Licensed to Colonial Swim League - D
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/18/2018 10:01 PM
                      Manorlu at Maple Manor - 7/19/2018                       
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 11 & Under 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Michael, Riley            10 ML                        NT      73.10    6  
  2 Salomon, Raphaeli          8 ML                        NT      62.75    4  
  3 Broome, Olivia            11 Maple Manor            85.20      59.25    3  
  4 Ellner, Brooke             8 Maple Manor            63.70      51.15    2  
  5 Clayton, Eve E             9 Maple Manor            51.40      45.65    1  
 
Event 2  Men 11 & Under 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Salomon, Nathanel          7 ML                        NT      59.00    6  
  2 Michael, Zach              5 ML                        NT      58.05    4  
  3 Curcio, Joey G             9 Maple Manor            56.05      53.30    3  
  4 Stein, George              7 ML                        NT      50.10    2  
  5 Burns, Jimmy               9 ML                        NT     x48.65  
  6 Burke, Matthew J           9 Maple Manor            61.55      45.75    1  
  7 Davis, Quinton             9 Maple Manor               NT      42.90  
 
Event 3  Women 12-14 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeMichele, Mikayla        14 Maple Manor               NT     117.10    6  
  2 Rizzuto, Grace            13 Maple Manor           114.60     107.30    4  
  3 Michael, Riley            10 ML                        NT     105.35    3  
  4 Rizzuto, Abby             13 Maple Manor           124.45      98.85    2  
 
Event 4  Men 12-14 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gesing, Conor             14 ML                        NT     129.35    6  
  2 Gorman, Dan               13 Maple Manor               NT     108.20    4  
  3 Reape, Brendan            13 ML                        NT      99.25    3  
  4 Price, Luke               14 Maple Manor            84.10      78.95    2  
  5 Michael, Zach              5 ML                        NT      70.90    1  
  6 Theodorson, Joey          12 Maple Manor            73.35      62.95  
 
Event 5  Women 15-18 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeMichele, Mikayla        14 Maple Manor               NT     154.10    6  
  2 Bonanni, Ashley           18 ML                        NT     138.80    4  
  3 Rizzuto, Abby             13 Maple Manor           124.45     134.00    3  
 
Event 6  Men 15-18 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gesing, Conor             14 ML                        NT     164.30    6  
  2 Gorman, Dan               13 Maple Manor               NT     157.60    4  
  3 Burke, Michael            16 Maple Manor               NT     155.20    3  
  4 Reape, Brendan            13 ML                        NT     128.10    2  
  5 Theodorson, DJ            15 Maple Manor           137.95     114.45    1  
 
Event 11  Women 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Sailor           8 ML                     21.32      21.57    6  
  2 Kenney, Mikayla            8 Maple Manor            21.83      21.83    4  
  3 Zochowski, Alexa           8 Maple Manor            24.41      24.51    3  
  4 Powell, Caroline           8 ML                     27.39      25.93    2  
  5 Villa, Nicole              8 ML                     25.20      26.82    1  
  6 Ellner, Brooke             8 Maple Manor            25.92      26.84  
  7 Hanlon, Claire             7 ML                     32.23     x28.69  
  8 Koller, Phoebe             8 Maple Manor            25.74     x28.89  
  9 Chaballa, Hazel D          8 Maple Manor            27.59     x28.99  
 10 Tropiano, Cece             8 Maple Manor            29.55     x30.21  
 11 Faccio, Meghan             8 Maple Manor            27.69     x31.18  
 12 Faccio, Sophia             7 Maple Manor            25.08     x31.64  
 13 Spencer, Penelope          7 ML                     31.95     x32.25  
 14 Kulak, Katie               8 ML                     31.27     x33.84  
 15 Carroll, Cassidy           6 Maple Manor            29.69     x33.96  
 16 Foster, Caitlyn            8 Maple Manor            32.02     x34.23  
 17 Koller, Juliette           5 Maple Manor            43.69     x36.71  
 18 Colletto, Gabriella        6 Maple Manor            34.57     x39.78  
 19 Zochowski, Alaina          5 Maple Manor            44.02     x40.09  
 20 Milano, Penelope           6 Maple Manor            43.27     x41.53  
 21 Ciccarone, Siena           6 Maple Manor            45.20     x41.95  
 22 Kukla, Sky                 5 Maple Manor               NT     x44.59  
 23 Spillane, Autumn           8 Maple Manor            54.08     x51.81  
 24 Robbins, Mae               5 Maple Manor            46.69   x1:00.19  
 
Event 12  Men 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pierce, Parker             7 Maple Manor            23.84      26.43    6  
  2 Wenzel, Jack               7 Maple Manor            27.03      26.53    4  
  3 Rubin, AJ                  8 Maple Manor            26.03      27.01    3  
  4 Shahar, Zeev               8 Maple Manor            28.20     x28.37  
  5 Colletto, Connor           8 Maple Manor            27.86     x28.84  
  6 Carroll, Jaxson            8 Maple Manor            29.89     x28.95  
  7 Kowalski, Ryland           7 Maple Manor            31.33     x29.59  
  8 Boyd, Shane                6 Maple Manor            32.64     x29.60  
  9 Haney, Jack                8 ML                     29.78      29.77    2  
 10 Boyd, Sawyer               6 Maple Manor            35.70     x30.59  
 11 Rocco, Finn                8 ML                     33.59      32.30    1  
 12 Schmitt, Liam              8 Maple Manor            33.93     x33.58  
 13 Peev, Lucien               7 Maple Manor            32.73     x34.31  
 14 Graves, Theo               5 ML                        NT      34.95  
 15 Stephenson, Aiden          8 ML                     31.62     x35.49  
 16 Brunner, Max               6 ML                        NT     x36.20  
 17 Bray, Aiden                8 Maple Manor            41.02     x36.23  
 18 Juliani, Tucker            6 ML                     37.78     x36.75  
 19 McMullen, William          7 Maple Manor            42.39     x38.80  
 20 Salomon, Gavriel           5 ML                        NT     x42.72  
 21 Woods, Oliver              5 ML                     50.28     x46.80  
 22 Graves, Luke               7 ML                        NT     x47.37  
 23 Kenney, Logan              6 Maple Manor            57.76   x1:00.64  
 
Event 13  Women 9-10 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Auwater, Olivia           10 Maple Manor            18.53      18.95    6  
  2 In, Madison               10 Maple Manor            18.93      19.84    4  
  3 Andrulonis, Janis         10 Maple Manor            20.36      20.94    3  
  4 Kullmann, Brady F          9 Maple Manor            21.03     x21.76  
  5 Gorman, Claire C           9 Maple Manor            21.82     x21.97  
  6 Brunner, Blake             9 ML                     24.67      22.53    2  
  7 McKeown, Rebecca L         9 Maple Manor            22.12     x23.38  
  8 Biermaas, Erin             9 Maple Manor            22.37     x23.45  
  9 Kulak, Lauren              9 ML                     24.30      23.77    1  
 10 Wolverton, Sophia         10 Maple Manor            21.76     x24.34  
 11 Salomon, Raphaeli          8 ML                     24.70      24.88  
 12 Herzog, Paige B            9 Maple Manor            25.97     x25.43  
 13 Clayton, Eve E             9 Maple Manor            25.41     x26.72  
 14 Lieb, Grace                9 Maple Manor            27.08     x27.07  
 15 Koller, Lucy M             9 Maple Manor            26.93     x28.31  
 
Event 14  Men 9-10 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Curcio, Joey G             9 Maple Manor            19.51      20.12    6  
  2 Fricker, Harrison          9 ML                     22.27      21.86    4  
  3 Peev, Sebastian            9 Maple Manor            21.56      21.96    3  
  4 Destro, Max               10 Maple Manor            21.37      22.53    2  
  5 Suc, Xavier N             10 Maple Manor            22.75     x23.50  
  6 Wenzel, Cole R            10 Maple Manor            21.78     x23.62  
  7 Stein, Roman              10 ML                     26.06      24.65    1  
  8 Foster, Chase              9 Maple Manor            23.47     x25.15  
  9 Szautner, Andreas M       10 Maple Manor            25.76     x26.24  
 10 Netter, Derek A            9 Maple Manor            23.86     x26.27  
 11 Davis, Quinton             9 Maple Manor            25.92     x26.89  
 12 Miller, Finn               9 ML                     28.97      26.93  
 13 Darcy, Michael             9 ML                     27.91     x27.66  
 14 Wolverton, Michael         9 Maple Manor            26.39     x28.88  
 15 Burns, Jimmy               9 ML                     27.57     x29.25  
 16 Broome, Liam J             9 Maple Manor            28.67     x30.47  
 17 Wydan, John               10 Maple Manor            27.08     x30.81  
 18 Sykes, Seamus              9 ML                     29.74     x32.25  
 
Event 15  Women 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKeown, Hannah K         12 Maple Manor            37.88      36.77    6  
  2 Kullmann, Mason           12 Maple Manor            39.91      41.95    4  
  3 O'Meara, Abby R           11 Maple Manor            41.45      42.47  
  4 Kullmann, Ellison         11 Maple Manor            40.68     x42.64    3  
  5 O'Neill, Hannah S         11 Maple Manor            41.53     x43.72  
  6 Kukla, Audrey             12 Maple Manor            43.71     x44.02  
  7 Curcio, Julianna N        11 Maple Manor            42.46     x44.43  
  8 Darcy, Erin               12 ML                        NT      46.73    2  
  9 Kulak, Emily              12 ML                     47.83      46.77    1  
 10 Netter, Rylee             12 Maple Manor            45.12     x47.65  
 11 McCarthy, Gracie          11 Maple Manor            52.91     x50.89  
 
Event 16  Men 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gorman, Mason             12 Maple Manor            40.09      38.78    4  
  2 Plaku, Dominick           12 ML                     41.28      38.90    3  
  3 Suc, Maximilien P         12 Maple Manor            38.36      39.03    2  
  4 Ciccarone, Franco         11 Maple Manor            40.30      41.00    6  
  5 Fricker, Charlie          11 ML                     41.07      42.13    1  
  6 McMullen, Michael         12 Maple Manor            41.67     x42.39  
  7 Leonard, Zachary          11 Maple Manor            41.56     x43.30  
  8 Herzog, Toby              11 Maple Manor            44.28     x46.22  
  9 Clayton, Tommy            12 Maple Manor            45.87     x47.45  
 10 Pendleton, Cory           12 Maple Manor            47.88     x50.31  
 11 Shahar, Jordan            12 Maple Manor            50.06     x52.44  
 12 Haney, Luke               11 ML                        NT    1:09.89  
 -- Miller, Patrick           12 ML                        NT         DQ  
 
Event 17  Women 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pesti, Korinna            14 Maple Manor            36.14      36.44    6  
  2 Powell, Sarah             14 ML                     36.40      37.87    4  
  3 McCarthy, Emma            13 Maple Manor            38.30      38.21    3  
  4 Luciani, Anna             14 Maple Manor            40.90      39.47  
  5 Suc, Alexandra H          14 Maple Manor            37.02     x40.16    2  
  6 Chaballa, Elsa            13 Maple Manor            41.47     x42.91  
  7 Darcy, Caitlyn            14 ML                     41.44      43.29    1  
  8 Hanlon, Katherine         13 ML                     48.56      46.30  
  9 Kulak, Amanda             14 ML                     47.14     x46.34  
 10 O'Neill, Sarah            13 Maple Manor            47.27     x46.68  
 11 Iilk, Charlotte           13 ML                     47.39     x49.02  
 -- Doyle, Erin               13 ML                        NT         DQ  
 
Event 18  Men 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andrulonis, Jonas         14 Maple Manor            34.47      34.43    6  
  2 Bondi, Miles              13 Maple Manor            34.46      36.37    4  
  3 Netter, Eddie             14 Maple Manor            37.51      36.97  
  4 Stein, Andrew             13 ML                     38.04      37.11    3  
  5 Kullmann, Landon          13 Maple Manor            36.75     x37.40    2  
  6 Gewartowski, Michael      13 Maple Manor            37.45     x39.07  
  7 Bray, Liam                13 Maple Manor            42.91     x43.32  
  8 Rizzuto, Andrew           13 Maple Manor            43.13     x43.78  
  9 Bole, James               13 ML                     43.17      44.03    1  
 -- McDaid, Colin             13 Maple Manor            57.49         DQ  
 
Event 19  Women 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pendleton, Rebecca        18 Maple Manor            33.66      34.89    6  
  2 Cheifetz, Samara          18 Maple Manor            35.29      35.58    4  
  3 DiMaria, Molly            17 ML                     35.29      38.54    3  
  4 Bonanni, Ashley           18 ML                     37.90      39.27    2  
  5 O'Toole, Rebecca          18 Maple Manor            39.87      41.70    1  
  6 O'Toole, Lainey           15 Maple Manor            42.43     x41.99  
  7 Casale, Tori              17 Maple Manor            42.10     x43.25  
  8 Brogan, Siobhan           15 Maple Manor            48.71     x51.73  
 
Event 20  Men 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arsever, Marc             16 Maple Manor            30.61      31.28    6  
  2 Gewartowski, Nicholas     16 Maple Manor            31.47      32.11    4  
  3 Ericksen, Blake           19 ML                     31.13      32.62    3  
  4 Pesti, Kornel             17 Maple Manor            31.31      33.72    2  
  5 Zelkind, Max              15 ML                     33.63      34.94    1  
  6 Keillor, Kian             18 ML                     35.07      35.16  
  7 Brogan, Sean              16 Maple Manor            32.84     x36.67  
  8 Theodorson, DJ            15 Maple Manor            37.59     x41.01  
  9 Luciani, Andrew           17 Maple Manor            40.95     x44.99  
 
Event 21  Women 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Salomon, Raphaeli          8 ML                     23.87      25.22    6  
  2 Robbins, Emme              8 Maple Manor            25.49      26.13    4  
  3 Ellner, Brooke             8 Maple Manor            26.52      28.56    3  
  4 Koller, Phoebe             8 Maple Manor            32.02      32.66    2  
  5 Chaballa, Hazel D          8 Maple Manor            32.81     x34.33  
  6 Villa, Nicole              8 ML                     35.04      34.61  
  7 Faccio, Meghan             8 Maple Manor            35.02     x37.76  
  8 Colletto, Gabriella        6 Maple Manor            42.78     x42.19  
  9 Tropiano, Cece             8 Maple Manor            49.50     x48.03  
 -- Madden, Sarah              8 Maple Manor            41.35         DQ  
 -- Spencer, Penelope          7 ML                     37.74         DQ  
 -- Hanlon, Claire             7 ML                     32.57         DQ  
 -- Kullmann, Kerrigan         7 Maple Manor            34.20         DQ  
 -- Kulak, Katie               8 ML                     34.69         DQ  
 
Event 22  Men 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Duncan J             8 Maple Manor            25.12      24.18    6  
  2 Salomon, Nathanel          7 ML                     27.53      27.44    4  
  3 Shahar, Zeev               8 Maple Manor            28.26      28.21    3  
  4 Rubin, AJ                  8 Maple Manor            30.00      32.03    2  
  5 Michael, Zach              5 ML                        NT      42.81    1  
  6 Graves, Luke               7 ML                        NT      51.28  
 -- Stephenson, Aiden          8 ML                     35.28         DQ  
 -- Brunner, Max               6 ML                        NT         DQ  
 -- Woods, Oliver              5 ML                        NT         DQ  
 -- Graves, Theo               5 ML                     46.33         DQ  
 -- Juliani, Tucker            6 ML                     40.89         DQ  
 
Event 23  Women 9-10 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 In, Madison               10 Maple Manor            19.66      19.71    6  
  2 Madden, Emma E            10 Maple Manor            22.25      22.97    4  
  3 Andrulonis, Janis         10 Maple Manor            22.07      23.53    3  
  4 McKeown, Rebecca L         9 Maple Manor            23.49     x23.98  
  5 Auwater, Alyssa            9 Maple Manor            23.81     x24.41  
  6 Gorman, Claire C           9 Maple Manor            24.33     x25.28  
  7 Kullmann, Brady F          9 Maple Manor            24.71     x25.35  
  8 Lieb, Sara                 9 Maple Manor            24.31     x25.79  
  9 McMullen, Kathryn E       10 Maple Manor            25.09     x26.46  
 10 Kulak, Lauren              9 ML                     26.28      27.54    2  
 11 Lieb, Grace                9 Maple Manor            28.28     x28.55  
 12 Herzog, Paige B            9 Maple Manor            30.04     x30.46  
 -- Brunner, Blake             9 ML                        NT         DQ  
 -- Biermaas, Erin             9 Maple Manor            23.69         DQ  
 
Event 24  Men 9-10 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Cullen M            9 Maple Manor            21.94      24.49    6  
  2 Plaku, Dilan               9 ML                     23.40      24.87    4  
  3 Peev, Sebastian            9 Maple Manor            23.01      25.08    3  
  4 Wenzel, Cole R            10 Maple Manor            22.83      25.22    2  
  5 Sawick, N. Rocco          10 ML                     26.11      25.89    1  
  6 Rocco, Luke               10 ML                        NT      26.47  
  7 Destro, Max               10 Maple Manor            26.30     x26.88  
  8 Szautner, Andreas M       10 Maple Manor            29.12     x29.37  
  9 Wolverton, Michael         9 Maple Manor            28.69     x29.71  
 10 Hersh, Matthew             9 ML                     32.36     x30.20  
 11 Kowalski, Kellan           9 Maple Manor            29.12     x30.47  
 -- Sykes, Seamus              9 ML                     37.02         DQ  
 -- Burns, Joey                9 ML                     27.22         DQ  
 -- Foster, Chase              9 Maple Manor            35.97         DQ  
 -- Miller, Finn               9 ML                     38.09         DQ  
 -- Wydan, John               10 Maple Manor            48.35         DQ  
 
Event 25  Women 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKeown, Hannah K         12 Maple Manor            47.43      43.18    6  
  2 Darcy, Erin               12 ML                     45.97      47.87    4  
  3 Kullmann, Mason           12 Maple Manor            50.63      49.33    3  
  4 O'Neill, Hannah S         11 Maple Manor            50.78      50.00  
  5 Curcio, Julianna N        11 Maple Manor            47.77     x50.64    2  
  6 Kulak, Emily              12 ML                     49.45      51.45    1  
  7 Hamilton, Rylee           11 ML                     52.13      53.43  
  8 Kukla, Audrey             12 Maple Manor            52.61     x55.81  
  9 Biermaas, Anna            11 Maple Manor            51.66     x55.90  
 10 Chaballa, Greta           12 Maple Manor            52.28     x57.94  
 11 McCarthy, Gracie          11 Maple Manor            56.80     x58.64  
 
Event 26  Men 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Plaku, Dominick           12 ML                        NT      43.17    6  
  2 Suc, Maximilien P         12 Maple Manor            42.44      43.45    4  
  3 Gorman, Mason             12 Maple Manor            45.75      46.80    3  
  4 Theodorson, Joey          12 Maple Manor            45.91      47.64    2  
  5 Delzingaro, Luke          12 ML                     45.31      47.77    1  
  6 McMullen, Michael         12 Maple Manor            52.72     x50.18  
  7 Herzog, Toby              11 Maple Manor            49.99     x51.28  
  8 Pendleton, Cory           12 Maple Manor            49.39     x51.40  
  9 Clayton, Tommy            12 Maple Manor            49.93     x53.19  
 10 Shahar, Jordan            12 Maple Manor            52.59     x55.92  
 11 Hersh, Jackson            11 ML                     58.32      56.18  
 12 Leonard, Zachary          11 Maple Manor               NT     x56.23  
 13 Miller, Patrick           12 ML                        NT   x1:04.61  
 -- Thompson, Charlie         11 ML                        NT         DQ  
 -- Doyle, Brendan            11 ML                     49.81         DQ  
 
Event 27  Women 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarthy, Emma            13 Maple Manor            40.35      40.78    6  
  2 Kulak, Amanda             14 ML                     43.30      43.94    4  
  3 DiMaria, Kaelin           13 ML                     45.63      45.55    3  
  4 Suc, Alexandra H          14 Maple Manor            43.14      45.85    2  
  5 Luciani, Anna             14 Maple Manor            45.25      45.98  
  6 Rizzuto, Grace            13 Maple Manor            43.45     x46.03    1  
  7 Chaballa, Elsa            13 Maple Manor            46.11     x48.21  
  8 Cummings, Sarah           14 ML                     45.67      48.61  
  9 O'Neill, Sarah            13 Maple Manor            48.77     x50.31  
 10 Doyle, Erin               13 ML                     50.83     x50.77  
 11 Iilk, Charlotte           13 ML                     49.58     x51.04  
 12 Hanlon, Katherine         13 ML                     51.43     x53.57  
 
Event 28  Men 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stein, Andrew             13 ML                     36.95      39.22    6  
  2 Andrulonis, Jonas         14 Maple Manor            40.37      39.59    4  
  3 In, Jonathan              13 Maple Manor            38.19      39.62    3  
  4 Netter, Eddie             14 Maple Manor            37.51      39.69    2  
  5 Ciccarone, Luca           14 Maple Manor            43.03     x42.44  
  6 Gewartowski, Michael      13 Maple Manor            41.66     x42.63  
  7 Kullmann, Landon          13 Maple Manor            40.73     x43.15  
  8 Price, Luke               14 Maple Manor            42.57     x43.59  
  9 Rizzuto, Andrew           13 Maple Manor            51.89     x53.31  
 10 McDaid, Colin             13 Maple Manor          1:07.22   x1:10.10  
 
Event 29  Women 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            17 Maple Manor            35.19      37.72    6  
  2 Pendleton, Laura          16 Maple Manor            37.75      38.16    4  
  3 Gesing, Chloe             16 ML                     41.90      41.59    3  
  4 Powell, Emma Kate         16 ML                     42.20      43.58    2  
  5 McDaid, Tara              18 Maple Manor            43.08      44.59    1  
  6 Casale, Tori              17 Maple Manor            45.10     x46.93  
  7 O'Toole, Lainey           15 Maple Manor            45.78     x47.40  
  8 Shahar, Ma'ayan           16 Maple Manor            43.84     x47.84  
  9 McCafferty, Rose          15 ML                     46.25      48.92  
 10 O'Toole, Rebecca          18 Maple Manor            44.40     x48.94  
 11 Brogan, Siobhan           15 Maple Manor            52.28     x55.54  
 
Event 30  Men 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Matt              16 Maple Manor            30.52      32.28    6  
  2 Flynn, Alex               18 Maple Manor            33.73      34.09    4  
  3 Gewartowski, Nicholas     16 Maple Manor            37.75      37.12  
  4 Pesti, Kornel             17 Maple Manor            36.77     x37.84    3  
  5 Koh, Andrew               17 ML                     38.50      38.01    2  
  6 Luciani, Andrew           17 Maple Manor            36.92     x39.21  
  7 Keillor, Aidan            15 ML                     36.69      39.41    1  
  8 Doyle, Christian          16 ML                     39.43      39.88  
  9 Stein, Jake               17 ML                     42.85     x44.93  
 10 Brogan, Sean              16 Maple Manor            41.23     x46.46  
 11 English, Connor           16 ML                     50.14     x54.39  
 
Event 31  Women 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Sealeigh         8 ML                     20.20      20.71    6  
  2 Kenney, Mikayla            8 Maple Manor            21.04      22.21    4  
  3 Robbins, Emme              8 Maple Manor            21.14      22.34    3  
  4 Zochowski, Alexa           8 Maple Manor            25.15      24.38  
  5 Faccio, Sophia             7 Maple Manor            26.22     x26.46  
  6 Koller, Phoebe             8 Maple Manor            24.10     x27.03    2  
  7 Powell, Caroline           8 ML                     29.51      30.65    1  
  8 Spencer, Penelope          7 ML                        NT      33.53  
  9 Carroll, Cassidy           6 Maple Manor            30.36     x34.52  
 10 Foster, Caitlyn            8 Maple Manor            34.42     x38.30  
 11 Kullmann, Kerrigan         7 Maple Manor            35.89     x41.40  
 12 Madden, Sarah              8 Maple Manor            45.58     x43.27  
 
Event 32  Men 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Duncan J             8 Maple Manor            19.27      20.41    6  
  2 Wenzel, Jack               7 Maple Manor            24.71      24.58    4  
  3 Pierce, Parker             7 Maple Manor            22.89      27.85    3  
  4 Stein, George              7 ML                     26.16      27.86    2  
  5 Rocco, Finn                8 ML                        NT      28.31    1  
  6 Kowalski, Ryland           7 Maple Manor            28.99     x29.59  
  7 Shahar, Zeev               8 Maple Manor            26.37     x30.60  
  8 Carroll, Jaxson            8 Maple Manor            31.83     x31.51  
  9 Colletto, Connor           8 Maple Manor            31.10     x33.26  
 10 Boyd, Sawyer               6 Maple Manor            34.65     x35.05  
 11 Boyd, Shane                6 Maple Manor            31.92     x38.16  
 12 Salomon, Gavriel           5 ML                     41.73      49.85  
 
Event 33  Women 9-10 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Auwater, Olivia           10 Maple Manor            16.01      16.16    6  
  2 Campbell, Harbor           9 ML                     18.12      17.84    4  
  3 Madden, Emma E            10 Maple Manor            18.43      19.46    3  
  4 Campbell, Sailor           8 ML                     19.76      19.81    2  
  5 McKeown, Rebecca L         9 Maple Manor            19.80      19.94    1  
  6 Juliani, Kylie             9 ML                     20.23      20.19  
  7 Gorman, Claire C           9 Maple Manor            23.43     x21.42  
  8 Biermaas, Erin             9 Maple Manor            21.13     x21.49  
  9 Kullmann, Brady F          9 Maple Manor            20.55     x21.77  
 10 Hestnar, Meredith         10 Maple Manor            21.18     x22.01  
 11 Wolverton, Sophia         10 Maple Manor            21.22     x22.34  
 12 Ellner, Hannah S          10 Maple Manor            24.10     x23.53  
 13 Herzog, Paige B            9 Maple Manor            22.32     x23.89  
 14 Koller, Lucy M             9 Maple Manor            23.33     x24.02  
 15 McMullen, Kathryn E       10 Maple Manor            23.59     x24.44  
 16 Lieb, Grace                9 Maple Manor            26.13     x25.67  
 17 Lieb, Sara                 9 Maple Manor            25.93     x26.99  
 18 Keck, Julia                9 Maple Manor            35.25     x31.31  
 
Event 34  Men 9-10 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Cullen M            9 Maple Manor            17.58      18.66    6  
  2 Burke, Matthew J           9 Maple Manor            23.35      22.30    4  
  3 Zahn, Henry                9 Maple Manor            24.31      22.46  
  4 Wenzel, Cole R            10 Maple Manor            19.72     x23.10    3  
  5 Burns, Joey                9 ML                     24.38      24.04    2  
  6 Sawick, N. Rocco          10 ML                     22.96      24.71    1  
  7 Suc, Xavier N             10 Maple Manor            26.86     x24.97  
  8 Stein, Roman              10 ML                     26.90      25.58  
  9 Davis, Quinton             9 Maple Manor            28.84     x27.83  
 10 Netter, Derek A            9 Maple Manor            24.57     x28.34  
 11 Kowalski, Kellan           9 Maple Manor            31.32     x28.73  
 12 Wydan, John               10 Maple Manor            31.16     x33.50  
 
Event 35  Women 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKeown, Hannah K         12 Maple Manor            35.73      35.67    6  
  2 Hamilton, Rylee           11 ML                        NT      43.31    4  
  3 Broome, Olivia            11 Maple Manor            48.16      50.30    3  
  4 Netter, Rylee             12 Maple Manor            47.94      51.03    2  
  5 McCarthy, Gracie          11 Maple Manor            51.70     x52.88  
  6 Biermaas, Anna            11 Maple Manor            54.59     x54.38  
  7 Chaballa, Greta           12 Maple Manor          1:04.76   x1:03.18  
 
Event 36  Men 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koh, Anthony              12 ML                        NT      33.27    6  
  2 Boyd, Will                12 Maple Manor            33.84      33.50    4  
  3 Suc, Maximilien P         12 Maple Manor            35.50      36.24    3  
  4 Plaku, Dominick           12 ML                     36.44      36.27    2  
  5 Ciccarone, Franco         11 Maple Manor            36.64      37.02    1  
  6 Gorman, Mason             12 Maple Manor            44.53     x38.76  
  7 Fricker, Charlie          11 ML                     42.63      42.08  
  8 McMullen, Michael         12 Maple Manor            41.03     x44.16  
  9 Theodorson, Joey          12 Maple Manor            45.06     x48.24  
 10 Pendleton, Cory           12 Maple Manor            45.19     x48.43  
 11 Clayton, Tommy            12 Maple Manor            46.59     x51.32  
 12 Herzog, Toby              11 Maple Manor            51.01     x56.75  
 
Event 37  Women 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pesti, Korinna            14 Maple Manor            33.50      34.15    6  
  2 Fricker, AvaRose          14 ML                     35.01      35.33    4  
  3 Rizzuto, Abby             13 Maple Manor            38.46      39.69    3  
  4 Suc, Alexandra H          14 Maple Manor            37.62      40.07    2  
  5 Darcy, Caitlyn            14 ML                     45.35      45.94    1  
  6 O'Neill, Sarah            13 Maple Manor            48.32     x46.43  
  7 Cummings, Sarah           14 ML                     41.29      46.69  
  8 Cubit, Amanda             13 Maple Manor          1:11.98     x59.19  
 
Event 38  Men 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bondi, Miles              13 Maple Manor            31.86      32.67    6  
  2 Andrulonis, Jonas         14 Maple Manor            32.34      33.50    4  
  3 Boyd, RJ                  13 Maple Manor            34.96      34.89  
  4 In, Jonathan              13 Maple Manor            35.06     x35.37  
  5 Ciccarone, Luca           14 Maple Manor            36.89     x36.27  
  6 Price, Luke               14 Maple Manor            35.66     x36.55  
  7 Gewartowski, Michael      13 Maple Manor            34.69     x36.83    3  
  8 Kullmann, Landon          13 Maple Manor            36.30     x37.64  
  9 Bole, James               13 ML                     42.13      42.69    2  
 10 Bray, Liam                13 Maple Manor            45.82     x46.71  
 
Event 39  Women 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pendleton, Rebecca        18 Maple Manor            30.67      31.15    6  
  2 Pendleton, Laura          16 Maple Manor            30.39      31.29    4  
  3 Cheifetz, Samara          18 Maple Manor               NT      34.39    3  
  4 Bonanni, Ashley           18 ML                     37.58      37.61    2  
  5 DiMaria, Molly            17 ML                     34.62      38.93    1  
  6 McCafferty, Rose          15 ML                     40.83      42.03  
 
Event 40  Men 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flynn, Alex               18 Maple Manor            26.72      27.22    6  
  2 Jensen, Matt              16 Maple Manor            26.94      28.43    4  
  3 Gewartowski, Joseph       18 Maple Manor            28.17      29.58    3  
  4 Gewartowski, Nicholas     16 Maple Manor            30.34     x30.76  
  5 Doyle, Christian          16 ML                     30.86      31.37    2  
  6 Ericksen, Blake           19 ML                     30.14      31.38    1  
  7 Koh, Andrew               17 ML                     31.79      31.59  
  8 Zelkind, Max              15 ML                     30.43     x31.85  
  9 Kressman, Jared           16 ML                     32.40     x32.03  
 10 Keillor, Kian             18 ML                     32.33     x32.82  
 11 Brogan, Sean              16 Maple Manor            32.39     x34.55  
 
Event 41  Women 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Sailor           8 ML                     17.65      18.01    6  
  2 Kenney, Mikayla            8 Maple Manor            18.60      18.52    2  
  3 Robbins, Emme              8 Maple Manor            17.85      18.59    4  
  4 Campbell, Sealeigh         8 ML                     17.97      18.61    3  
  5 Chaballa, Hazel D          8 Maple Manor            21.13      20.09  
  6 Zochowski, Alexa           8 Maple Manor            20.53     x20.16  
  7 Powell, Caroline           8 ML                     19.74      20.77  
  8 Koller, Phoebe             8 Maple Manor            20.38     x21.13    1  
  9 Villa, Nicole              8 ML                     22.35     x21.96  
 10 Faccio, Sophia             7 Maple Manor            22.22     x22.62  
 11 Kullmann, Kerrigan         7 Maple Manor            24.81     x23.15  
 12 Tropiano, Cece             8 Maple Manor            21.28     x23.21  
 13 Kulak, Katie               8 ML                     25.34     x24.92  
 14 Hanlon, Claire             7 ML                     23.53     x24.97  
 15 Carroll, Cassidy           6 Maple Manor            24.33     x26.15  
 16 Madden, Sarah              8 Maple Manor            25.34     x26.75  
 17 Faccio, Meghan             8 Maple Manor            24.99     x27.40  
 18 Foster, Caitlyn            8 Maple Manor            26.65     x27.56  
 19 Colletto, Gabriella        6 Maple Manor            25.55     x28.45  
 20 Spencer, Penelope          7 ML                     31.31     x28.57  
 
Event 42  Men 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Duncan J             8 Maple Manor            17.37      17.75    6  
  2 Wenzel, Jack               7 Maple Manor            20.88      20.54  
  3 Stein, George              7 ML                     19.92      21.28    4  
  3 Colletto, Connor           8 Maple Manor            20.47      21.28    3  
  5 Pierce, Parker             7 Maple Manor            19.83     x21.33    2  
  6 Carroll, Jaxson            8 Maple Manor            22.50     x22.82  
  7 Stephenson, Aiden          8 ML                     24.41      23.01    1  
  8 Boyd, Shane                6 Maple Manor            24.94     x23.60  
  9 Michael, Zach              5 ML                     26.16      23.73  
 10 Kowalski, Ryland           7 Maple Manor            21.38     x24.35  
 11 Haney, Jack                8 ML                     27.19     x24.58  
 12 Rubin, AJ                  8 Maple Manor            23.03     x25.02  
 13 Rocco, Finn                8 ML                     30.01     x25.82  
 14 Graves, Theo               5 ML                     30.83     x27.65  
 15 Boyd, Sawyer               6 Maple Manor            28.19     x29.40  
 16 Juliani, Tucker            6 ML                     29.40     x33.26  
 17 Brunner, Max               6 ML                     34.34     x33.62  
 18 Schmitt, Liam              8 Maple Manor            23.83     x34.02  
 19 Bray, Aiden                8 Maple Manor            29.59     x35.28  
 20 Salomon, Gavriel           5 ML                     37.22     x36.30  
 21 Graves, Luke               7 ML                     43.06     x36.56  
 22 Woods, Oliver              5 ML                     46.17     x42.49  
 
Event 43  Women 9-10 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Auwater, Olivia           10 Maple Manor            15.47      15.95    6  
  2 In, Madison               10 Maple Manor            15.83      16.00    4  
  3 Campbell, Harbor           9 ML                     16.06      16.42    3  
  4 Madden, Emma E            10 Maple Manor            16.09      16.87    2  
  5 Juliani, Kylie             9 ML                     17.37      17.01    1  
  6 Wolverton, Sophia         10 Maple Manor            17.07     x18.46  
  7 Kullmann, Brady F          9 Maple Manor            17.68     x18.68  
  8 McKeown, Rebecca L         9 Maple Manor            17.82     x18.81  
  9 Ellner, Hannah S          10 Maple Manor            19.58     x19.06  
 10 Biermaas, Erin             9 Maple Manor            19.09     x19.10  
 11 Auwater, Alyssa            9 Maple Manor            17.50     x19.14  
 12 Koller, Lucy M             9 Maple Manor            18.93     x19.15  
 13 Gorman, Claire C           9 Maple Manor            18.57     x19.28  
 14 Lieb, Grace                9 Maple Manor            19.32     x19.86  
 15 Kulak, Lauren              9 ML                     18.95      19.88  
 16 Brunner, Blake             9 ML                     25.33     x20.49  
 17 Hestnar, Meredith         10 Maple Manor            19.80     x20.53  
 18 McMullen, Kathryn E       10 Maple Manor            21.29     x20.81  
 19 Herzog, Paige B            9 Maple Manor            20.10     x21.47  
 20 Clayton, Eve E             9 Maple Manor            21.15     x21.50  
 21 Lieb, Sara                 9 Maple Manor            20.46     x22.35  
 22 Keck, Julia                9 Maple Manor            23.52     x24.31  
 
Event 44  Men 9-10 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Cullen M            9 Maple Manor            17.07      17.04    4  
  2 Plaku, Dilan               9 ML                     19.29      18.05    6  
  3 Peev, Sebastian            9 Maple Manor            16.90      18.07    3  
  4 Sawick, N. Rocco          10 ML                     17.17      18.48    1  
  5 Burke, Matthew J           9 Maple Manor            18.69      18.68  
  6 Destro, Max               10 Maple Manor            17.51     x18.81    2  
  7 Foster, Chase              9 Maple Manor            18.13     x18.88  
  8 Suc, Xavier N             10 Maple Manor            17.69     x18.96  
  9 Fricker, Harrison          9 ML                     19.19      19.96  
 10 Rocco, Luke               10 ML                        NT     x20.29  
 11 Szautner, Andreas M       10 Maple Manor            20.77     x20.54  
 12 Zahn, Henry                9 Maple Manor            19.57     x20.60  
 13 Wolverton, Michael         9 Maple Manor            20.59     x20.69  
 14 Stein, Roman              10 ML                     19.22     x21.24  
 15 Burns, Jimmy               9 ML                     22.56     x21.89  
 16 Netter, Derek A            9 Maple Manor            19.76     x22.00  
 17 Burns, Joey                9 ML                     21.47     x22.12  
 18 Darcy, Michael             9 ML                     22.46     x22.96  
 19 Hersh, Matthew             9 ML                     24.10     x23.54  
 20 Broome, Liam J             9 Maple Manor            22.40     x24.15  
 21 Miller, Finn               9 ML                     25.13     x26.70  
 22 Sykes, Seamus              9 ML                     27.72     x29.84  
 
Event 45  Women 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Meara, Abby R           11 Maple Manor            34.73      34.53    6  
  2 Curcio, Julianna N        11 Maple Manor            35.32      35.94    4  
  3 Kullmann, Mason           12 Maple Manor            34.97      36.18    3  
  4 O'Neill, Hannah S         11 Maple Manor            35.88     x36.62  
  5 Kullmann, Ellison         11 Maple Manor            36.33     x37.51  
  6 Darcy, Erin               12 ML                     37.37      39.17    2  
  7 Hamilton, Rylee           11 ML                     40.86      39.57    1  
  8 Kukla, Audrey             12 Maple Manor            38.07     x39.69  
  9 Netter, Rylee             12 Maple Manor            37.64     x40.10  
 10 McCarthy, Gracie          11 Maple Manor            40.71     x42.59  
 11 Biermaas, Anna            11 Maple Manor            39.87     x43.83  
 
Event 46  Men 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koh, Anthony              12 ML                     29.69      30.09    6  
  2 Boyd, Will                12 Maple Manor            31.56      31.13    4  
  3 Gorman, Mason             12 Maple Manor            34.47      34.53    3  
  4 Leonard, Zachary          11 Maple Manor            32.77      35.27    2  
  5 Doyle, Brendan            11 ML                     35.39      36.03    1  
  6 Clayton, Tommy            12 Maple Manor            35.70     x36.27  
  7 Ciccarone, Franco         11 Maple Manor            35.95     x36.37  
  8 Theodorson, Joey          12 Maple Manor            36.01     x39.65  
  8 Herzog, Toby              11 Maple Manor            38.08     x39.65  
 10 Delzingaro, Luke          12 ML                     41.33      41.15  
 11 Shahar, Jordan            12 Maple Manor            40.69     x41.22  
 12 Miller, Patrick           12 ML                     51.57     x48.53  
 13 Haney, Luke               11 ML                   1:02.83   x1:05.16  
 
Event 47  Women 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pesti, Korinna            14 Maple Manor            29.58      30.39    6  
  2 Fricker, AvaRose          14 ML                     31.03      31.56    4  
  3 Powell, Sarah             14 ML                     31.19      31.94    3  
  4 McCarthy, Emma            13 Maple Manor            33.43      33.59    2  
  5 Rizzuto, Grace            13 Maple Manor            33.27      33.98    1  
  6 Rizzuto, Abby             13 Maple Manor            33.58     x34.72  
  7 DiMaria, Kaelin           13 ML                     34.67      35.71  
  8 Cummings, Sarah           14 ML                     33.37     x37.64  
  9 Hanlon, Katherine         13 ML                     36.70     x37.75  
 10 Darcy, Caitlyn            14 ML                     35.47     x40.49  
 11 Iilk, Charlotte           13 ML                     39.55     x40.54  
 12 Cubit, Amanda             13 Maple Manor            43.50     x43.07  
 13 Doyle, Erin               13 ML                     43.13     x45.35  
 
Event 48  Men 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bondi, Miles              13 Maple Manor            29.44      29.99    6  
  2 Stein, Andrew             13 ML                     30.33      30.30    4  
  3 Boyd, RJ                  13 Maple Manor            31.01      30.56    3  
  4 In, Jonathan              13 Maple Manor            30.92      30.60    2  
  5 Netter, Eddie             14 Maple Manor            31.34     x31.63  
  6 Kullmann, Landon          13 Maple Manor            31.15     x32.03  
  7 Price, Luke               14 Maple Manor            32.55     x32.82  
  8 Ciccarone, Luca           14 Maple Manor            34.21     x34.56  
  9 Rizzuto, Andrew           13 Maple Manor            35.38     x35.93  
 10 Bray, Liam                13 Maple Manor            36.65     x38.07  
 11 Reape, Brendan            13 ML                     41.09      39.05    1  
 12 Thompson, Charlie         11 ML                     43.23      41.79  
 13 Hersh, Jackson            11 ML                     44.19     x42.41  
 14 McDaid, Colin             13 Maple Manor            49.26     x50.34  
 
Event 49  Women 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            17 Maple Manor          1:00.62    1:04.54    6  
  2 Pendleton, Rebecca        18 Maple Manor          1:03.20    1:07.71    4  
  3 Powell, Emma Kate         16 ML                   1:10.97    1:10.23    3  
  4 Cheifetz, Samara          18 Maple Manor          1:07.90    1:10.56    2  
  5 Bonanni, Ashley           18 ML                   1:11.59    1:14.34    1  
  6 Shahar, Ma'ayan           16 Maple Manor          1:18.72   x1:22.99  
  7 O'Toole, Lainey           15 Maple Manor          1:22.43   x1:23.28  
  8 Gesing, Chloe             16 ML                   1:23.01    1:24.03  
  9 Casale, Tori              17 Maple Manor          1:16.40   x1:24.47  
 10 McCafferty, Rose          15 ML                   1:23.45   x1:24.75  
 11 McDaid, Tara              18 Maple Manor          1:26.07   x1:28.21  
 12 Brogan, Siobhan           15 Maple Manor          1:28.32   x1:37.05  
 
Event 50  Men 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gewartowski, Joseph       18 Maple Manor            54.16      55.76    6  
  2 Gewartowski, Nicholas     16 Maple Manor            59.95      58.00    4  
  3 Arsever, Marc             16 Maple Manor          1:01.27    1:01.31    3  
  4 Kressman, Jared           16 ML                   1:03.75    1:03.22    2  
  5 Zelkind, Max              15 ML                   1:03.31    1:05.03    1  
  6 Doyle, Christian          16 ML                   1:05.47    1:05.47  
  7 Koh, Andrew               17 ML                   1:03.06   x1:05.70  
  8 Keillor, Kian             18 ML                   1:02.77   x1:05.93  
  9 Luciani, Andrew           17 Maple Manor          1:05.17   x1:06.40  
 10 Keillor, Aidan            15 ML                   1:07.12   x1:09.19  
 11 Theodorson, DJ            15 Maple Manor          1:10.50   x1:12.13  
 12 Freeman, Alexander        15 ML                        NT   x1:51.25  
 13 English, Connor           16 ML                   1:30.23   x1:56.73  
 14 Stein, Jake               17 ML                   1:10.66   x1:57.13  
 
Event 53  Women 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wolverton, Sophia         10 Maple Manor          1:41.49    1:43.09    6  
  2 Juliani, Kylie             9 ML                        NT    1:44.59    4  
  3 Campbell, Sealeigh         8 ML                   1:53.23    1:46.43    3  
  4 Auwater, Alyssa            9 Maple Manor          1:42.51    1:48.02    2  
  5 Hestnar, Meredith         10 Maple Manor          1:48.86    1:52.28    1  
  6 Salomon, Raphaeli          8 ML                        NT    1:54.81  
 
Event 54  Men 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Curcio, Joey G             9 Maple Manor          1:41.27    1:43.28    6  
  2 Peev, Sebastian            9 Maple Manor          1:38.15    1:45.50    4  
  3 Plaku, Dilan               9 ML                   1:43.94    1:50.77    3  
  4 Burke, Matthew J           9 Maple Manor          1:56.32    1:51.10    2  
  5 Fricker, Harrison          9 ML                   1:55.36    1:51.75    1  
  6 Salomon, Nathanel          7 ML                        NT    2:07.32  
 
Event 55  Women 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Meara, Abby R           11 Maple Manor          1:28.94    1:27.60    6  
  2 Kullmann, Ellison         11 Maple Manor          1:29.76    1:31.50    4  
  3 Campbell, Harbor           9 ML                   1:31.64    1:31.68    3  
  4 Curcio, Julianna N        11 Maple Manor          1:35.62    1:33.92    2  
  5 Kulak, Emily              12 ML                   1:47.75    1:40.29    1  
 
Event 56  Men 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koh, Anthony              12 ML                   1:12.61    1:14.26    6  
  2 Boyd, Will                12 Maple Manor          1:20.58    1:21.33    4  
  3 Fricker, Charlie          11 ML                   1:39.22    1:31.63    3  
  4 McMullen, Michael         12 Maple Manor          1:36.18    1:33.85    2  
  5 Doyle, Brendan            11 ML                   1:34.61    1:34.61    1  
  6 Pendleton, Cory           12 Maple Manor          1:41.51    1:36.29  
 
Event 57  Women 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Luciani, Anna             14 Maple Manor          1:30.93    1:21.07    6  
  2 Fricker, AvaRose          14 ML                   1:23.49    1:23.88    4  
  3 Rizzuto, Grace            13 Maple Manor          1:27.15    1:24.49    3  
  4 Chaballa, Elsa            13 Maple Manor          1:29.82    1:30.88    2  
  5 Kulak, Amanda             14 ML                   1:30.84    1:31.76    1  
  6 DiMaria, Kaelin           13 ML                   1:36.66    1:32.97  
 
Event 58  Men 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, RJ                  13 Maple Manor          1:18.59    1:17.37    6  
  2 Ciccarone, Luca           14 Maple Manor          1:26.72    1:21.07    4  
  3 Gewartowski, Michael      13 Maple Manor          1:18.08    1:22.20    3  
  4 Bole, James               13 ML                   1:36.20    1:34.44    2  
  5 Hersh, Jackson            11 ML                        NT    1:53.96    1  
 
Event 59  Women 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            17 Maple Manor          1:09.43    1:13.03    6  
  2 Pendleton, Laura          16 Maple Manor          1:10.44    1:14.98    4  
  3 Powell, Sarah             14 ML                   1:40.00    1:22.71    3  
  4 Powell, Emma Kate         16 ML                   1:23.63    1:23.84    2  
  5 DiMaria, Molly            17 ML                   1:17.96    1:23.95    1  
  6 O'Toole, Rebecca          18 Maple Manor          1:21.08    1:26.39  
 
Event 60  Men 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arsever, Marc             16 Maple Manor          1:08.74    1:10.19    6  
  2 Pesti, Kornel             17 Maple Manor          1:11.02    1:12.92    4  
  3 Ericksen, Blake           19 ML                   1:08.77    1:13.94    3  
  4 Kressman, Jared           16 ML                   1:15.44    1:15.86    2  
  5 Keillor, Aidan            15 ML                   1:19.75    1:20.60    1  
  6 Brogan, Sean              16 Maple Manor          1:19.68    1:21.09  
 
Event 71  Women 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:29.47    1:35.35    7  
     1) Zochowski, Alexa 8              2) Robbins, Emme 8                
     3) Kenney, Mikayla 8               4) Ellner, Brooke 8               
  2 Manorlu Megaducks  'A'                            1:28.57    1:56.06  
     1) Kulak, Katie 8                  2) Hanlon, Claire 7               
     3) Powell, Caroline 8              4) Villa, Nicole 8                
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:44.42   x1:56.17  
     1) Faccio, Sophia 7                2) Kullmann, Kerrigan 7           
     3) Chaballa, Hazel D 8             4) Tropiano, Cece 8               
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                        2:02.74   x2:21.59  
     1) Foster, Caitlyn 8               2) Faccio, Meghan 8               
     3) Carroll, Cassidy 6              4) Madden, Sarah 8                
 
Event 72  Men 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:31.84    1:40.33    7  
     1) Pierce, Parker 7                2) Shahar, Zeev 8                 
     3) Boyd, Duncan J 8                4) Colletto, Connor 8             
  2 Manorlu Megaducks  'A'                            1:28.53    1:57.54  
     1) Stephenson, Aiden 8             2) Salomon, Nathanel 7            
     3) Stein, George 7                 4) Haney, Jack 8                  
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:45.98   x1:53.70  
     1) Carroll, Jaxson 8               2) Rubin, AJ 8                    
     3) Wenzel, Jack 7                  4) Kowalski, Ryland 7             
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                        2:23.06   x2:25.29  
     1) Schmitt, Liam 8                 2) Boyd, Shane 6                  
     3) Boyd, Sawyer 6                  4) Bray, Aiden 8                  
 -- Manorlu Megaducks  'B'                                 NT   x2:27.86  
     1) Graves, Theo 5                  2) Rocco, Finn 8                  
     3) Juliani, Tucker 6               4) Brunner, Max 6                 
 
Event 73  Women 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:13.52    1:14.66    7  
     1) Auwater, Alyssa 9               2) In, Madison 10                 
     3) Auwater, Olivia 10              4) Madden, Emma E 10              
  2 Manorlu Megaducks  'A'                            1:16.25    1:29.37  
     1) Campbell, Sailor 8              2) Juliani, Kylie 9               
     3) Campbell, Sealeigh 8            4) Kulak, Lauren 9                
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                             NT   x1:36.54  
     1) Andrulonis, Janis 10            2) McMullen, Kathryn E 10         
     3) Ellner, Hannah S 10             4) Keck, Julia 9                  
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:29.83   x1:36.94  
     1) Clayton, Eve E 9                2) Lieb, Sara 9                   
     3) Hestnar, Meredith 10            4) Koller, Lucy M 9               
 
Event 74  Men 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:15.10    1:20.03    7  
     1) Curcio, Joey G 9                2) Burke, Matthew J 9             
     3) Smith, Cullen M 9               4) Wenzel, Cole R 10              
  2 Manorlu Megaducks  'A'                            1:12.47    1:32.37  
     1) Fricker, Harrison 9             2) Rocco, Luke 10                 
     3) Plaku, Dilan 9                  4) Sawick, N. Rocco 10            
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:28.94   x1:36.01  
     1) Suc, Xavier N 10                2) Netter, Derek A 9              
     3) Destro, Max 10                  4) Foster, Chase 9                
 -- Manorlu Megaducks  'B'                                 NT   x1:43.87  
     1) Darcy, Michael 9                2) Burns, Joey 9                  
     3) Stein, Roman 10                 4) Hersh, Matthew 9               
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                        1:41.32   x1:44.25  
     1) Davis, Quinton 9                2) Wolverton, Michael 9           
     3) Zahn, Henry 9                   4) Broome, Liam J 9               
 -- Manorlu Megaducks  'C'                                 NT   x3:11.69  
     1) Sykes, Seamus 9                 2) Salomon, Gavriel 5             
     3) Graves, Luke 7                  4) Woods, Oliver 5                
 
Event 75  Women 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:33.96    2:37.66    7  
     1) Kullmann, Mason 12              2) Kullmann, Ellison 11           
     3) O'Meara, Abby R 11              4) McKeown, Hannah K 12           
  2 Manorlu Megaducks  'A'                            2:29.10    2:56.06  
     1) Hamilton, Rylee 11              2) Darcy, Erin 12                 
     3) Campbell, Harbor 9              4) Kulak, Emily 12                
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        3:06.43   x3:17.48  
     1) O'Neill, Hannah S 11            2) Biermaas, Anna 11              
     3) Broome, Olivia 11               4) Chaballa, Greta 12             
 
Event 76  Men 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:29.35    2:29.92    7  
     1) Ciccarone, Franco 11            2) Suc, Maximilien P 12           
     3) Boyd, Will 12                   4) Leonard, Zachary 11            
  2 Manorlu Megaducks  'A'                            2:22.69    2:50.48  
     1) Fricker, Charlie 11             2) Koh, Anthony 12                
     3) Plaku, Dominick 12              4) Doyle, Brendan 11              
 
Event 77  Women 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:20.77    2:24.69    7  
     1) Suc, Alexandra H 14             2) McCarthy, Emma 13              
     3) Luciani, Anna 14                4) Pesti, Korinna 14              
  2 Manorlu Megaducks  'A'                            2:22.89    2:32.79  
     1) Powell, Sarah 14                2) Kulak, Amanda 14               
     3) Fricker, AvaRose 14             4) DiMaria, Kaelin 13             
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        3:00.93   x2:52.21  
     1) Rizzuto, Abby 13                2) O'Neill, Sarah 13              
     3) Chaballa, Elsa 13               4) Cubit, Amanda 13               
 -- Manorlu Megaducks  'B'                                 NT   x3:03.83  
     1) Darcy, Caitlyn 14               2) Hanlon, Katherine 13           
     3) Cummings, Sarah 14              4) Doyle, Erin 13                 
 
Event 78  Men 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:13.27    2:19.49    7  
     1) Boyd, RJ 13                     2) Netter, Eddie 14               
     3) Bondi, Miles 13                 4) Andrulonis, Jonas 14           
  2 Manorlu Megaducks  'A'                            2:08.05    3:12.03  
     1) Thompson, Charlie 11            2) Delzingaro, Luke 12            
     3) Bole, James 13                  4) Hersh, Jackson 11              
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        2:29.70   x2:49.34  
     1) Bray, Liam 13                   2) Rizzuto, Andrew 13             
     3) In, Jonathan 13                 4) Ruocco, Julian 13              
 
Event 79  Women 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:09.93    2:15.68    7  
     1) Cheifetz, Samara 18             2) Amdor, Abbie M 17              
     3) Pendleton, Rebecca 18           4) Pendleton, Laura 16            
  2 Manorlu Megaducks  'A'                            2:16.75    2:37.12  
     1) Griffin, Georgia 16             2) McCafferty, Rose 15            
     3) DiMaria, Molly 17               4) Powell, Emma Kate 16           
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        2:41.48   x2:45.77  
     1) O'Toole, Rebecca 18             2) Shahar, Ma'ayan 16             
     3) McDaid, Tara 18                 4) O'Toole, Lainey 15             
 
Event 80  Men 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:56.04    1:58.82    7  
     1) Gewartowski, Joseph 18          2) Jensen, Matt 16                
     3) Flynn, Alex 18                  4) Pesti, Kornel 17               
  2 Manorlu Megaducks  'A'                            2:00.83    2:10.68  
     1) Ericksen, Blake 19              2) Keillor, Kian 18               
     3) Kressman, Jared 16              4) Doyle, Christian 16            
 -- Manorlu Megaducks  'B'                                 NT   x2:29.49  
     1) Koh, Andrew 17                  2) Keillor, Aidan 15              
     3) Zelkind, Max 15                 4) Stein, Jake 17                 
 -- Manorlu Megaducks  'C'                                 NT   x3:07.29  
     1) Reape, Brendan 13               2) Stein, Andrew 13               
     3) English, Connor 16              4) Freeman, Alexander 15          
 
                    Combined Team Scores - Through Event 80                    
 
  1. Maple Manor Swim Club               639   2. Manorlu Megaducks                   286