2  
  5 Serrill, Cassidy           8 SW-MA                  34.22      34.93    1  
  6 Dempsey, Emily             7 SW-MA                     NT      47.30  
  7 Coughlin, Jane             8 SW-MA                     NT      49.59  
 -- Lowenthal-Cales, Parker    6 SW-MA                     NT         DQ  
 -- Quinn, Aubrey              7 SW-MA                  40.12         DQ  
 
Event 22  Men 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pierce, Parker             7 Maple Manor            28.13      29.09    6  
  2 Shahar, Zeev               8 Maple Manor            29.02      29.59    4  
  3 Rubin, AJ                  8 Maple Manor            32.18      30.00    3  
  4 Ciocari, Jake              8 SW-MA                  30.19      30.41    2  
 -- Cornett, Colm              7 SW-MA                  44.49         DQ  
 -- Bocul, Ben                 8 SW-MA                     NT         DQ  
 
Event 23  Women 9-10 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sileo-Magliari, Sophia    10 SW-MA                  19.17      18.68    6  
  2 Auwater, Olivia           10 Maple Manor            19.88      19.87    4  
  3 In, Madison               10 Maple Manor            19.66      20.06    3  
  4 Andrulonis, Janis         10 Maple Manor            22.07      22.94    2  
  5 Blas, Lexi                 9 SW-MA                  24.23      23.39    1  
  6 Hestnar, Meredith         10 Maple Manor            26.03      25.27  
  7 Lieb, Sara                 9 Maple Manor            24.31      25.97  
  8 Morina, Gabby             10 SW-MA                  24.96      26.44  
  9 Ellner, Hannah S          10 Maple Manor            24.09      26.62  
 10 Clayton, Eve E             9 Maple Manor            29.66      28.34  
 11 Lieb, Grace                9 Maple Manor            28.28      30.70  
 12 Keck, Julia                9 Maple Manor            32.02      31.66  
 
Event 24  Men 9-10 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burke, Matthew J           9 Maple Manor            22.53      21.96    6  
  2 Wilmoth, Luke              9 SW-MA                  21.91      22.01    4  
  3 McManus, Jack              9 SW-MA                  23.61      24.29    2.5
  3 Smith, Cullen M            9 Maple Manor            21.94      24.29    2.5
  5 Caldwell, Isaac           10 SW-MA                  24.94      25.52    1  
  6 Wenzel, Cole R            10 Maple Manor            23.15      26.16  
  7 Kowalski, Kellan           9 Maple Manor            29.12      29.66  
  8 Wolverton, Michael         9 Maple Manor            28.69      29.70  
  9 Suc, Xavier N             10 Maple Manor            27.87      30.93  
 
Event 25  Women 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vorobyeva, Arina          11 SW-MA                     NT      41.41    6  
  2 O'Meara, Abby R           11 Maple Manor            44.90      44.87    4  
  3 Kullmann, Ellison         11 Maple Manor            44.57      45.39    3  
  4 McManus, Madison          12 SW-MA                  42.15      45.48    2  
  5 Rubin, Regan              12 Maple Manor            45.78      46.25    1  
  6 Curcio, Julianna N        11 Maple Manor            47.77      49.38  
  6 Cantrell, Maggie          11 SW-MA                  49.97     J49.69  
  8 O'Neill, Hannah S         11 Maple Manor            50.78      51.67  
  9 Wolf, Abby                12 SW-MA                  54.00      52.74  
 10 Kukla, Audrey             12 Maple Manor            53.59      55.98  
 11 Bauer, Sabrina            11 SW-MA                  55.08      56.67  
 12 Broome, Olivia            11 Maple Manor            58.45      56.69  
 13 Smith, Rosie              11 SW-MA                  56.33      57.05  
 14 Bauer, Scarlett           11 SW-MA                  56.66      57.64  
 15 McCarthy, Gracie          11 Maple Manor            56.80      58.51  
 16 Lyons, Grace              12 SW-MA                  56.70      58.62  
 17 Kivlehan, Molly           12 SW-MA                1:02.17    1:01.74  
 18 Wartman, Raleigh          12 SW-MA                1:00.58    1:02.09  
 19 Portnoy, Ilana            11 SW-MA                1:01.34    1:03.29  
 20 Netter, Rylee             12 Maple Manor          1:03.64    1:03.97  
 21 Matthews, Julia           11 SW-MA                1:10.45    1:10.31  
 
Event 26  Men 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stelling, Jack            12 SW-MA                  43.33      42.99    6  
  2 Bocul, Jack               12 SW-MA                     NT      47.32  
  3 Gorman, Mason             12 Maple Manor            45.75      48.20    4  
  4 Pendleton, Cory           12 Maple Manor            50.13      49.39    3  
  5 Blas, Jack                12 SW-MA                  48.94      50.52    2  
  6 Theodorson, Joey          12 Maple Manor            45.91      51.38    1  
  7 Clayton, Tommy            12 Maple Manor            52.73      52.73  
  8 Shahar, Jordan            12 Maple Manor            52.59      54.29  
  9 Dynan, Connor             11 SW-MA                  54.38      58.76  
 10 Dempsey, Jack             11 SW-MA                     NT    1:00.86  
 11 Baxter, Shane             11 SW-MA                1:11.05    1:10.59  
 
Event 27  Women 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stelling, Erica           14 SW-MA                  41.11      41.75    6  
  2 McCarthy, Emma            13 Maple Manor            40.35      42.27    4  
  3 McManus, Grace            14 SW-MA                  42.02      43.38    3  
  4 Suc, Alexandra H          14 Maple Manor            43.14      43.69    2  
  5 Rizzuto, Grace            13 Maple Manor            43.45      45.75    1  
  6 Morina, Mela              14 SW-MA                  47.19      47.45  
  7 Ruppel, Lucy              13 SW-MA                  49.55      49.85  
  8 O'Neill, Sarah            13 Maple Manor            48.77      51.03  
  9 O'Halloran, Katie         14 SW-MA                  50.05      51.52  
 10 Matthews, Sophia          13 SW-MA                  56.62      57.80  
 
Event 28  Men 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilmoth, Logan            14 SW-MA                  36.99      37.54    6  
  2 Berman, Zachary           13 Maple Manor            37.15      38.89    4  
  3 Netter, Eddie             14 Maple Manor            37.51      39.42    3  
  4 In, Jonathan              13 Maple Manor            38.19      40.14    2  
  5 Horan, David              14 SW-MA                  40.70      41.76    1  
  6 Horton, Andrew            13 SW-MA                  42.26      44.29  
  7 Morina, Marco             13 SW-MA                  43.43      44.86  
  8 Thomas, Matthew           14 SW-MA                  46.89      47.79  
  9 Rizzuto, Andrew           13 Maple Manor            55.28      51.89  
 10 Clancy, Patrick           13 SW-MA                  54.00      55.20  
 11 Bray, Liam                13 Maple Manor            59.90      55.37  
 12 McDaid, Colin             13 Maple Manor               NT    1:07.25  
 
Event 29  Women 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            17 Maple Manor            35.19      36.25    6  
  2 Wilmoth, Lia              17 SW-MA                  36.86      37.45    4  
  3 McDaid, Tara              18 Maple Manor            43.08      43.74    3  
  4 McManus, Ryan             16 SW-MA                  41.47      44.04    2  
  5 Brown, Molly              15 SW-MA                     NT      46.19    1  
  6 Shahar, Ma'ayan           16 Maple Manor            43.84      48.08  
  7 O'Toole, Rebecca          18 Maple Manor            44.40      48.37  
  8 Andrulonis, Alanis        15 Maple Manor            46.83      48.50  
  9 Carboni, Lauren           15 Maple Manor            51.16      53.34  
 10 Brogan, Siobhan           15 Maple Manor            52.28      53.59  
 11 Theodorson, Amanda        16 Maple Manor            48.71      54.16  
 
Event 30  Men 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Matt              16 Maple Manor            30.52      32.41    6  
  2 Flynn, Alex               18 Maple Manor            33.82      33.73    4  
  3 Duthie, Zach              17 Maple Manor            35.91     J37.41    3  
  4 Marcus, Andrew            16 SW-MA                  36.00     J37.38    2  
  5 Wiggins, Nate             17 SW-MA                     NT      38.26    1  
  6 Carpenter, Matthew        18 SW-MA                  40.06      40.37  
  7 Brogan, Sean              16 Maple Manor            41.23      42.58  
  8 Theodorson, DJ            15 Maple Manor            41.45      42.79  
 
Event 31  Women 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robbins, Emme              8 Maple Manor            21.14      21.81    6  
  2 Kenney, Mikayla            8 Maple Manor            23.50      23.17    4  
  3 Koller, Phoebe             8 Maple Manor            26.34      24.35    3  
  4 Zochowski, Alexa           8 Maple Manor            27.89      25.15  
  5 Faccio, Sophia             7 Maple Manor            30.49      29.60  
  6 McGovern, Claire           8 Maple Manor            32.37      29.73  
  6 Quinn, Erin                7 SW-MA                  26.57      29.73    2  
  8 Carroll, Cassidy           6 Maple Manor            32.82      30.36  
  9 Faccio, Meghan             8 Maple Manor            33.78      33.44  
 10 Serrill, Cassidy           8 SW-MA                  33.06      34.14    1  
 11 Sheppard, Aisley           7 Maple Manor            33.15      35.30  
 12 Quinn, Aubrey              7 SW-MA                  38.41      37.54  
 13 O'Gara, Shealyn            7 SW-MA                     NT      38.75  
 14 Foster, Caitlyn            8 Maple Manor            34.42      43.51  
 15 Kullmann, Kerrigan         7 Maple Manor            41.03      44.43  
 16 Tropiano, Cece             8 Maple Manor            45.30      45.30  
 17 Dempsey, Emily             7 SW-MA                     NT      51.09  
 -- Lowenthal-Cales, Parker    6 SW-MA                     NT         DQ  
 
Event 32  Men 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pierce, Parker             7 Maple Manor            22.89      25.42    6  
  2 Shahar, Zeev               8 Maple Manor            31.47      27.46  
  3 Kowalski, Ryland           7 Maple Manor            30.10      28.99    4  
  4 Wenzel, Jack               7 Maple Manor            24.71      29.93    3  
  5 Carroll, Jaxson            8 Maple Manor            32.89      32.69  
  6 Colletto, Connor           8 Maple Manor            31.10      34.67  
  7 Rubin, AJ                  8 Maple Manor            34.82      35.69  
  8 Danihel, Ian               7 SW-MA                     NT      45.28    2  
  9 Bray, Aiden                8 Maple Manor               NT      54.51  
 -- Quinn, Patrick             6 SW-MA                     NT         DQ  
 -- Carter, Joey               8 SW-MA                  33.40         DQ  
 
Event 33  Women 9-10 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Auwater, Olivia           10 Maple Manor            16.15      16.26    6  
  2 Sileo-Magliari, Sophia    10 SW-MA                  16.76      16.61    4  
  3 Taylor, Alicia            10 SW-MA                  17.97      17.53    3  
  4 Madden, Emma E            10 Maple Manor            19.58      18.43    2  
  5 Andrulonis, Janis         10 Maple Manor            19.03      18.95    1  
  6 McKeown, Rebecca L         9 Maple Manor            19.80      20.46  
  7 Gondek, Michelle          10 SW-MA                  22.70      21.54  
  8 Auwater, Alyssa            9 Maple Manor            21.91      21.63  
  9 Stelling, Jamie           10 SW-MA                  20.32      22.71  
 10 Sheppard, Jolie            9 Maple Manor            24.08      24.45  
 11 Davis, Eva                 9 SW-MA                  24.57      24.60  
 12 Clayton, Eve E             9 Maple Manor            26.13      25.29  
 13 Lieb, Grace                9 Maple Manor            26.13      27.44  
 14 Wildgust, Katie           10 SW-MA                     NT      28.70  
 
Event 34  Men 9-10 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Cullen M            9 Maple Manor            17.58      18.20    6  
  2 Andrews, Rex               9 SW-MA                  18.87      19.27    4  
  3 Wenzel, Cole R            10 Maple Manor            19.72      19.89    3  
  4 Destro, Max               10 Maple Manor            20.13      20.72    2  
  5 Horan, Alex               10 SW-MA                  21.38      24.09    1  
  6 Zahn, Henry                9 Maple Manor            25.50      24.31  
  7 Miller, Fin                9 SW-MA                  23.47      24.55  
  8 Carter, John              10 SW-MA                  24.93      25.63  
  9 Netter, Derek A            9 Maple Manor            24.57      27.44  
 10 Foster, Chase              9 Maple Manor            24.34      27.53  
 11 Suc, Xavier N             10 Maple Manor            26.86      28.33  
 12 Boukamp, Alex             10 SW-MA                  23.49      34.03  
 13 Wydan, John               10 Maple Manor            31.16      34.09  
 
Event 35  Women 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKeown, Hannah K         12 Maple Manor            35.88      35.73    6  
  2 Gondek, Maya              12 SW-MA                     NT      36.03    4  
  3 O'Meara, Abby R           11 Maple Manor            39.41      39.90    3  
  4 Carter, Mary              11 SW-MA                  41.90      41.63    2  
  5 Ruppel, Abby              11 SW-MA                     NT      41.85    1  
  6 Curcio, Julianna N        11 Maple Manor               NT      45.68  
  7 Netter, Rylee             12 Maple Manor            47.94      48.06  
  8 Kukla, Audrey             12 Maple Manor            48.80      49.68  
  9 Broome, Olivia            11 Maple Manor            48.16      50.75  
 10 McCarthy, Gracie          11 Maple Manor            51.70      52.29  
 11 Kullmann, Ellison         11 Maple Manor               NT      53.73  
 -- Kullmann, Mason           12 Maple Manor            39.39         DQ  
 
Event 36  Men 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suc, Maximilien P         12 Maple Manor            35.50      36.57    6  
  2 Ciccarone, Franco         11 Maple Manor            36.64      38.07    4  
  3 Andrews, Odin             12 SW-MA                  41.26      39.78    3  
  4 Matthews, William         11 SW-MA                  40.05      44.13    2  
  5 Stelling, Jack            12 SW-MA                     NT      45.73    1  
  6 Pendleton, Cory           12 Maple Manor            45.19      47.06  
 
Event 37  Women 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pesti, Korinna            14 Maple Manor            33.50      34.80    6  
  2 Luciani, Anna             14 Maple Manor            34.85      34.91    4  
  3 Caldwell, Michaela        14 SW-MA                  34.78      36.43    3  
  4 Andrews, Erin             14 SW-MA                  36.74      36.94    2  
  5 McManus, Grace            14 SW-MA                  36.82      38.46    1  
  6 Rizzuto, Grace            13 Maple Manor            36.28      38.94  
  7 Gonzales, Elyse           13 SW-MA                     NT      41.49  
  8 Ruppel, Lucy              13 SW-MA                  45.41      46.21  
  9 O'Halloran, Katie         14 SW-MA                  46.41      46.67  
 
Event 38  Men 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Portnoy, Ashton           14 SW-MA                  32.29      32.35    6  
  2 Bondi, Miles              13 Maple Manor            33.20      32.69    4  
  3 Netter, Eddie             14 Maple Manor            33.08      32.83    3  
  4 Andrulonis, Jonas         14 Maple Manor            32.34      33.29    2  
  5 Mo, Darren                13 SW-MA                  34.07      33.65    0.5
  5 Wilmoth, Logan            14 SW-MA                     NT     J34.83    0.5
  7 Kullmann, Landon          13 Maple Manor            36.30      37.21  
  8 Ciccarone, Luca           14 Maple Manor            37.32      37.83  
  9 Berman, Zachary           13 Maple Manor            39.34      39.63  
 10 Rizzuto, Andrew           13 Maple Manor            58.52      47.52  
 -- McDaid, Colin             13 Maple Manor               NT         DQ  
 
Event 39  Women 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pendleton, Rebecca        18 Maple Manor            30.67      30.81    6  
  2 Pendleton, Laura          16 Maple Manor            30.39      30.98    4  
  3 Horton, Kailey            16 SW-MA                  32.14      32.27    3  
  4 McKernan, Sydney          15 SW-MA                  32.23      33.51    2  
  5 McKernan, Shayne          17 SW-MA                  32.76      34.13    1  
  6 Stelling, Alli            15 SW-MA                  35.31      37.19  
  7 O'Toole, Rebecca          18 Maple Manor            34.27      37.73  
  8 Andrulonis, Alanis        15 Maple Manor            38.57      39.97  
  9 McManus, Ryan             16 SW-MA                     NT      40.03  
 10 Thomas, Abby              16 SW-MA                     NT      41.32  
 11 Carboni, Lauren           15 Maple Manor            39.59      43.93  
 12 Theodorson, Amanda        16 Maple Manor            42.69      47.95  
 
Event 40  Men 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flynn, Alex               18 Maple Manor            26.72      27.50    6  
  2 Jensen, Matt              16 Maple Manor            27.74      28.75    4  
  3 Pesti, Kornel             17 Maple Manor            29.69      29.46    3  
  4 Wiggins, Noah             16 SW-MA                  30.65      29.58    2  
  5 Wiggins, Nate             17 SW-MA                  30.74      30.61    1  
  6 Duthie, Zach              17 Maple Manor            30.13      31.42  
  7 Marcus, Andrew            16 SW-MA                  33.33      34.04  
  8 Brogan, Sean              16 Maple Manor            32.39      34.59  
 
Event 41  Women 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kenney, Mikayla            8 Maple Manor            18.77     J20.13    6  
  2 Ellner, Brooke             8 Maple Manor            18.58     J19.95    4  
  3 Zochowski, Alexa           8 Maple Manor            20.53      20.71    3  
  4 Koller, Phoebe             8 Maple Manor            22.52      21.23  
  5 Quinn, Erin                7 SW-MA                  23.07      21.39    2  
  6 Tropiano, Cece             8 Maple Manor            23.31      22.53  
  7 Faccio, Sophia             7 Maple Manor            27.71      24.75  
  8 Sheppard, Aisley           7 Maple Manor            26.43      24.93  
  9 Carroll, Cassidy           6 Maple Manor            24.51      25.59  
 10 Serrill, Cassidy           8 SW-MA                  25.65      25.81    1  
 11 Coughlin, Jane             8 SW-MA                  24.59      26.31  
 12 Kivlehan, Maeve            8 SW-MA                  27.57      26.44  
 13 Faccio, Meghan             8 Maple Manor            25.81      27.77  
 14 Kullmann, Kerrigan         7 Maple Manor            24.81      28.93  
 15 Colletto, Gabriella        6 Maple Manor            29.39      30.84  
 16 Foster, Caitlyn            8 Maple Manor            26.65      30.87  
 17 Madden, Sarah              8 Maple Manor            27.82      30.89  
 18 McGovern, Claire           8 Maple Manor            27.43      33.14  
 19 Zochowski, Alaina          5 Maple Manor            35.58      33.55  
 20 Lowenthal-Cales, Parker    6 SW-MA                  33.13      34.17  
 21 Quinn, Aubrey              7 SW-MA                  26.37      35.73  
 22 Ciccarone, Siena           6 Maple Manor            40.34      37.74  
 22 Dempsey, Emily             7 SW-MA                  32.87      37.74  
 24 Robbins, Mae               5 Maple Manor            47.77      38.43  
 25 Duffy, Alannah             6 SW-MA                  43.52      38.73  
 26 Coughlin, Kyra             5 SW-MA                  45.97      44.51  
 27 Milano, Penelope           6 Maple Manor            48.97      46.66  
 28 Koller, Juliette           5 Maple Manor            48.38      47.39  
 
Event 42  Men 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pierce, Parker             7 Maple Manor            19.83      20.45    6  
  2 Carter, Joey               8 SW-MA                  20.64      21.24    4  
  3 Colletto, Connor           8 Maple Manor            20.47      21.31    3  
  4 Shahar, Zeev               8 Maple Manor            19.84      21.56    2  
  5 Carroll, Jaxson            8 Maple Manor            22.50      22.69  
  6 Wenzel, Jack               7 Maple Manor            21.88      22.76  
  7 Ciocari, Jake              8 SW-MA                  21.56      23.18    1  
  8 Rubin, AJ                  8 Maple Manor            23.03      23.21  
  9 Kowalski, Ryland           7 Maple Manor            21.38      25.15  
 10 Dynan, Brendan             8 SW-MA                  25.89      25.53  
 11 Keyes, Max                 7 Maple Manor            31.71      29.46  
 12 Peev, Lucien               7 Maple Manor            29.38      30.40  
 13 Danihel, Ian               7 SW-MA                  29.53      30.66  
 14 Bocul, Ben                 8 SW-MA                     NT      34.59  
 15 Cornett, Colm              7 SW-MA                  35.66      35.12  
 16 Serrill, Liam              6 SW-MA                  40.33      37.32  
 17 Bray, Aiden                8 Maple Manor            29.59      37.87  
 18 Willson, Ryan              5 SW-MA                  42.07      42.55  
 19 Quinn, Patrick             6 SW-MA                  42.28      52.39  
 20 Kenney, Logan              6 Maple Manor            46.19      55.67  
 
Event 43  Women 9-10 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sileo-Magliari, Sophia    10 SW-MA                  14.67      15.92    6  
  2 In, Madison               10 Maple Manor            15.83      16.07    4  
  3 Madden, Emma E            10 Maple Manor            16.34      16.09    3  
  4 Taylor, Alicia            10 SW-MA                  15.83      16.97    2  
  5 Wolverton, Sophia         10 Maple Manor            17.07      17.29    1  
  6 Gondek, Michelle          10 SW-MA                  17.98      18.01  
  7 Andrulonis, Janis         10 Maple Manor            17.67      18.27  
  8 Kullmann, Brady F          9 Maple Manor            17.68      18.37  
  9 Auwater, Alyssa            9 Maple Manor            17.67      18.57  
 10 McKeown, Rebecca L         9 Maple Manor            17.82      19.07  
 11 Morina, Gabby             10 SW-MA                     NT      19.59  
 12 Hestnar, Meredith         10 Maple Manor            20.25      19.80  
 13 Sheppard, Jolie            9 Maple Manor            19.83      19.82  
 14 Stelling, Jamie           10 SW-MA                  19.75      19.91  
 15 Wartman, Kaelyn           10 SW-MA                  20.30      20.37  
 16 Blas, Lexi                 9 SW-MA                  20.16      20.70  
 17 Davis, Eva                 9 SW-MA                  20.92      20.99  
 18 Wildgust, Katie           10 SW-MA                  21.45      21.28  
 19 Ellner, Hannah S          10 Maple Manor            20.47      21.32  
 20 Lieb, Sara                 9 Maple Manor            20.46      21.34  
 21 Lieb, Grace                9 Maple Manor            19.32      21.60  
 22 Keck, Julia                9 Maple Manor            23.52      25.85  
 23 McErlean, Madison         10 Maple Manor            41.45      37.18  
 
Event 44  Men 9-10 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mo, Brendan               10 SW-MA                  16.02      15.98    6  
  2 Wenzel, Cole R            10 Maple Manor            17.94      17.12    4  
  3 Wilmoth, Luke              9 SW-MA                  17.71      17.99    3  
  4 Peev, Sebastian            9 Maple Manor            16.90      18.06    2  
  5 Andrews, Rex               9 SW-MA                  16.81      18.21    1  
  6 McManus, Jack              9 SW-MA                  19.20      18.83  
  7 Destro, Max               10 Maple Manor            17.51      18.90  
  8 Burke, Matthew J           9 Maple Manor            18.83      19.00  
  9 Miller, Fin                9 SW-MA                  19.12      19.16  
 10 Zahn, Henry                9 Maple Manor            20.97      19.57  
 11 Carter, John              10 SW-MA                  20.15      19.74  
 12 Foster, Chase              9 Maple Manor            19.57      20.49  
 13 Wolverton, Michael         9 Maple Manor            20.65      20.59  
 14 Caldwell, Isaac           10 SW-MA                  21.01      20.80  
 15 Netter, Derek A            9 Maple Manor            20.72      21.40  
 16 Kowalski, Kellan           9 Maple Manor            21.82      22.57  
 17 Davis, Quinton             9 Maple Manor            21.51      22.61  
 18 Wilson, Liam              10 SW-MA                  21.90      23.94  
 19 Broome, Liam J             9 Maple Manor            22.40      25.03  
 20 Wydan, John               10 Maple Manor            23.63      25.24  
 
Event 45  Women 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gondek, Maya              12 SW-MA                  29.72      30.20    6  
  2 McKeown, Hannah K         12 Maple Manor            30.07      30.55    4  
  3 Ruppel, Abby              11 SW-MA                  33.50      34.07    3  
  4 Rubin, Regan              12 Maple Manor            35.22      34.59    2  
  5 O'Meara, Abby R           11 Maple Manor            34.96      34.73    1  
  6 Carter, Mary              11 SW-MA                  36.55      35.89  
  7 McManus, Madison          12 SW-MA                     NT      36.95  
  8 Kullmann, Ellison         11 Maple Manor            36.33      37.32  
  9 Cantrell, Maggie          11 SW-MA                  38.16      38.53  
 10 Kukla, Audrey             12 Maple Manor            38.07      39.00  
 11 Netter, Rylee             12 Maple Manor            37.64      39.09  
 12 Wolf, Abby                12 SW-MA                  39.27      40.15  
 13 Wartman, Raleigh          12 SW-MA                  41.46      41.85  
 14 Smith, Rosie              11 SW-MA                  41.66      44.27  
 15 Bauer, Sabrina            11 SW-MA                  44.31      44.43  
 16 Lyons, Grace              12 SW-MA                  43.96      44.52  
 17 Bauer, Scarlett           11 SW-MA                  45.06      46.50  
 18 Kivlehan, Molly           12 SW-MA                  51.36      51.02  
 19 Portnoy, Ilana            11 SW-MA                  50.96      54.85  
 20 Duffy, Brynleigh          11 SW-MA                  58.37      56.47  
 21 Matthews, Julia           11 SW-MA                1:00.36      59.68  
 
Event 46  Men 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suc, Maximilien P         12 Maple Manor            32.84      33.53    6  
  2 Stelling, Jack            12 SW-MA                  32.83     J34.10    4  
  3 Andrews, Odin             12 SW-MA                  33.45     J34.08    3  
  4 Gorman, Mason             12 Maple Manor            34.50      34.47    2  
  5 Clayton, Tommy            12 Maple Manor            37.46      36.13  
  6 Bocul, Jack               12 SW-MA                     NT      36.14  
  7 Ciccarone, Franco         11 Maple Manor            35.95      36.79    1  
  8 Blas, Jack                12 SW-MA                     NT      37.19  
  9 Pendleton, Cory           12 Maple Manor            38.27      38.15  
 10 Theodorson, Joey          12 Maple Manor            36.01      39.08  
 11 Matthews, William         11 SW-MA                  39.30      39.51  
 12 Gonzales, Greg            11 SW-MA                  37.57      41.49  
 13 Shahar, Jordan            12 Maple Manor            40.69      42.09  
 14 Dynan, Connor             11 SW-MA                  44.38      42.10  
 15 Dempsey, Jack             11 SW-MA                  41.25      42.37  
 16 Baxter, Shane             11 SW-MA                  45.10      48.82  
 
Event 47  Women 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morina, Mela              14 SW-MA                  32.27      32.70    6  
  2 Suc, Alexandra H          14 Maple Manor            32.22      32.78    4  
  3 Luciani, Anna             14 Maple Manor            32.36      32.88    3  
  4 Rizzuto, Grace            13 Maple Manor            33.69      33.27  
  5 McCarthy, Emma            13 Maple Manor            33.71      33.43  
  6 Rizzuto, Abby             13 Maple Manor            33.58      33.68    2  
  7 McManus, Grace            14 SW-MA                  32.30      33.90    1  
  8 Caldwell, Michaela        14 SW-MA                  32.87      34.67  
  9 Brown, Mary Rose          13 SW-MA                  34.33      35.50  
 10 Stelling, Erica           14 SW-MA                     NT      36.05  
 11 Gonzales, Elyse           13 SW-MA                     NT      36.53  
 12 O'Neill, Sarah            13 Maple Manor            38.21      38.23  
 12 Horan, Sophia             13 SW-MA                  37.64      38.23  
 14 Matthews, Sophia          13 SW-MA                  42.89      39.77  
 15 O'Halloran, Katie         14 SW-MA                  40.46      39.99  
 16 Ruppel, Lucy              13 SW-MA                  37.31      40.52  
 
Event 48  Men 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mo, Darren                13 SW-MA                  28.88      28.98    6  
  2 Andrulonis, Jonas         14 Maple Manor            28.87      29.00    4  
  3 Wilmoth, Logan            14 SW-MA                  28.59      29.29    3  
  4 Bondi, Miles              13 Maple Manor            29.44      29.56    2  
  5 Gewartowski, Michael      13 Maple Manor            29.20      29.93    1  
  6 Portnoy, Ashton           14 SW-MA                  29.98      30.67  
  7 Horton, Andrew            13 SW-MA                  31.75      31.03  
  8 Kullmann, Landon          13 Maple Manor            31.15      31.19  
  9 Thomas, Matthew           14 SW-MA                  32.70      32.89  
 10 Horan, David              14 SW-MA                     NT      34.13  
 11 Ciccarone, Luca           14 Maple Manor            34.50      34.64  
 12 Morina, Marco             13 SW-MA                  34.16      34.71  
 13 Rizzuto, Andrew           13 Maple Manor            41.73      36.15  
 14 Bray, Liam                13 Maple Manor            36.65      37.62  
 15 Clancy, Patrick           13 SW-MA                  40.29      40.23  
 16 McDaid, Colin             13 Maple Manor            49.26      50.53  
 
Event 49  Women 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            17 Maple Manor          1:00.62    1:02.45    6  
  2 Pendleton, Laura          16 Maple Manor          1:01.27    1:03.36    4  
  3 Horton, Kailey            16 SW-MA                1:04.83    1:05.92    3  
  4 McKernan, Shayne          17 SW-MA                1:05.42    1:06.63    2  
  5 Cheifetz, Samara          18 Maple Manor          1:08.25    1:07.90    1  
  6 McKernan, Sydney          15 SW-MA                1:06.07    1:09.78  
  7 Andrulonis, Alanis        15 Maple Manor          1:21.33    1:14.86  
  8 Carboni, Lauren           15 Maple Manor               NT    1:20.59  
  9 O'Toole, Lainey           15 Maple Manor               NT    1:22.43  
 10 Shahar, Ma'ayan           16 Maple Manor          1:18.72    1:22.65  
 11 McDaid, Tara              18 Maple Manor          1:26.07    1:27.67  
 12 Brogan, Siobhan           15 Maple Manor          1:28.32    1:29.33  
 
Event 50  Men 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gewartowski, Joseph       18 Maple Manor            54.16      56.96    6  
  2 Pesti, Kornel             17 Maple Manor            57.08      58.37    4  
  3 Gewartowski, Nicholas     16 Maple Manor          1:00.89      59.95    3  
  4 Wiggins, Nate             17 SW-MA                1:01.34    1:01.60    2  
  5 Wiggins, Noah             16 SW-MA                     NT    1:03.76    1  
  6 Duthie, Zach              17 Maple Manor          1:04.87    1:06.89  
  7 Brogan, Sean              16 Maple Manor          1:05.20    1:08.17  
  8 Carpenter, Matthew        18 SW-MA                1:09.80    1:10.77  
 
Event 53  Women 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Auwater, Olivia           10 Maple Manor          1:24.12    1:25.47    6  
  2 Wolverton, Sophia         10 Maple Manor               NT    1:41.49    4  
  3 Madden, Emma E            10 Maple Manor          1:53.08    1:41.64  
  4 Kullmann, Brady F          9 Maple Manor               NT    1:42.65    3  
  5 McKeown, Rebecca L         9 Maple Manor               NT    1:42.89  
  6 Hestnar, Meredith         10 Maple Manor          1:54.78    1:48.86  
  7 Davis, Eva                 9 SW-MA                     NT    2:02.27    2  
  8 Blas, Lexi                 9 SW-MA                2:07.32    2:03.79    1  
  9 Lieb, Sara                 9 Maple Manor               NT    2:07.00  
 10 Wildgust, Katie           10 SW-MA                     NT    2:07.09  
 11 Clayton, Eve E             9 Maple Manor               NT    2:10.17  
 
Event 54  Men 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mo, Brendan               10 SW-MA                     NT    1:31.73    6  
  2 Smith, Cullen M            9 Maple Manor          1:32.69    1:33.69    4  
  3 Curcio, Joey G             9 Maple Manor               NT    1:41.27    3  
  4 Andrews, Rex               9 SW-MA                     NT    1:46.71    2  
  5 Peev, Sebastian            9 Maple Manor          1:38.15    1:47.58    1  
  6 Horan, Alex               10 SW-MA                1:49.04    2:02.23  
 
Event 55  Women 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vorobyeva, Arina          11 SW-MA                1:15.58    1:16.64    6  
  2 McKeown, Hannah K         12 Maple Manor          1:23.14    1:22.63    4  
  3 Kullmann, Mason           12 Maple Manor          1:26.33    1:30.41    3  
  4 Rubin, Regan              12 Maple Manor          1:29.44    1:32.03    2  
  5 Cantrell, Maggie          11 SW-MA                     NT    1:38.72    1  
  6 Carter, Mary              11 SW-MA                     NT    1:41.72  
 
Event 56  Men 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suc, Maximilien P         12 Maple Manor          1:21.23    1:25.08    6  
  2 Gorman, Mason             12 Maple Manor          1:27.32    1:30.56    4  
  3 Ciccarone, Franco         11 Maple Manor          1:30.50    1:30.63    3  
  4 Bocul, Jack               12 SW-MA                     NT    1:39.22    2  
  5 Dempsey, Jack             11 SW-MA                     NT    1:53.80    1  
 
Event 57  Women 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pesti, Korinna            14 Maple Manor          1:18.70    1:18.39    6  
  2 Suc, Alexandra H          14 Maple Manor          1:20.90    1:22.23    4  
  3 Andrews, Erin             14 SW-MA                1:22.25    1:24.32    3  
  4 McCarthy, Emma            13 Maple Manor          1:23.58    1:25.38    2  
  5 Stelling, Erica           14 SW-MA                1:26.90    1:26.87    1  
  6 Horan, Sophia             13 SW-MA                     NT    1:35.13  
 
Event 58  Men 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andrulonis, Jonas         14 Maple Manor          1:13.83    1:14.41    6  
  2 Bondi, Miles              13 Maple Manor          1:15.33    1:14.54    4  
  3 In, Jonathan              13 Maple Manor          1:14.02    1:14.85    3  
  4 Mo, Darren                13 SW-MA                     NT    1:20.60    2  
  5 Horan, David              14 SW-MA                1:26.07    1:28.25    1  
  6 Morina, Marco             13 SW-MA                1:27.87    1:31.09  
 
Event 59  Women 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pendleton, Laura          16 Maple Manor          1:10.44    1:11.86    6  
  2 Pendleton, Rebecca        18 Maple Manor          1:11.37    1:14.53    4  
  3 Wilmoth, Lia              17 SW-MA                1:14.01    1:15.59    3  
  4 Cheifetz, Samara          18 Maple Manor          1:16.90    1:19.43    2  
  5 Stelling, Alli            15 SW-MA                1:28.28    1:27.31    1  
  6 McManus, Ryan             16 SW-MA                1:26.52    1:30.05  
  7 Thomas, Abby              16 SW-MA                1:33.37    1:36.37  
  8 Brown, Molly              15 SW-MA                     NT    1:37.75  
  9 Bocul, Karolina           15 SW-MA                     NT    1:40.45  
 
Event 60  Men 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Matt              16 Maple Manor          1:00.71    1:04.51    6  
  2 Gewartowski, Joseph       18 Maple Manor          1:05.26    1:08.22    4  
  3 Gewartowski, Nicholas     16 Maple Manor          1:10.22    1:09.51    3  
  4 Wiggins, Noah             16 SW-MA                1:11.53    1:12.34    2  
  5 Marcus, Andrew            16 SW-MA                1:10.64    1:12.43    1  
  6 Wiggins, Nate             17 SW-MA                     NT    1:19.38  
 
Event 61  Women 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:15.73    1:20.80    7  
     1) Ellner, Brooke 8                2) Zochowski, Alexa 8             
     3) Robbins, Emme 8                 4) Kenney, Mikayla 8              
  2 Sunny Willow Swim Club-MA  'A'                    2:04.86    2:33.82  
     1) Coughlin, Kyra 5                2) Lowenthal-Cales, Parker 6      
     3) O'Gara, Shealyn 7               4) Duffy, Alannah 6               
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:40.36    1:41.67  
     1) Tropiano, Cece 8                2) Kullmann, Kerrigan 7           
     3) Faccio, Meghan 8                4) Sheppard, Aisley 7             
 -- Sunny Willow Swim Club-MA  'B'                         NT    1:42.67  
     1) Quinn, Erin 7                   2) Kivlehan, Maeve 8              
     3) Serrill, Cassidy 8              4) Coughlin, Jane 8               
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                        1:52.35    2:04.45  
     1) McGovern, Claire 8              2) Faccio, Sophia 7               
     3) Madden, Sarah 8                 4) Colletto, Gabriella 6          
 
Event 62  Men 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:23.57    1:30.40    7  
     1) Colletto, Connor 8              2) Wenzel, Jack 7                 
     3) Kowalski, Ryland 7              4) Shahar, Zeev 8                 
  2 Sunny Willow Swim Club-MA  'A'                    2:32.33    1:40.71  
     1) Carter, Joey 8                  2) Dynan, Brendan 8               
     3) Ciocari, Jake 8                 4) Danihel, Ian 7                 
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                             NT    2:24.16  
     1) Bray, Aiden 8                   2) Keyes, Max 7                   
     3) Kenney, Logan 6                 4) Peev, Lucien 7                 
 -- Sunny Willow Swim Club-MA  'B'                         NT    3:10.85  
     1) Lowenthal-Cales, Asher 6        2) Serrill, Liam 6                
     3) Quinn, Patrick 6                4) Willson, Ryan 5                
 
Event 63  Women 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:04.71    1:06.29    7  
     1) Madden, Emma E 10               2) Wolverton, Sophia 10           
     3) Auwater, Olivia 10              4) In, Madison 10                 
  2 Sunny Willow Swim Club-MA  'A'                    1:10.98    1:17.32  
     1) Taylor, Alicia 10               2) Sileo-Magliari, Sophia 10      
     3) Stelling, Jamie 10              4) Gondek, Michelle 10            
 -- Sunny Willow Swim Club-MA  'B'                         NT    1:22.18  
     1) Blas, Lexi 9                    2) Morina, Gabby 10               
     3) Wartman, Kaelyn 10              4) Wildgust, Katie 10             
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                        1:21.79    1:23.93  
     1) Hestnar, Meredith 10            2) Clayton, Eve E 9               
     3) Lieb, Sara 9                    4) Sheppard, Jolie 9              
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:13.31    1:26.29  
     1) Kullmann, Brady F 9             2) Lieb, Grace 9                  
     3) Gorman, Claire C 9              4) Auwater, Alyssa 9              
 
Event 64  Men 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:09.26    1:10.64    7  
     1) Peev, Sebastian 9               2) Wenzel, Cole R 10              
     3) Smith, Cullen M 9               4) Curcio, Joey G 9               
  2 Sunny Willow Swim Club-MA  'A'                    1:10.32    1:11.48  
     1) Wilmoth, Luke 9                 2) Mo, Brendan 10                 
     3) Andrews, Rex 9                  4) Horan, Alex 10                 
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:17.06    1:16.35  
     1) Suc, Xavier N 10                2) Foster, Chase 9                
     3) Burke, Matthew J 9              4) Zahn, Henry 9                  
 -- Sunny Willow Swim Club-MA  'B'                         NT    1:27.19  
     1) McManus, Jack 9                 2) Boukamp, Alex 10               
     3) Carter, John 10                 4) Wilson, Liam 10                
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                        1:25.28    1:27.59  
     1) Wolverton, Michael 9            2) Davis, Quinton 9               
     3) Netter, Derek A 9               4) Broome, Liam J 9               
 
Event 65  Women 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sunny Willow Swim Club-MA  'A'                    2:09.01    2:12.16    7  
     1) Vorobyeva, Arina 11             2) McManus, Madison 12            
     3) Ruppel, Abby 11                 4) Gondek, Maya 12                
  2 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:20.96    2:21.71  
     1) Rubin, Regan 12                 2) Curcio, Julianna N 11          
     3) Kullmann, Mason 12              4) O'Meara, Abby R 11             
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                             NT    2:39.38  
     1) Netter, Rylee 12                2) O'Neill, Hannah S 11           
     3) Broome, Olivia 11               4) McCarthy, Gracie 11            
 -- Sunny Willow Swim Club-MA  'C'                         NT    2:59.57  
     1) Bauer, Sabrina 11               2) Carter, Mary 11                
     3) Bauer, Scarlett 11              4) Duffy, Brynleigh 11            
 -- Sunny Willow Swim Club-MA  'B'                         NT    3:09.19  
     1) Wolf, Abby 12                   2) Wartman, Raleigh 12            
     3) Portnoy, Ilana 11               4) Matthews, Julia 11             
 
Event 66  Men 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sunny Willow Swim Club-MA  'A'                    2:37.38    2:24.19    7  
     1) Andrews, Odin 12                2) Gonzales, Greg 11              
     3) Stelling, Jack 12               4) Blas, Jack 12                  
  2 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:29.82    2:27.32  
     1) Clayton, Tommy 12               2) Pendleton, Cory 12             
     3) Shahar, Jordan 12               4) Theodorson, Joey 12            
 -- Sunny Willow Swim Club-MA  'B'                         NT    2:47.75  
     1) Dempsey, Jack 11                2) Carleo, Luigi 12               
     3) Matthews, William 11            4) Baxter, Shane 11               
 -- Sunny Willow Swim Club-MA  'C'                         NT    2:56.59  
     1) Dynan, Connor 11                2) Bocul, Jack 12                 
     3) Caldwell, Isaac 10              4) Carleo, Antonio 10             
 
Event 67  Women 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:07.74    2:05.90    7  
     1) Luciani, Anna 14                2) Rizzuto, Abby 13               
     3) Suc, Alexandra H 14             4) Pesti, Korinna 14              
  2 Sunny Willow Swim Club-MA  'A'                    2:09.33    2:08.77  
     1) Morina, Mela 14                 2) Caldwell, Michaela 14          
     3) Andrews, Erin 14                4) McManus, Grace 14              
 -- Sunny Willow Swim Club-MA  'B'                         NT    2:32.76  
     1) Brown, Mary Rose 13             2) O'Halloran, Katie 14           
     3) Gonzales, Elyse 13              4) Horan, Sophia 13               
 
Event 68  Men 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sunny Willow Swim Club-MA  'A'                    1:55.53    1:57.91    7  
     1) Portnoy, Ashton 14              2) Horton, Andrew 13              
     3) Mo, Darren 13                   4) Wilmoth, Logan 14              
  2 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:04.23    2:00.55  
     1) Kullmann, Landon 13             2) In, Jonathan 13                
     3) Netter, Eddie 14                4) Gewartowski, Michael 13        
 -- Sunny Willow Swim Club-MA  'B'                         NT    2:23.60  
     1) Thomas, Matthew 14              2) Horan, David 14                
     3) Morina, Marco 13                4) Clancy, Patrick 13             
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        2:20.28    2:29.78  
     1) Ciccarone, Luca 14              2) Bray, Liam 13                  
     3) Ruocco, Julian 13               4) Berman, Zachary 13             
 
Event 69  Women 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:00.89    1:56.40    7  
     1) Cheifetz, Samara 18             2) Pendleton, Laura 16            
     3) Pendleton, Rebecca 18           4) Amdor, Abbie M 17              
  2 Sunny Willow Swim Club-MA  'A'                    1:55.75    1:57.42  
     1) McKernan, Sydney 15             2) McKernan, Shayne 17            
     3) Wilmoth, Lia 17                 4) Horton, Kailey 16              
 -- Sunny Willow Swim Club-MA  'B'                         NT    1:24.96  
     1) Bocul, Karolina 15              2) Brown, Molly 15                
     3) Stelling, Alli 15               4) Thomas, Abby 16                
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                             NT    2:26.63  
     1) O'Toole, Lainey 15              2) Shahar, Ma'ayan 16             
     3) Brogan, Siobhan 15              4) McDaid, Tara 18                
 
Event 70  Men 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:49.94    1:42.84    7  
     1) Flynn, Alex 18                  2) Gewartowski, Joseph 18         
     3) Gewartowski, Nicholas 16        4) Jensen, Matt 16                
 -- Sunny Willow Swim Club-MA  'A'                    1:50.02   X1:53.87  
     1) Marcus, Andrew 16               2) Wiggins, Noah 16               
     3) Wiggins, Nate 17                4) Carpenter, Matthew 18          
 
                    Combined Team Scores - Through Event 80                    
 
  1. Maple Manor Swim Club               599   2. Sunny Willow Swim Club              333