Licensed to Colonial Swim League - D
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/17/2018 10:43 PM
                     Maple Manor at Maplewood - 6/21/2018                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 11 & Under 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kunz, Alyssa              11 MWD-MA                    NT      61.50    6  
  2 Broome, Olivia            11 Maple Manor            65.50      59.90    4  
  3 Ellner, Brooke             8 Maple Manor            63.70      52.85    3  
  4 Bullard, Katelyn          11 MWD-MA                    NT      49.40    2  
  5 Ellner, Hannah S          10 Maple Manor               NT      46.00    1  
  6 Biermaas, Anna            11 Maple Manor               NT      39.80  
 
Event 2  Men 11 & Under 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burke, Matthew J           9 Maple Manor            43.50      56.75    6  
  2 Curcio, Joey G             9 Maple Manor            41.65      56.05    4  
  3 Belt, Richard             11 MWD-MA                    NT      35.30    3  
 
Event 3  Women 12-14 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeMichele, Mikayla        14 Maple Manor           146.50     118.85    6  
  2 Rizzuto, Abby             13 Maple Manor           124.45     107.00    4  
  3 Rizzuto, Grace            13 Maple Manor           114.60     102.55    3  
  4 Kunz, Alyssa              11 MWD-MA                    NT      83.85    2  
 
Event 4  Men 12-14 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gorman, Dan               13 Maple Manor           112.20      80.65    6  
  2 Price, Luke               14 Maple Manor            71.65      75.10    4  
  3 Theodorson, Joey          12 Maple Manor            67.40      67.40    3  
 
Event 5  Women 15-18 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lombardi, Nina            16 MWD-MA                    NT     170.60    6  
  2 DeMichele, Mikayla        14 Maple Manor           146.50     148.55    4  
  3 Kullmann, Peyton          15 Maple Manor           148.00     145.50    3  
  4 O'Toole, Lainey           15 Maple Manor           120.50     133.10    2  
 
Event 6  Men 15-18 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burke, Michael            16 Maple Manor           160.00     200.85    6  
  2 Gorman, Dan               13 Maple Manor           112.20     124.55    4  
  3 Johnston, Thomas          15 MWD-MA                    NT     116.65    3  
  4 Theodorson, DJ            15 Maple Manor           118.25     114.40    2  
 
Event 11  Women 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kenney, Mikayla            8 Maple Manor            23.70      23.26    6  
  2 Ellner, Brooke             8 Maple Manor            27.55      25.92    4  
  3 Koller, Phoebe             8 Maple Manor            27.72      26.69  
  4 Zochowski, Alexa           8 Maple Manor            23.57      27.17    3  
  5 Faccio, Meghan             8 Maple Manor            31.22      29.26  
  6 Carroll, Cassidy           6 Maple Manor            34.72      29.69  
  7 Sheppard, Aisley           7 Maple Manor            33.49      29.71  
  8 Johnston, Marin            8 MWD-MA                    NT      32.09    2  
  9 McGovern, Claire           8 Maple Manor            33.43      32.58  
 10 Kullmann, Kerrigan         7 Maple Manor            33.98      33.80  
 11 Schlippert, Abby           7 MWD-MA                    NT      34.56  
 12 Faccio, Sophia             7 Maple Manor            40.85      34.89  
 13 Tropiano, Cece             8 Maple Manor            36.19      37.07  
 14 Foster, Caitlyn            8 Maple Manor            36.81      37.33  
 15 Kannengieszer, Eve         6 MWD-MA                    NT      37.87    1  
 16 Faherty, Audrena           7 MWD-MA                    NT      38.42  
 17 Colletto, Gabriella        6 Maple Manor            42.50      41.75  
 18 Madden, Sarah              8 Maple Manor            40.95      43.71  
 
Event 12  Men 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Duncan J             8 Maple Manor            22.76      23.11    6  
  2 Rubin, AJ                  8 Maple Manor            28.82      26.53    4  
  3 Wenzel, Jack               7 Maple Manor            27.87      27.03    3  
  4 Colletto, Connor           8 Maple Manor            29.53      27.86  
  5 Shahar, Zeev               8 Maple Manor            29.70      29.07  
  6 Pickford, KC               8 MWD-MA                    NT      30.02    2  
  7 Morgan, Irish              7 MWD-MA                    NT      30.59    1  
  8 McConnell, Casey           8 MWD-MA                    NT      32.66  
  9 Kowalski, Ryland           7 Maple Manor            38.20      33.03  
 10 Boyd, Sawyer               6 Maple Manor            46.50      35.70  
 11 Schmitt, Liam              8 Maple Manor            36.86      36.15  
 12 Morgan, Rex                5 MWD-MA                    NT      39.35  
 13 Boyd, Shane                6 Maple Manor            43.27      40.00  
 14 Williams, Larry            8 MWD-MA                    NT      42.37  
 
Event 13  Women 9-10 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 In, Madison               10 Maple Manor            20.67      19.11    6  
  2 Auwater, Alyssa            9 Maple Manor            21.44      20.96    4  
  3 Gorman, Claire C           9 Maple Manor            23.71      21.82  
  4 McKeown, Rebecca L         9 Maple Manor            22.94      22.12  
  5 Biermaas, Erin             9 Maple Manor            24.88      22.37  
  6 Wolverton, Sophia         10 Maple Manor            24.02      22.78  
  7 Kullmann, Brady F          9 Maple Manor            22.85      22.82    3  
  8 Sheppard, Jolie            9 Maple Manor            25.83      23.69  
  9 Clayton, Eve E             9 Maple Manor            26.13      25.41  
 10 McConnell, Kiera          10 MWD-MA                    NT      26.66    2  
 11 Koller, Lucy M             9 Maple Manor            27.09      27.23  
 12 O'Driscoll, Anna          10 MWD-MA                    NT      30.09    1  
 13 Bullard, Claire            9 MWD-MA                    NT      35.76  
 14 Kent, Emily                9 MWD-MA                    NT      36.21  
 15 Keck, Julia                9 Maple Manor            30.16      37.60  
 16 Fountain, Shaelynn         9 MWD-MA                    NT      39.96  
 17 McErlean, Madison         10 Maple Manor            49.66      46.58  
 -- McCormick, Erin            9 MWD-MA                    NT         DQ  
 
Event 14  Men 9-10 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Curcio, Joey G             9 Maple Manor            21.28      20.46    6  
  2 Destro, Max               10 Maple Manor            23.00      22.62    4  
  3 Wenzel, Cole R            10 Maple Manor            24.12      23.46    3  
  4 Foster, Chase              9 Maple Manor            25.66      23.47  
  5 Netter, Derek A            9 Maple Manor            26.02      23.86  
  6 Konen, Mikey               9 MWD-MA                    NT      24.38    2  
  7 Zahn, Henry                9 Maple Manor            29.38      25.40  
  8 Wolverton, Michael         9 Maple Manor            30.22      27.22  
  9 Davis, Quinton             9 Maple Manor            32.19      27.73  
 10 Broome, Liam J             9 Maple Manor            28.67      29.44  
 11 McNab, Bam                10 MWD-MA                    NT      29.49  
 12 Kowalski, Kellan           9 Maple Manor            28.89      29.71  
 13 Schlippert, Thomas        10 MWD-MA                    NT      31.47    1  
 14 Boyle, Ryan               10 MWD-MA                    NT      43.40  
 15 Taylor, Benjamin           9 MWD-MA                    NT      51.66  
 16 Rank, Donny                9 MWD-MA                    NT    1:05.29  
 
Event 15  Women 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKeown, Hannah K         12 Maple Manor            39.53      37.88    6  
  2 Kullmann, Ellison         11 Maple Manor               NT      40.68    4  
  3 Kullmann, Mason           12 Maple Manor            41.90      40.80    3  
  4 Curcio, Julianna N        11 Maple Manor               NT      43.44  
  5 Kukla, Audrey             12 Maple Manor            45.27      44.81  
  6 O'Neill, Hannah S         11 Maple Manor               NT      44.88  
  7 Yellin, Sarah             12 MWD-MA                    NT      46.19    2  
  8 Pickford, Grace           12 MWD-MA                    NT      52.40  
  9 Rank, Jordan              12 MWD-MA                    NT      56.70  
 -- Moran, Emily              11 MWD-MA                    NT         DQ  
 
Event 16  Men 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suc, Maximilien P         12 Maple Manor            44.56      38.67  
  2 Ciccarone, Franco         11 Maple Manor               NT      40.30    6  
  3 McMullen, Michael         12 Maple Manor            44.01      43.09    4  
  4 Konen, Tyler              11 MWD-MA                    NT      44.50    3  
  5 Herzog, Toby              11 Maple Manor               NT      44.84  
  6 Clayton, Tommy            12 Maple Manor            50.58      46.47  
  7 Shahar, Jordan            12 Maple Manor            52.13      50.06  
  8 Torok, Luke               11 MWD-MA                    NT      56.88    2  
  9 McNab, Sebastian          11 MWD-MA                    NT      57.34  
 10 Belt, Richard             11 MWD-MA                    NT    1:01.28  
 11 Wert, Jonah               12 MWD-MA                    NT    1:06.52    1  
 -- Leonard, Zachary          11 Maple Manor               NT         DQ  
 
Event 17  Women 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pesti, Korinna            14 Maple Manor            37.09      37.26    6  
  2 Dugan, Joey               14 MWD-MA                    NT      37.72    4  
  3 Rizzuto, Abby             13 Maple Manor            39.26      38.28    3  
  4 Suc, Alexandra H          14 Maple Manor            37.99      38.43    2  
  5 Catoni, Anya              14 MWD-MA                    NT      40.96    1  
  6 Johnston, Teresa          13 MWD-MA                    NT      41.18  
  7 Chaballa, Elsa            13 Maple Manor            43.12      41.47  
  8 Angelico, Allie           13 MWD-MA                    NT      41.78  
  9 Luciani, Anna             14 Maple Manor            42.06      42.03  
 10 Torok, Emma               13 MWD-MA                    NT      46.84  
 11 Bullard, Sam              13 MWD-MA                    NT      48.66  
 12 O'Neill, Sarah            13 Maple Manor            47.58      49.09  
 
Event 18  Men 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Matt               14 MWD-MA                    NT      32.01    6  
  2 McCloskey, Will           14 MWD-MA                    NT      34.12    4  
  3 Bondi, Miles              13 Maple Manor            38.03      34.97    3  
  4 In, Jonathan              13 Maple Manor            36.95      35.15    2  
  5 Kullmann, Landon          13 Maple Manor            36.75      36.82    1  
  6 Netter, Eddie             14 Maple Manor            40.07      37.99  
  7 Lynskey, Aidan            14 MWD-MA                    NT      38.30  
  8 Price, Luke               14 Maple Manor            44.40      40.33  
  9 Boyle, Gavin              14 MWD-MA                    NT      43.87  
 10 McCloskey, Brian          13 MWD-MA                    NT      45.02  
 11 Randolph, Alex            13 MWD-MA                    NT      57.39  
 
Event 19  Women 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            17 Maple Manor            32.47      34.57    6  
  2 Pendleton, Laura          16 Maple Manor            35.69      34.96    4  
  3 Harney, Deirdre           16 MWD-MA                    NT      40.98    3  
  4 Lombardi, Nina            16 MWD-MA                    NT      41.52    2  
  5 Webb, Jess                17 MWD-MA                    NT      41.87    1  
  6 O'Toole, Lainey           15 Maple Manor            42.94      42.43  
  7 Lynskey, Mary             17 MWD-MA                    NT      44.22  
  8 O'Driscoll, Lizzy         17 MWD-MA                    NT      45.50  
  9 Barton, Maeve             16 MWD-MA                    NT      46.03  
 10 Theodorson, Amanda        16 Maple Manor            47.56      48.34  
 11 Brogan, Siobhan           15 Maple Manor            48.96      48.71  
 12 Shahar, Ma'ayan           16 Maple Manor            46.79      48.84  
 
Event 20  Men 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gewartowski, Nicholas     16 Maple Manor            32.65      31.61    6  
  2 Pesti, Kornel             17 Maple Manor            32.10      32.69    4  
  3 Theodorson, DJ            15 Maple Manor            37.59      38.31    3  
  4 Cole, Jared               15 MWD-MA                    NT      43.84    2  
  5 Hewitt, Connor            16 MWD-MA                    NT      44.92    1  
  6 Dupre', Josh              16 MWD-MA                    NT      46.15  
 
Event 21  Women 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robbins, Emme              8 Maple Manor            29.02      26.32    6  
  2 Ellner, Brooke             8 Maple Manor            45.29      30.19  
  3 Chaballa, Hazel D          8 Maple Manor            36.19      34.85    4  
  4 Zochowski, Alexa           8 Maple Manor            38.77      35.07  
  5 Koller, Phoebe             8 Maple Manor            34.05      36.29    3  
  6 Faccio, Meghan             8 Maple Manor            57.53      37.67  
  7 Kullmann, Kerrigan         7 Maple Manor            41.33      38.66  
 -- Sheppard, Aisley           7 Maple Manor               NT         DQ  
 -- Faccio, Sophia             7 Maple Manor               NT         DQ  
 
Event 22  Men 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pierce, Parker             7 Maple Manor            34.27      29.16    6  
  2 Shahar, Zeev               8 Maple Manor            29.02      29.63    4  
  3 Rubin, AJ                  8 Maple Manor            33.03      33.67    3  
  4 Pickford, KC               8 MWD-MA                    NT      33.74    2  
  5 Morgan, Irish              7 MWD-MA                    NT      34.99    1  
 -- McConnell, Casey           8 MWD-MA                    NT         DQ  
 
Event 23  Women 9-10 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 In, Madison               10 Maple Manor            21.22      19.75    6  
  2 Auwater, Olivia           10 Maple Manor            20.50      19.88    4  
  3 Madden, Emma E            10 Maple Manor            24.23      22.25    3  
  4 Johnston, Brigid          10 MWD-MA                    NT      23.21    2  
  5 Ellner, Hannah S          10 Maple Manor            25.71      24.09  
  6 Lieb, Sara                 9 Maple Manor            24.53      24.31  
  7 Vargas, Alyssa             9 MWD-MA                    NT      24.34    1  
  8 Biermaas, Erin             9 Maple Manor            26.03      24.44  
  9 McMullen, Kathryn E       10 Maple Manor            26.20      25.71  
 10 Hestnar, Meredith         10 Maple Manor            26.03      26.06  
 11 Lieb, Grace                9 Maple Manor            28.28      29.07  
 12 McConnell, Kiera          10 MWD-MA                    NT      37.34  
 
Event 24  Men 9-10 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Cullen M            9 Maple Manor            23.14      22.00    6  
  2 Burke, Matthew J           9 Maple Manor            25.78      22.75    4  
  3 Peev, Sebastian            9 Maple Manor            24.95      23.01    3  
  4 Konen, Mikey               9 MWD-MA                    NT      25.78    2  
  5 Suc, Xavier N             10 Maple Manor            28.02      28.51  
 
Event 25  Women 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaPlaunt, Katie           12 MWD-MA                    NT      41.93    6  
  2 Kullmann, Ellison         11 Maple Manor               NT      44.57    4  
  3 O'Meara, Abby R           11 Maple Manor          1:05.40      45.93    3  
  4 Yellin, Sarah             12 MWD-MA                    NT      47.44    2  
  5 Curcio, Julianna N        11 Maple Manor               NT      49.57    1  
  6 O'Neill, Hannah S         11 Maple Manor               NT      50.78  
  7 Biermaas, Anna            11 Maple Manor               NT      52.53  
  8 Moran, Emily              11 MWD-MA                    NT      52.91  
  9 McCarthy, Gracie          11 Maple Manor               NT      56.80  
 10 Chaballa, Greta           12 Maple Manor            52.28      57.88  
 11 Broome, Olivia            11 Maple Manor               NT      58.45  
 12 Netter, Rylee             12 Maple Manor               NT    1:03.64  
 
Event 26  Men 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Will                12 Maple Manor            48.92      43.43    6  
  2 Suc, Maximilien P         12 Maple Manor            50.07      43.84    4  
  3 Herzog, Toby              11 Maple Manor               NT      50.89    3  
  4 Shahar, Jordan            12 Maple Manor            54.11      54.90  
  5 Belt, Richard             11 MWD-MA                    NT    1:02.84    2  
  6 Wert, Jonah               12 MWD-MA                    NT    1:03.46    1  
 
Event 27  Women 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarthy, Emma            13 Maple Manor            41.97      40.63    6  
  2 Suc, Alexandra H          14 Maple Manor            43.14      43.67    4  
  3 Vargas, Charley           14 MWD-MA                    NT      44.71    3  
  4 Rizzuto, Grace            13 Maple Manor            43.45      45.28    2  
  5 Bullard, Sam              13 MWD-MA                    NT      56.52    1  
  6 Shiloni, Natalie          13 MWD-MA                    NT      56.82  
 
Event 28  Men 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Matt               14 MWD-MA                    NT      35.58    6  
  2 Hubbard, Shane            14 MWD-MA                    NT      38.06    4  
  3 Netter, Eddie             14 Maple Manor            39.84      38.64    3  
  4 In, Jonathan              13 Maple Manor            43.75      39.01    2  
  5 Lynskey, Aidan            14 MWD-MA                    NT      39.67    1  
  6 Boyd, RJ                  13 Maple Manor            42.15      39.71  
  7 Gewartowski, Michael      13 Maple Manor            45.97      41.66  
  8 Ciccarone, Luca           14 Maple Manor            45.81      43.03  
  9 Ruocco, Julian            13 Maple Manor            57.90      48.02  
 10 Dean, Mason               13 MWD-MA                    NT      49.19  
 11 McCloskey, Brian          13 MWD-MA                    NT      54.64  
 12 Senior, Matt              14 MWD-MA                    NT    1:07.29  
 
Event 29  Women 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            17 Maple Manor            35.90      39.13    6  
  2 Mansfield, Mary           18 MWD-MA                    NT      45.63    4  
  3 Barton, Maeve             16 MWD-MA                    NT      47.09    3  
  4 Shahar, Ma'ayan           16 Maple Manor            43.84      47.43    2  
  5 Lynskey, Mary             17 MWD-MA                    NT      51.00    1  
  6 Theodorson, Amanda        16 Maple Manor            48.71      55.75  
 
Event 30  Men 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Matt              16 Maple Manor            32.19      31.53    6  
  2 Duthie, Zach              17 Maple Manor            35.91      37.14    4  
  3 Luciani, Andrew           17 Maple Manor            36.92      38.53    3  
  4 Dean, Ethan               18 MWD-MA                    NT      39.35    2  
  5 Cole, Jared               15 MWD-MA                    NT      41.70    1  
  6 Walters, Chris            15 MWD-MA                    NT      42.62  
 
Event 31  Women 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robbins, Emme              8 Maple Manor            23.57      21.87    6  
  2 Kenney, Mikayla            8 Maple Manor            28.17      23.50    4  
  3 Chaballa, Hazel D          8 Maple Manor            25.19      26.28    3  
  4 Koller, Phoebe             8 Maple Manor            31.69      31.50  
  5 McGovern, Claire           8 Maple Manor            37.48      32.37  
  6 Kullmann, Kerrigan         7 Maple Manor            42.72      41.03  
 -- Foster, Caitlyn            8 Maple Manor            44.25         DQ  
 -- Carroll, Cassidy           6 Maple Manor            39.13         DQ  
 -- Faccio, Sophia             7 Maple Manor               NT         DQ  
 
Event 32  Men 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Duncan J             8 Maple Manor            19.89      19.48    6  
  2 Pierce, Parker             7 Maple Manor            28.34      23.37    4  
  3 Wenzel, Jack               7 Maple Manor            28.72      26.47    3  
  4 Colletto, Connor           8 Maple Manor            38.44      31.10  
  5 Boyd, Shane                6 Maple Manor            39.13      31.92  
 -- Kowalski, Ryland           7 Maple Manor            39.95         DQ  
 
Event 33  Women 9-10 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Auwater, Olivia           10 Maple Manor            17.32      16.40    6  
  2 Vargas, Alyssa             9 MWD-MA                    NT      17.84    4  
  3 Madden, Emma E            10 Maple Manor            21.63      19.58    3  
  4 McKeown, Rebecca L         9 Maple Manor            20.50      19.80    2  
  5 Hestnar, Meredith         10 Maple Manor            24.23      21.18  
  6 Wolverton, Sophia         10 Maple Manor            23.97      21.22  
  7 Kullmann, Brady F          9 Maple Manor            22.37      22.59  
  8 Gorman, Claire C           9 Maple Manor            23.59      23.43  
  9 Clayton, Eve E             9 Maple Manor            26.13      26.25  
 10 Lieb, Sara                 9 Maple Manor            25.93      27.28  
 11 O'Driscoll, Anna          10 MWD-MA                    NT      32.59    1  
 12 Martin, Joleigh           10 MWD-MA                    NT      32.65  
 
Event 34  Men 9-10 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Cullen M            9 Maple Manor            18.47      17.97    6  
  2 Destro, Max               10 Maple Manor            22.13      20.13    4  
  3 Curcio, Joey G             9 Maple Manor            21.38      20.34    3  
  4 Wenzel, Cole R            10 Maple Manor            19.72      23.38  
  5 Foster, Chase              9 Maple Manor            29.31      24.34  
  6 Netter, Derek A            9 Maple Manor            29.00      24.57  
  7 Zahn, Henry                9 Maple Manor            31.91      25.50  
  8 Suc, Xavier N             10 Maple Manor            28.16      26.86  
  9 Kowalski, Kellan           9 Maple Manor            32.77      31.32  
 10 Davis, Quinton             9 Maple Manor            46.44      32.72  
 -- Wolverton, Michael         9 Maple Manor            36.78         DQ  
 
Event 35  Women 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKeown, Hannah K         12 Maple Manor            38.52      36.34    6  
  2 LaPlaunt, Katie           12 MWD-MA                    NT      39.61    4  
  3 O'Meara, Abby R           11 Maple Manor               NT      40.22    3  
  4 Pickford, Grace           12 MWD-MA                    NT      46.02    2  
  5 O'Neill, Hannah S         11 Maple Manor               NT      46.55  
  6 Kunz, Alyssa              11 MWD-MA                    NT      46.75    1  
  7 Netter, Rylee             12 Maple Manor               NT      47.94  
  8 Broome, Olivia            11 Maple Manor               NT      48.16  
  9 Kukla, Audrey             12 Maple Manor            49.73      48.80  
 10 McCarthy, Gracie          11 Maple Manor               NT      51.70  
 11 Biermaas, Anna            11 Maple Manor               NT      54.59  
 -- Chaballa, Greta           12 Maple Manor          1:04.76         DQ  
 
Event 36  Men 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Will                12 Maple Manor            36.27      33.87    6  
  2 Ciccarone, Franco         11 Maple Manor               NT      38.15    4  
  3 McMullen, Michael         12 Maple Manor            42.77      41.03    3  
  4 Leonard, Zachary          11 Maple Manor               NT      43.21  
  5 Pendleton, Cory           12 Maple Manor            49.58      45.19  
  6 Clayton, Tommy            12 Maple Manor            50.64      47.93  
 
Event 37  Women 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pesti, Korinna            14 Maple Manor            33.50      34.12    6  
  2 Luciani, Anna             14 Maple Manor            36.97      36.87    4  
  3 Rizzuto, Grace            13 Maple Manor            36.28      37.11    3  
  4 Vargas, Charley           14 MWD-MA                    NT      38.97    2  
  5 Catoni, Anya              14 MWD-MA                    NT      39.43    1  
  6 Johnston, Teresa          13 MWD-MA                    NT      43.22  
 
Event 38  Men 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCloskey, Will           14 MWD-MA                    NT      31.48    6  
  2 Bondi, Miles              13 Maple Manor            35.44      33.20    4  
  3 Mansfield, Josh           14 MWD-MA                    NT      33.33    3  
  4 Hubbard, Shane            14 MWD-MA                    NT      33.66    2  
  5 Netter, Eddie             14 Maple Manor            35.62      34.13    1  
  6 Boyd, RJ                  13 Maple Manor            35.19      35.70  
 
Event 39  Women 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pendleton, Laura          16 Maple Manor            31.12      31.72    6  
  2 Harney, Deirdre           16 MWD-MA                    NT      37.40    4  
  3 O'Toole, Lainey           15 Maple Manor            41.51      40.06    3  
  4 Brogan, Siobhan           15 Maple Manor            49.32      45.14    2  
  5 O'Driscoll, Lizzy         17 MWD-MA                    NT      49.56    1  
 
Event 40  Men 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flynn, Alex               18 Maple Manor            26.88      27.60    6  
  2 Gewartowski, Joseph       18 Maple Manor            29.29      30.73    4  
  3 Duthie, Zach              17 Maple Manor            30.13      32.07    3  
  4 Walters, Chris            15 MWD-MA                    NT      34.75    2  
  5 Dean, Ethan               18 MWD-MA                    NT      38.65    1  
 
Event 41  Women 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robbins, Emme              8 Maple Manor            17.85      19.41    6  
  2 Kenney, Mikayla            8 Maple Manor            20.13      19.78    4  
  3 Ellner, Brooke             8 Maple Manor            22.77      20.37  
  4 Zochowski, Alexa           8 Maple Manor            21.29      21.20    3  
  5 Chaballa, Hazel D          8 Maple Manor            22.53      22.19  
  6 Koller, Phoebe             8 Maple Manor            23.00      22.52  
  7 Tropiano, Cece             8 Maple Manor            26.50      23.31  
  8 Johnston, Marin            8 MWD-MA                    NT      25.08    2  
  9 Faccio, Meghan             8 Maple Manor            33.49      25.81  
 10 Sheppard, Aisley           7 Maple Manor            31.62      26.43  
 11 Carroll, Cassidy           6 Maple Manor            24.51      26.52  
 12 Kullmann, Kerrigan         7 Maple Manor            24.81      27.10  
 13 McGovern, Claire           8 Maple Manor            27.54      27.43  
 14 Faccio, Sophia             7 Maple Manor            40.37      28.00  
 14 Schlippert, Abby           7 MWD-MA                    NT      28.00  
 16 Faherty, Audrena           7 MWD-MA                    NT      28.35    1  
 17 Colletto, Gabriella        6 Maple Manor            32.16      31.00  
 18 Foster, Caitlyn            8 Maple Manor            26.65      31.42  
 19 Madden, Sarah              8 Maple Manor            30.08      34.07  
 20 Kannengieszer, Eve         6 MWD-MA                    NT      34.75  
 21 Zochowski, Alaina          5 Maple Manor            36.23      35.58  
 22 Spillane, Autumn           8 Maple Manor            45.83      39.47  
 23 Ciccarone, Siena           6 Maple Manor               NT      40.34  
 24 Kukla, Sky                 5 Maple Manor               NT      43.63  
 25 Robbins, Mae               5 Maple Manor          1:09.49      47.77  
 26 Koller, Juliette           5 Maple Manor               NT      48.38  
 27 Milano, Penelope           6 Maple Manor            48.97      49.49  
 28 Kannengieszer, Clare       4 MWD-MA                    NT    1:11.28  
 
Event 42  Men 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Duncan J             8 Maple Manor            17.97      17.51    6  
  2 Colletto, Connor           8 Maple Manor            22.19      20.47    4  
  3 Pierce, Parker             7 Maple Manor            21.27      20.63    3  
  4 Shahar, Zeev               8 Maple Manor            22.71      21.55  
  5 Pickford, KC               8 MWD-MA                    NT      21.64    2  
  6 Wenzel, Jack               7 Maple Manor            23.71      22.73  
  7 Rubin, AJ                  8 Maple Manor            24.62      23.38  
  8 Morgan, Irish              7 MWD-MA                    NT      24.90    1  
  9 Boyd, Shane                6 Maple Manor            29.84      26.61  
 10 Kowalski, Ryland           7 Maple Manor            28.32      26.89  
 11 Boyd, Sawyer               6 Maple Manor            30.15      28.19  
 12 McConnell, Casey           8 MWD-MA                    NT      28.63  
 13 Peev, Lucien               7 Maple Manor               NT      29.38  
 14 McMullen, William          7 Maple Manor            40.33      31.09  
 15 Williams, Larry            8 MWD-MA                    NT      31.48  
 16 Morgan, Rex                5 MWD-MA                    NT      33.83  
 17 Schmitt, Liam              8 Maple Manor            31.37      35.78  
 18 Kenney, Logan              6 Maple Manor            47.01      46.19  
 
Event 43  Women 9-10 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Madden, Emma E            10 Maple Manor            16.59      16.34    6  
  2 Johnston, Brigid          10 MWD-MA                    NT      17.33    4  
  3 Auwater, Alyssa            9 Maple Manor            17.67      17.67    3  
  4 Kullmann, Brady F          9 Maple Manor            17.68      18.02    2  
  5 Wolverton, Sophia         10 Maple Manor            18.15      18.23  
  6 Gorman, Claire C           9 Maple Manor            20.69      18.72  
  7 McKeown, Rebecca L         9 Maple Manor            18.12      18.88  
  8 Biermaas, Erin             9 Maple Manor            19.60      19.16  
  9 Lieb, Grace                9 Maple Manor            20.29      19.58  
 10 Koller, Lucy M             9 Maple Manor            19.13      19.81  
 11 Sheppard, Jolie            9 Maple Manor            21.35      19.83  
 12 Hestnar, Meredith         10 Maple Manor            20.51      20.37  
 13 Lieb, Sara                 9 Maple Manor            21.09      20.46  
 14 Martin, Joleigh           10 MWD-MA                    NT      20.49    1  
 15 Ellner, Hannah S          10 Maple Manor            20.47      20.63  
 16 Clayton, Eve E             9 Maple Manor            21.40      21.25  
 17 McMullen, Kathryn E       10 Maple Manor            21.33      21.29  
 18 Keck, Julia                9 Maple Manor            23.52      25.03  
 19 McCormick, Erin            9 MWD-MA                    NT      26.75  
 20 Bullard, Claire            9 MWD-MA                    NT      28.52  
 21 Kent, Emily                9 MWD-MA                    NT      40.03  
 22 McErlean, Madison         10 Maple Manor            45.70      41.45  
 23 Fountain, Shaelynn         9 MWD-MA                    NT      45.66  
 
Event 44  Men 9-10 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Curcio, Joey G             9 Maple Manor            18.33      17.37    5  
  1 Peev, Sebastian            9 Maple Manor            17.83      17.37    5  
  3 Destro, Max               10 Maple Manor            17.58      18.89    3  
  4 Suc, Xavier N             10 Maple Manor            19.59      19.82  
  5 Burke, Matthew J           9 Maple Manor            24.31      19.87  
  6 Foster, Chase              9 Maple Manor            19.69      19.93  
  7 Zahn, Henry                9 Maple Manor            21.08      20.97  
  8 Netter, Derek A            9 Maple Manor            21.59      21.54  
  9 Wolverton, Michael         9 Maple Manor            23.72      21.90  
 10 McNab, Bam                10 MWD-MA                    NT      22.36  
 11 Kowalski, Kellan           9 Maple Manor            22.88      24.35  
 12 Broome, Liam J             9 Maple Manor            22.40      24.71  
 13 Boyle, Ryan               10 MWD-MA                    NT      26.34    2  
 14 Schlippert, Thomas        10 MWD-MA                    NT      29.22    1  
 15 Rank, Donny                9 MWD-MA                    NT      42.01  
 16 Taylor, Benjamin           9 MWD-MA                    NT      46.00  
 
Event 45  Women 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKeown, Hannah K         12 Maple Manor            32.08      30.07    6  
  2 O'Meara, Abby R           11 Maple Manor            44.91      35.15  
  3 Kullmann, Mason           12 Maple Manor            36.73      35.34    4  
  4 Yellin, Sarah             12 MWD-MA                    NT      35.47    3  
  5 Curcio, Julianna N        11 Maple Manor               NT      36.09  
  6 Kullmann, Ellison         11 Maple Manor               NT      36.33  
  7 Netter, Rylee             12 Maple Manor               NT      38.72  
  8 O'Neill, Hannah S         11 Maple Manor               NT      38.91  
  9 Kukla, Audrey             12 Maple Manor            38.07      39.78    2  
 10 Biermaas, Anna            11 Maple Manor               NT      42.58  
 11 Pickford, Grace           12 MWD-MA                    NT      42.78  
 12 Broome, Olivia            11 Maple Manor               NT      43.43  
 13 Moran, Emily              11 MWD-MA                    NT      44.16    1  
 14 Rank, Jordan              12 MWD-MA                    NT      45.47  
 15 McCarthy, Gracie          11 Maple Manor               NT      45.87  
 16 Chaballa, Greta           12 Maple Manor            47.12      48.89  
 
Event 46  Men 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suc, Maximilien P         12 Maple Manor            35.87      32.84    6  
  2 Leonard, Zachary          11 Maple Manor               NT      34.43    4  
  3 McMullen, Michael         12 Maple Manor            35.78      34.95    3  
  4 Theodorson, Joey          12 Maple Manor            36.01      36.28  
  5 Pendleton, Cory           12 Maple Manor            38.62      38.27  
  6 Clayton, Tommy            12 Maple Manor            37.46      38.72  
  7 Shahar, Jordan            12 Maple Manor            42.53      40.69  
  8 Konen, Tyler              11 MWD-MA                    NT      44.05    2  
  9 Torok, Luke               11 MWD-MA                    NT      47.28  
 10 Belt, Richard             11 MWD-MA                    NT      49.06    1  
 11 McNab, Sebastian          11 MWD-MA                    NT      50.21  
 12 Wert, Jonah               12 MWD-MA                    NT      50.66  
 
Event 47  Women 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pesti, Korinna            14 Maple Manor            29.87      30.53    6  
  2 Vargas, Charley           14 MWD-MA                    NT      33.39    4  
  3 Rizzuto, Abby             13 Maple Manor            35.89      33.58  
  4 McCarthy, Emma            13 Maple Manor            33.71      33.77    3  
  5 Dugan, Joey               14 MWD-MA                    NT      34.19    2  
  6 Luciani, Anna             14 Maple Manor            33.81      34.75    1  
  7 Chaballa, Elsa            13 Maple Manor            37.74      35.30  
  8 Bullard, Sam              13 MWD-MA                    NT      37.65  
  9 Johnston, Teresa          13 MWD-MA                    NT      38.01  
 10 O'Neill, Sarah            13 Maple Manor            38.78      39.38  
 11 Angelico, Allie           13 MWD-MA                    NT      41.12  
 12 Shiloni, Natalie          13 MWD-MA                    NT      43.45  
 
Event 48  Men 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCloskey, Will           14 MWD-MA                    NT      29.29    6  
  2 Bondi, Miles              13 Maple Manor            30.42      29.77    4  
  3 Mansfield, Josh           14 MWD-MA                    NT      30.26    3  
  4 Gewartowski, Michael      13 Maple Manor            31.83      30.46    2  
  5 Kullmann, Landon          13 Maple Manor            31.57      31.83    1  
  6 Boyle, Gavin              14 MWD-MA                    NT      34.47  
  7 Ciccarone, Luca           14 Maple Manor            36.01      34.50  
  8 Ruocco, Julian            13 Maple Manor            37.28      35.87  
  9 Dean, Mason               13 MWD-MA                    NT      40.53  
 10 Randolph, Alex            13 MWD-MA                    NT      47.00  
 11 Senior, Matt              14 MWD-MA                    NT      50.37  
 
Event 49  Women 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            17 Maple Manor          1:01.94    1:11.37    6  
  2 Pendleton, Laura          16 Maple Manor          1:03.13    1:11.45    4  
  3 Harney, Deirdre           16 MWD-MA                    NT    1:14.84    3  
  4 O'Driscoll, Lizzy         17 MWD-MA                    NT    1:30.00    2  
  5 Barton, Maeve             16 MWD-MA                    NT    1:30.79    1  
  6 Theodorson, Amanda        16 Maple Manor          1:29.66    1:36.65  
 
Event 50  Men 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Matt              16 Maple Manor            55.55      55.66    6  
  2 Flynn, Alex               18 Maple Manor            55.26      57.28    4  
  3 Gewartowski, Joseph       18 Maple Manor            55.89      59.94    3  
  4 Pesti, Kornel             17 Maple Manor            58.03    1:00.20  
  5 Gewartowski, Nicholas     16 Maple Manor          1:01.69    1:00.89  
  6 Duthie, Zach              17 Maple Manor          1:04.87    1:06.97  
  7 Luciani, Andrew           17 Maple Manor          1:05.17    1:08.50  
  8 Theodorson, DJ            15 Maple Manor          1:25.40    1:10.50  
  9 Cole, Jared               15 MWD-MA                    NT    1:23.00    2  
 10 Hewitt, Connor            16 MWD-MA                    NT    1:24.40    1  
 11 Dupre', Josh              16 MWD-MA                    NT    1:26.68  
 
Event 53  Women 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Auwater, Olivia           10 Maple Manor          1:36.77    1:25.65    6  
  2 In, Madison               10 Maple Manor          1:40.51    1:32.17    4  
  3 Auwater, Alyssa            9 Maple Manor               NT    1:42.51    3  
  4 Vargas, Alyssa             9 MWD-MA                    NT    1:44.46    2  
  5 Hestnar, Meredith         10 Maple Manor          2:21.73    1:54.78  
 -- Koller, Lucy M             9 Maple Manor          2:25.20         DQ  
 
Event 54  Men 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Cullen M            9 Maple Manor          1:50.13    1:37.50    6  
  2 Peev, Sebastian            9 Maple Manor               NT    1:38.15    4  
  3 Wenzel, Cole R            10 Maple Manor          1:44.21    1:39.20    3  
  4 Burke, Matthew J           9 Maple Manor               NT    1:56.32  
  5 Konen, Mikey               9 MWD-MA                    NT    2:06.92    2  
 -- Netter, Derek A            9 Maple Manor          2:43.19         DQ  
 
Event 55  Women 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kullmann, Mason           12 Maple Manor          1:33.26    1:26.33    6  
  2 LaPlaunt, Katie           12 MWD-MA                    NT    1:26.83    4  
  3 Kullmann, Ellison         11 Maple Manor          1:36.33    1:32.63    3  
  4 Curcio, Julianna N        11 Maple Manor          1:42.81    1:35.62    2  
  5 Kunz, Alyssa              11 MWD-MA                    NT    1:45.06    1  
  6 Biermaas, Anna            11 Maple Manor          1:53.45    1:49.89  
 
Event 56  Men 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Will                12 Maple Manor          1:27.27    1:20.58    6  
  2 Suc, Maximilien P         12 Maple Manor          1:34.42    1:22.62    4  
  3 Herzog, Toby              11 Maple Manor          1:42.57    1:40.24    3  
  4 Pendleton, Cory           12 Maple Manor          1:44.57    1:41.51  
  5 Clayton, Tommy            12 Maple Manor               NT    1:47.75  
 -- Ciccarone, Franco         11 Maple Manor          1:31.37         DQ  
 
Event 57  Women 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suc, Alexandra H          14 Maple Manor          1:21.40    1:20.90    6  
  2 McCarthy, Emma            13 Maple Manor          1:26.33    1:24.75    4  
  3 Dugan, Joey               14 MWD-MA                    NT    1:28.45    3  
  4 Chaballa, Elsa            13 Maple Manor          1:36.87    1:29.82    2  
  5 Torok, Emma               13 MWD-MA                    NT    1:40.59    1  
 -- Catoni, Anya              14 MWD-MA                    NT         DQ  
 
Event 58  Men 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Matt               14 MWD-MA                    NT    1:11.47    6  
  2 In, Jonathan              13 Maple Manor          1:19.01    1:14.95    4  
  3 Hubbard, Shane            14 MWD-MA                    NT    1:17.01    3  
  4 Boyd, RJ                  13 Maple Manor          1:20.38    1:18.59    2  
  5 Lynskey, Aidan            14 MWD-MA                    NT    1:19.16    1  
  6 Kullmann, Landon          13 Maple Manor          1:19.20    1:20.30  
 
Event 59  Women 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            17 Maple Manor          1:09.43    1:12.85    6  
  2 Pendleton, Laura          16 Maple Manor          1:12.77    1:14.19    4  
  3 Lombardi, Nina            16 MWD-MA                    NT    1:30.10    3  
  4 Lynskey, Mary             17 MWD-MA                    NT    1:36.59    2  
  5 Shahar, Ma'ayan           16 Maple Manor          1:37.03    1:42.28    1  
  6 Brogan, Siobhan           15 Maple Manor          1:53.95    1:46.70  
 
Event 60  Men 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flynn, Alex               18 Maple Manor          1:06.63    1:05.79    6  
  2 Gewartowski, Nicholas     16 Maple Manor          1:11.58    1:10.22    4  
  3 Dean, Ethan               18 MWD-MA                    NT    1:20.93    3  
  4 Luciani, Andrew           17 Maple Manor          1:16.71    1:22.71    2  
  5 Walters, Chris            15 MWD-MA                    NT    1:22.88    1  
 
Event 61  Women 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:21.80    1:26.77    7  
     1) Robbins, Emme 8                 2) Chaballa, Hazel D 8            
     3) Zochowski, Alexa 8              4) Kenney, Mikayla 8              
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    2:01.57  
     1) Faherty, Audrena 7              2) Johnston, Marin 8              
     3) Kannengieszer, Eve 6            4) Schlippert, Abby 7             
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:45.20    1:53.05  
     1) Tropiano, Cece 8                2) McGovern, Claire 8             
     3) Foster, Caitlyn 8               4) Carroll, Cassidy 6             
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                        2:11.96    2:10.76  
     1) Colletto, Gabriella 6           2) Zochowski, Alaina 5            
     3) Faccio, Meghan 8                4) Madden, Sarah 8                
 -- Maple Manor Swim Club  'E'                             NT    2:38.19  
     1) Kukla, Sky 5                    2) Ciccarone, Siena 6             
     3) Koller, Juliette 5              4) Sheppard, Aisley 7             
 -- Maple Manor Swim Club  'D'                             NT    2:49.03  
     1) Spillane, Autumn 8              2) Faccio, Sophia 7               
     3) Milano, Penelope 6              4) Robbins, Mae 5                 
 
Event 62  Men 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:24.14    1:27.62    7  
     1) Boyd, Duncan J 8                2) Shahar, Zeev 8                 
     3) Colletto, Connor 8              4) Pierce, Parker 7               
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    1:49.25  
     1) Morgan, Irish 7                 2) Williams, Larry 8              
     3) McConnell, Casey 8              4) Pickford, KC 8                 
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:41.56    1:44.53  
     1) Rubin, AJ 8                     2) Wenzel, Jack 7                 
     3) Boyd, Sawyer 6                  4) Boyd, Shane 6                  
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                        2:00.95    2:35.12  
     1) Keyes, Max 7                    2) McMullen, William 7            
     3) Kenney, Logan 6                 4) Peev, Lucien 7                 
 
Event 63  Women 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:06.90    1:07.92    7  
     1) Auwater, Olivia 10              2) In, Madison 10                 
     3) Auwater, Alyssa 9               4) Madden, Emma E 10              
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    1:21.81  
     1) Johnston, Brigid 10             2) Martin, Joleigh 10             
     3) McCormick, Erin 9               4) Vargas, Alyssa 9               
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:13.55    1:17.94  
     1) McKeown, Rebecca L 9            2) Koller, Lucy M 9               
     3) Wolverton, Sophia 10            4) Kullmann, Brady F 9            
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                        1:22.31    1:23.76  
     1) McMullen, Kathryn E 10          2) Lieb, Grace 9                  
     3) Biermaas, Erin 9                4) Lieb, Sara 9                   
 -- Maple Manor Swim Club  'D'                        1:51.97    1:51.15  
     1) Sheppard, Jolie 9               2) Keck, Julia 9                  
     3) Clayton, Eve E 9                4) McErlean, Madison 10           
 -- Maplewood-MA  'B'                                      NT    1:58.53  
     1) Bullard, Claire 9               2) McConnell, Kiera 10            
     3) O'Driscoll, Anna 10             4) Kent, Emily 9                  
 
Event 64  Men 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:10.63    1:13.44    7  
     1) Peev, Sebastian 9               2) Wenzel, Cole R 10              
     3) Smith, Cullen M 9               4) Destro, Max 10                 
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    1:50.58  
     1) Konen, Mikey 9                  2) Schlippert, Thomas 10          
     3) Boyle, Ryan 10                  4) Rank, Donny 9                  
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:21.13    1:22.30  
     1) Foster, Chase 9                 2) Zahn, Henry 9                  
     3) Kowalski, Kellan 9              4) Suc, Xavier N 10               
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                        1:30.65    1:38.22  
     1) Broome, Liam J 9                2) Wolverton, Michael 9           
     3) Davis, Quinton 9                4) Keyes, Henry 10                
 
Event 65  Women 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:22.10    2:22.96    7  
     1) McKeown, Hannah K 12            2) O'Meara, Abby R 11             
     3) Kullmann, Mason 12              4) Kukla, Audrey 12               
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    2:39.35  
     1) Yellin, Sarah 12                2) LaPlaunt, Katie 12             
     3) Moran, Emily 11                 4) Pickford, Grace 12             
 -- Maplewood-MA  'B'                                      NT   X3:07.31  
     1) Kunz, Alyssa 11                 2)                                
     3) Rank, Jordan 12                 4)                                
 
Event 66  Men 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:02.79    2:19.00    7  
     1) Leonard, Zachary 11             2) Ciccarone, Franco 11           
     3) McMullen, Michael 12            4) Boyd, Will 12                  
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    3:14.59  
     1) Konen, Tyler 11                 2) Wert, Jonah 12                 
     3) Torok, Luke 11                  4) McNab, Sebastian 11            
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        2:28.22    2:36.77  
     1) Pendleton, Cory 12              2) Shahar, Jordan 12              
     3) Herzog, Toby 11                 4) Theodorson, Joey 12            
 
Event 67  Women 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:09.49    2:10.41    7  
     1) Suc, Alexandra H 14             2) McCarthy, Emma 13              
     3) Rizzuto, Grace 13               4) Pesti, Korinna 14              
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    2:18.48  
     1) Catoni, Anya 14                 2) Dugan, Joey 14                 
     3) Torok, Emma 13                  4) Vargas, Charley 14             
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        2:26.22    2:21.49  
     1) Rizzuto, Abby 13                2) O'Neill, Sarah 13              
     3) Chaballa, Elsa 13               4) Luciani, Anna 14               
 -- Maplewood-MA  'B'                                      NT    2:39.50  
     1) Angelico, Allie 13              2) Bullard, Sam 13                
     3) Johnston, Teresa 13             4) Shiloni, Natalie 13            
 
Event 68  Men 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maplewood-MA  'A'                                      NT    1:56.97    7  
     1) Mansfield, Josh 14              2) McCloskey, Will 14             
     3) Hubbard, Shane 14               4) Smith, Matt 14                 
  2 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:06.36    1:58.34  
     1) Kullmann, Landon 13             2) In, Jonathan 13                
     3) Gewartowski, Michael 13         4) Bondi, Miles 13                
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                             NT    2:12.37  
     1) Price, Luke 14                  2) Ciccarone, Luca 14             
     3) Ruocco, Julian 13               4) Rizzuto, Andrew 13             
 -- Maplewood-MA  'C'                                      NT   X2:22.04  
     1) Boyle, Gavin 14                 2) Lynskey, Aidan 14              
 -- Maplewood-MA  'B'                                      NT    2:57.28  
     1) Dean, Mason 13                  2) Randolph, Alex 13              
     3) Senior, Matt 14                 4) McCloskey, Brian 13            
 
Event 69  Women 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maplewood-MA  'A'                                      NT    2:20.40    7  
     1) Webb, Jess 17                   2) Harney, Deirdre 16             
     3) Lombardi, Nina 16               4) Mansfield, Mary 18             
  2 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:27.64    2:34.07  
     1) Shahar, Ma'ayan 16              2) Theodorson, Amanda 16          
     3) Brogan, Siobhan 15              4) O'Toole, Lainey 15             
 -- Maplewood-MA  'B'                                      NT   X2:38.87  
     1) Barton, Maeve 16                2) Lynskey, Mary 17               
     3) O'Driscoll, Lizzy 17            4)                                
 
Event 70  Men 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:51.15    1:46.36    7  
     1) Jensen, Matt 16                 2) Gewartowski, Nicholas 16       
     3) Pesti, Kornel 17                4) Luciani, Andrew 17             
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    2:22.56  
     1) Hewitt, Connor 16               2) Walters, Chris 15              
     3) Cole, Jared 15                  4) Dupre', Josh 16                
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:53.13    1:46.52  
     1) Flynn, Alex 18                  2) Gewartowski, Joseph 18         
     3) Duthie, Zach 17                 4) Theodorson, DJ 15              
 
                    Combined Team Scores - Through Event 80                    
 
  1. Maple Manor Swim Club               667   2. Maplewood                           236