Maplewood at Maple Manor - 6/22/2017                      
                             MAPLE MANOR SWIM TEAM                             
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 11 & Under 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Broome, Olivia            10 Maple Manor               NP      62.15  
  2 Moran, Emily              10 MWD-MA                    NP      51.10  
  3 Kravcak, Grace             8 MWD-MA                    NP      47.80  
  4 Ellner, Brooke             7 Maple Manor               NP      46.60  
  5 Lee, Chloe                11 Maple Manor               NP      46.50  
  6 Bullard, Katelyn          10 MWD-MA                    NP      44.80  
  7 Faccio, Meghan             7 Maple Manor               NP      25.10  
 
Event 2  Boys 11 & Under 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Theodorson, Joey          11 Maple Manor               NP      40.15  
 
Event 3  Girls 12-14 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeMichele, Mikayla        13 Maple Manor               NP     115.75  
  2 Kullmann, Peyton          14 Maple Manor               NP     110.80  
  3 Rizzuto, Abby             12 Maple Manor               NP     108.70  
  4 Rizzuto, Grace            12 Maple Manor               NP     108.45  
  5 O'Toole, Lainey           14 Maple Manor               NP     103.05  
  6 Johnston, Tess            12 MWD-MA                    NP      68.95  
  7 Kunz, Alyssa              10 MWD-MA                    NP      52.20  
 
Event 4  Boys 12-14 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Theodorson, DJ            14 Maple Manor               NP      85.90  
  2 Walters, Carlton          13 MWD-MA                    NP      75.15  
  3 Johnston, Tom             14 MWD-MA                    NP      74.70  
  4 Price, Luke               13 Maple Manor               NP      60.20  
 
Event 5  Girls 15-18 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lombardi, Nina            15 MWD-MA                    NP     148.40  
  2 Kullmann, Peyton          14 Maple Manor               NP     137.45  
  3 DeMichele, Mikayla        13 Maple Manor               NP     133.40  
  4 Theodorson, Amanda        15 Maple Manor               NP      98.40  
 
Event 6  Boys 15-18 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johnston, Tom             14 MWD-MA                    NP     129.50  
  2 Walters, Carlton          13 MWD-MA                    NP     117.40  
  3 Theodorson, DJ            14 Maple Manor               NP     115.00  
 
Event 11  Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vargas, Alyssa             8 MWD-MA                    NT      22.84  
  2 Kullmann, Bradyn F         8 Maple Manor            25.02      23.67  
  3 Kenney, Mikayla            7 Maple Manor            28.12      25.56  
  4 Gorman, Claire C           8 Maple Manor            26.47      25.59  
  5 Auwater, Alyssa            8 Maple Manor            38.55      26.76  
  6 Robbins, Emme              7 Maple Manor            28.57      26.99  
  7 Koller, Lucy M             8 Maple Manor            28.08      27.09  
  8 Sheppard, Jolie            8 Maple Manor               NT      27.52  
  9 Koller, Phoebe             7 Maple Manor            30.87      27.72  
 10 Clayton, Eve E             8 Maple Manor            27.82      28.22  
 10 Herzog, Paige B            8 Maple Manor            28.52      28.22  
 12 Lieb, Grace                8 Maple Manor            36.03      28.50  
 13 Chaballa, Hazel D          7 Maple Manor            37.68      29.88  
 14 Ellner, Brooke             7 Maple Manor               NT      31.22  
 14 Faccio, Meghan             7 Maple Manor            41.45      31.22  
 16 Lieb, Sara                 8 Maple Manor            43.10      32.73  
 17 Keck, Julia                8 Maple Manor            37.03      34.20  
 18 Foster, Caitlyn            7 Maple Manor            56.14      36.81  
 19 McCormick, Erin            8 MWD-MA                    NT      37.29  
 20 McGovern, Claire           7 Maple Manor            57.43      38.58  
 21 Faccio, Sophia             6 Maple Manor               NT      40.85  
 22 Tropiano, Cece             7 Maple Manor            51.65      44.96  
 23 Schlippert, Abby           6 MWD-MA                    NT      47.39  
 24 Kent, Emily                8 MWD-MA                    NT      47.99  
 25 Bullard, Claire            8 MWD-MA                    NT      49.64  
 26 Faherty, Audrena           6 MWD-MA                    NT      53.92  
 27 Kannengieszer, Eve         5 MWD-MA                    NT    1:07.07  
 28 Milano, Penelope           5 Maple Manor          1:42.43    1:09.00  
 -- Kravcak, Grace             8 MWD-MA                    NT         DQ  
 
Event 12  Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Curcio, Joey G             8 Maple Manor            25.71      23.33  
  2 Boyd, Duncan J             7 Maple Manor            26.06      26.67  
  3 Pierce, Parker             6 Maple Manor            37.23      27.95  
  4 Foster, Chase              8 Maple Manor            35.60      28.83  
  5 Wenzel, Jack               6 Maple Manor            48.33      31.00  
  6 Broome, Liam J             8 Maple Manor            35.46      31.34  
  7 Rank, Donny                8 MWD-MA                    NT      31.35  
  8 Kowalski, Kellan           8 Maple Manor            34.60      33.46  
  9 Shahar, Zeev               7 Maple Manor            38.63      33.54  
 10 Colletto, Connor           7 Maple Manor            32.29      33.89  
 11 Zahn, Henry                8 Maple Manor            39.62      35.07  
 12 Morgan, Irish              6 MWD-MA                    NT      35.67  
 13 Rubin, AJ                  7 Maple Manor            33.44      36.80  
 14 Williams, Larry            7 MWD-MA                    NT      47.39  
 15 Kowalski, Ryland           6 Maple Manor          1:24.36      58.03  
 -- Murphy, Billy              7 Maple Manor            59.03         DQ  
 -- Schmitt, Liam              7 Maple Manor            59.27         DQ  
 
Event 13  Girls 9-10 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kullmann, Ellison         10 Maple Manor            21.40      21.00  
  2 Auwater, Olivia            9 Maple Manor            22.13      21.23  
  3 Andrulonis, Janis          9 Maple Manor            23.17      22.00  
  4 Curcio, Julianna N        10 Maple Manor            26.06      23.47  
  5 Broome, Olivia            10 Maple Manor            24.50      23.85  
  6 Johnston, Brigid           9 MWD-MA                    NT      24.25  
  7 McCarthy, Gracie          10 Maple Manor            25.56      24.83  
  8 Biermaas, Anna            10 Maple Manor            25.73      25.00  
  9 Martin, Joleigh            9 MWD-MA                    NT      27.13  
 10 Hestnar, Meredith          9 Maple Manor            28.69      27.25  
 11 Ross, Megan               10 MWD-MA                    NT      27.47  
 12 Nardello, Isabella R      10 Maple Manor            31.25      27.83  
 13 Penzo, Nichol             10 MWD-MA                    NT      28.49  
 14 Wolverton, Sophia          9 Maple Manor            31.42      28.73  
 15 McMullen, Kathryn E        9 Maple Manor            29.74      29.49  
 16 McConnell, Kiera           9 MWD-MA                    NT      32.49  
 17 Williams, Jamie            9 Maple Manor            31.51      35.62  
 
Event 14  Boys 9-10 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ciccarone, Franco         10 Maple Manor            21.50      20.50  
  2 Leonard, Zachary          10 Maple Manor            24.56      21.93  
  3 Konen, Tyler              10 MWD-MA                    NT      22.13  
  4 Herzog, Toby              10 Maple Manor            25.41      22.35  
  5 Suc, Xavier N              9 Maple Manor            25.69      23.81  
  6 Destro, Max                9 Maple Manor            55.99      25.88  
  7 Szautner, Andreas M        9 Maple Manor            29.37      27.56  
  8 Wydan, John                9 Maple Manor            29.19      28.49  
  9 Senior, Mortimer          10 MWD-MA                    NT      32.66  
 10 Keyes, Henry               9 Maple Manor            35.52      32.67  
 11 Schlippert, Thomas         9 MWD-MA                    NT      34.37  
 12 Soltis, Andrew             9 MWD-MA                    NT      44.78  
 
Event 15  Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rizzuto, Abby             12 Maple Manor            42.88      39.53  
  2 Rubin, Regan              11 Maple Manor               NT      42.37  
  3 Newman, Lindsey           11 MWD-MA                    NT      43.33  
  4 Kullmann, Mason           11 Maple Manor            48.77      43.58  
  5 Chaballa, Elsa            12 Maple Manor            45.29      45.60  
  6 Angelico, Allie           12 MWD-MA                    NT      46.80  
  7 Johnston, Tess            12 MWD-MA                    NT      47.64  
  8 Gay, Allison H            12 Maple Manor            48.76      49.29  
  9 Torok, Emma               12 MWD-MA                    NT      50.51  
 10 Bullard, Sam              12 MWD-MA                    NT      53.48  
 11 Shiloni, Natalie          12 MWD-MA                    NT    1:01.17  
 12 Rank, Jordan              11 MWD-MA                    NT    1:02.43  
 -- Cubit, Amanda             12 Maple Manor          1:07.21         DQ  
 
Event 16  Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kullmann, Landon          12 Maple Manor            38.59      38.10  
  2 In, Jonathan              12 Maple Manor            39.73      38.55  
  3 Gorman, Mason             11 Maple Manor               NT      41.97  
  4 Gewartowski, Michael      12 Maple Manor            45.13      43.32  
  5 McMullen, Michael         11 Maple Manor            49.26      44.01  
  6 Suc, Maximilien P         11 Maple Manor               NT      44.65  
  7 Boyd, Will                11 Maple Manor            50.39      44.77  
  8 Broome, Christian         12 Maple Manor            43.50      46.31  
  9 Bray, Liam                12 Maple Manor            51.16      49.49  
 10 Ruocco, Julian            12 Maple Manor          1:02.48      51.39  
 11 Shahar, Jordan            11 Maple Manor            58.01      53.31  
 12 Watson, Jacob             12 Maple Manor            56.52      54.43  
 13 Pendleton, Cory           11 Maple Manor               NT      54.56  
 -- Wert, Jonah               11 MWD-MA                    NT         DQ  
 -- McCloskey, Brian          12 MWD-MA                    NT         DQ  
 -- Theodorson, Joey          11 Maple Manor            54.97         DQ  
 -- Rizzuto, Andrew           12 Maple Manor            52.90         DQ  
 
Event 17  Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pesti, Korinna            13 Maple Manor            37.43      37.33  
  2 Dugan, Joey               13 MWD-MA                    NT      38.37  
  3 Andrulonis, Alanis        14 Maple Manor            40.00      40.91  
  4 Williams, Anna            13 Maple Manor            50.64      46.66  
  5 Brogan, Siobhan           14 Maple Manor            48.96      51.49  
 -- Rossmeisl, Hannah         13 Maple Manor            36.07         DQ  
 
Event 18  Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCloskey, Will           13 MWD-MA                    NT     J36.41  
  2 Cole, Liam                14 MWD-MA                    NT     J35.51  
  3 Andrulonis, Jonas         13 Maple Manor            37.49     J35.70  
  4 Lau, Ryan A               13 Maple Manor            39.24      37.54  
  5 Zimmerman, Ryan           14 Maple Manor            42.94      39.43  
  6 Mansfield, Josh           13 MWD-MA                    NT      40.29  
  7 Kelly, Joe                14 MWD-MA                    NT      41.87  
  8 Lynskey, Aidan            13 MWD-MA                    NT      42.89  
  9 Molloy, Trevor            14 Maple Manor            43.77      43.59  
 10 Ciccarone, Luca           13 Maple Manor            49.49      45.58  
 11 Ross, Collin              14 Maple Manor            44.50      47.57  
 12 Senior, Matt              13 MWD-MA                    NT    1:09.89  
 
Event 19  Girls 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            16 Maple Manor            33.97      32.67  
  2 Pendleton, Rebecca        17 Maple Manor            33.95      34.25  
  3 Cheifetz, Samara          17 Maple Manor            36.53      35.85  
  4 Pendleton, Laura          15 Maple Manor            36.06      37.06  
  5 Mansfield, Mary           17 MWD-MA                    NT      38.81  
  6 Webb, Jessica             16 MWD-MA                    NT      40.33  
  7 Lombardi, Nina            15 MWD-MA                    NT      40.82  
  8 O'Toole, Rebecca          17 Maple Manor            39.87      40.89  
  9 Harney, Deirdre           15 MWD-MA                    NT      42.43  
 10 Casale, Tori              16 Maple Manor            42.10      42.67  
 11 Leneghan, Haleigh         17 MWD-MA                    NT      43.12  
 12 Lynskey, Mary             16 MWD-MA                    NT      44.30  
 13 Barton, Maeve             15 MWD-MA                    NT      44.89  
 14 Shahar, Ma'ayan           15 Maple Manor            47.84      47.18  
 15 Bray, Shannon             17 Maple Manor            46.56      49.33  
 16 Theodorson, Amanda        15 Maple Manor            47.56      50.75  
 17 Thoma, Shannon            15 MWD-MA                    NT      51.63  
 
Event 20  Boys 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jensen, Matt              15 Maple Manor            29.53      30.17  
  2 Flynn, Alex               17 Maple Manor            30.28      30.51  
  3 Kelly, Chris              16 MWD-MA                    NT      30.92  
  4 Gewartowski, Nicholas     15 Maple Manor            35.40      33.96  
  5 Barton, Eddie             17 MWD-MA                    NT      34.03  
  6 Duthie, Luke              15 Maple Manor            34.25      38.23  
  7 Harney, Sean              18 MWD-MA                    NT      39.38  
  8 Alps, Jake                18 MWD-MA                    NT      40.50  
  9 Bray, Connor              15 Maple Manor            40.69      41.71  
 10 Luciani, Andrew           16 Maple Manor            44.38      41.82  
 11 Kuhn, Alex                18 MWD-MA                    NT      43.97  
 12 Dupre', Josh              15 MWD-MA                    NT      47.09  
 
Event 21  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Biermaas, Erin             8 Maple Manor            32.53      27.40  
  2 Auwater, Alyssa            8 Maple Manor            48.03      27.63  
  3 Gorman, Claire C           8 Maple Manor            28.39      27.70  
  4 Kullmann, Bradyn F         8 Maple Manor            27.87      27.73  
  5 Herzog, Paige B            8 Maple Manor            37.31      33.86  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Cullen M            8 Maple Manor            25.50      25.82  
  2 Curcio, Joey G             8 Maple Manor            33.22      27.62  
  3 Boyd, Duncan J             7 Maple Manor            31.84      32.28  
  4 Shahar, Zeev               7 Maple Manor            38.09      34.51  
  5 Rubin, AJ                  7 Maple Manor            45.08      43.11  
  6 Morgan, Irish              6 MWD-MA                    NT      47.32  
 -- Broome, Liam J             8 Maple Manor            49.27         DQ  
 
Event 23  Girls 9-10 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kullmann, Ellison         10 Maple Manor            22.65      21.43  
  2 Auwater, Olivia            9 Maple Manor            24.63      22.69  
  3 In, Madison                9 Maple Manor            24.01      23.18  
  4 Moran, Emily              10 MWD-MA                    NT      23.32  
  5 Martin, Joleigh            9 MWD-MA                    NT      29.12  
  6 Bullard, Katelyn          10 MWD-MA                    NT      41.59  
 
Event 24  Boys 9-10 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Herzog, Toby              10 Maple Manor            24.87      26.45  
  2 Konen, Mikey               9 MWD-MA                    NT      28.19  
  3 Destro, Max                9 Maple Manor            31.33      29.28  
  4 Suc, Xavier N              9 Maple Manor            30.48      31.14  
 -- Szautner, Andreas M        9 Maple Manor            45.29         DQ  
 
Event 25  Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 LaPlaunt, Katie           11 MWD-MA                    NT      42.92  
  2 McCarthy, Emma            12 Maple Manor            44.56      44.33  
  3 Rubin, Regan              11 Maple Manor               NT      46.46  
  4 Yellin, Sarah             11 MWD-MA                    NT      50.43  
  5 Chaballa, Elsa            12 Maple Manor            49.69      51.87  
  6 Demore, Sarah             12 MWD-MA                    NT      57.89  
  6 Bullard, Sam              12 MWD-MA                    NT      57.89  
  8 Angelico, Allie           12 MWD-MA                    NT      58.32  
  9 Chaballa, Greta           11 Maple Manor               NT    1:01.85  
 -- Rizzuto, Grace            12 Maple Manor            45.72         DQ  
 -- Thoma, Ally               12 MWD-MA                    NT         DQ  
 
Event 26  Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kullmann, Landon          12 Maple Manor            43.47      42.02  
  2 Boyd, RJ                  12 Maple Manor            46.59      42.73  
  3 In, Jonathan              12 Maple Manor            45.82      46.01  
  4 Watson, Jacob             12 Maple Manor            49.24      47.60  
  5 Gorman, Mason             11 Maple Manor               NT      50.25  
  6 Suc, Maximilien P         11 Maple Manor               NT      51.15  
  7 Shahar, Jordan            11 Maple Manor            59.65      54.11  
  8 Dean, Mason               12 MWD-MA                    NT      54.44  
  9 Wert, Jonah               11 MWD-MA                    NT    1:08.82  
 
Event 27  Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vargas, Charley           13 MWD-MA                    NT      42.88  
  2 Suc, Alexandra H          13 Maple Manor            44.03      44.10  
  3 Rossmeisl, Hannah         13 Maple Manor            47.27      46.49  
  4 Andrulonis, Alanis        14 Maple Manor            47.06      46.83  
  5 Luciani, Anna             13 Maple Manor            50.84      47.43  
  6 O'Toole, Lainey           14 Maple Manor            51.89      50.17  
 
Event 28  Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Matt               13 MWD-MA                    NT      36.41  
  2 Hong, Alan B              13 Maple Manor            39.94      40.88  
  3 Andrulonis, Jonas         13 Maple Manor            44.79      41.78  
  4 Kelly, Joe                14 MWD-MA                    NT      41.79  
  5 Hubbard, Shane            13 MWD-MA                    NT      43.14  
  6 Lynskey, Aidan            13 MWD-MA                    NT      44.02  
  7 Cole, Liam                14 MWD-MA                    NT      44.32  
  8 Walters, Chris            14 MWD-MA                    NT      44.47  
  9 Zimmerman, Ryan           14 Maple Manor            46.76      45.25  
 10 Lau, Ryan A               13 Maple Manor            50.89      45.77  
 11 Ciccarone, Luca           13 Maple Manor            48.53      46.49  
 12 Price, Luke               13 Maple Manor            59.13      47.37  
 
Event 29  Girls 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pendleton, Laura          15 Maple Manor            38.66      39.60  
  2 Kullmann, Ryann           15 Maple Manor            42.50      42.15  
  3 McDaid, Tara              17 Maple Manor            43.62      44.65  
  4 Shahar, Ma'ayan           15 Maple Manor            43.84      45.69  
  5 Barton, Maeve             15 MWD-MA                    NT      46.50  
  6 Ross, Molly               15 MWD-MA                    NT      49.23  
  7 Lynskey, Mary             16 MWD-MA                    NT      51.18  
  8 Theodorson, Amanda        15 Maple Manor            48.71      55.21  
  9 Bray, Shannon             17 Maple Manor          1:04.22    1:08.24  
 
Event 30  Boys 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Andy              17 Maple Manor            32.13      32.98  
  2 Jensen, Matt              15 Maple Manor            34.63      33.35  
  3 Kelly, Chris              16 MWD-MA                    NT      33.88  
  4 Lynskey, Conor            18 MWD-MA                    NT      37.34  
  5 Luciani, Andrew           16 Maple Manor            36.92      37.62  
  6 Dean, Ethan               17 MWD-MA                    NT      37.82  
 
Event 31  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vargas, Alyssa             8 MWD-MA                    NT      20.37  
  2 Kullmann, Bradyn F         8 Maple Manor            25.82      23.51  
  3 Gorman, Claire C           8 Maple Manor               NT      23.59  
  4 Biermaas, Erin             8 Maple Manor               NT      24.34  
  5 Kravcak, Grace             8 MWD-MA                    NT      30.55  
 -- Keck, Julia                8 Maple Manor            49.00         DQ  
 
Event 32  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Cullen M            8 Maple Manor            19.39      19.50  
  2 Boyd, Duncan J             7 Maple Manor            25.96      21.15  
  3 Curcio, Joey G             8 Maple Manor            24.50      21.38  
  4 Foster, Chase              8 Maple Manor            32.90      29.99  
  5 Pierce, Parker             6 Maple Manor            36.24      33.94  
  6 Morgan, Irish              6 MWD-MA                    NT      38.43  
 
Event 33  Girls 9-10 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Meara, Abby R           10 Maple Manor            19.82      19.00  
  2 Andrulonis, Janis          9 Maple Manor            22.11      19.03  
  3 Kunz, Alyssa              10 MWD-MA                    NT      21.47  
  4 Johnston, Brigid           9 MWD-MA                    NT      22.15  
  5 Broome, Olivia            10 Maple Manor            20.99      22.28  
  6 Ross, Megan               10 MWD-MA                    NT      27.70  
 
Event 34  Boys 9-10 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ciccarone, Franco         10 Maple Manor            19.27      18.09  
  2 Leonard, Zachary          10 Maple Manor            21.47      21.10  
  3 Wenzel, Cole R             9 Maple Manor            25.40      21.97  
  4 Konen, Tyler              10 MWD-MA                    NT      28.25  
  5 Wydan, John                9 Maple Manor            33.75      36.01  
  6 Konen, Mikey               9 MWD-MA                    NT      38.11  
 
Event 35  Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rizzuto, Grace            12 Maple Manor            44.91      37.93  
  2 LaPlaunt, Katie           11 MWD-MA                    NT      43.57  
  3 Kullmann, Mason           11 Maple Manor            52.53      44.43  
  4 Gay, Allison H            12 Maple Manor            45.75      49.75  
  5 Newman, Lindsey           11 MWD-MA                    NT      49.89  
  6 Pickford, Grace           11 MWD-MA                    NT    1:02.84  
 
Event 36  Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bondi, Miles              12 Maple Manor               NT      35.85  
  2 Boyd, RJ                  12 Maple Manor            39.93      36.46  
  3 Gewartowski, Michael      12 Maple Manor            42.89      39.33  
  4 Boyd, Will                11 Maple Manor            44.33      41.02  
  5 Suc, Maximilien P         11 Maple Manor               NT      41.39  
  6 Gorman, Mason             11 Maple Manor               NT      44.53  
  7 Broome, Christian         12 Maple Manor            39.46      44.68  
  8 Pendleton, Cory           11 Maple Manor               NT      49.58  
  9 Watson, Jacob             12 Maple Manor               NT      51.77  
 10 Bray, Liam                12 Maple Manor            42.61      54.68  
 -- McMullen, Michael         11 Maple Manor            50.28         DQ  
 
Event 37  Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pesti, Korinna            13 Maple Manor            34.96      34.39  
  2 Dugan, Joey               13 MWD-MA                    NT      40.32  
  3 Carboni, Lauren           14 Maple Manor            42.06      43.45  
  4 O'Toole, Lainey           14 Maple Manor            43.46      43.64  
  5 Williams, Anna            13 Maple Manor            56.03      53.95  
 -- Rossmeisl, Hannah         13 Maple Manor            36.12         DQ  
 
Event 38  Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Doneker, Jack             14 MWD-MA                    NT      31.40  
  2 McCloskey, Will           13 MWD-MA                    NT      32.57  
  3 Andrulonis, Jonas         13 Maple Manor            35.83      34.51  
  4 Ciccarone, Luca           13 Maple Manor            39.99      38.07  
  5 Walters, Chris            14 MWD-MA                    NT      38.48  
  6 Ross, Collin              14 Maple Manor            42.53      38.91  
 
Event 39  Girls 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pendleton, Rebecca        17 Maple Manor            30.76      32.69  
  2 Mansfield, Mary           17 MWD-MA                    NT      33.97  
  3 Cheifetz, Samara          17 Maple Manor            34.38      34.39  
  4 O'Toole, Rebecca          17 Maple Manor            34.27      36.76  
  5 Kullmann, Ryann           15 Maple Manor            43.33      38.55  
  6 Harney, Deirdre           15 MWD-MA                    NT      39.90  
  7 Leneghan, Haleigh         17 MWD-MA                    NT      40.36  
  8 McDaid, Tara              17 Maple Manor            42.26      43.57  
  9 Shahar, Ma'ayan           15 Maple Manor            49.09      47.17  
 10 Theodorson, Amanda        15 Maple Manor            42.69      49.50  
 -- Casale, Tori              16 Maple Manor            35.28         DQ  
 -- Bray, Shannon             17 Maple Manor            53.15         DQ  
 
Event 40  Boys 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flynn, Alex               17 Maple Manor            28.08      27.80  
  2 Jensen, Matt              15 Maple Manor            27.97      29.11  
  3 Harney, Sean              18 MWD-MA                    NT      33.10  
  4 Alps, Jake                18 MWD-MA                    NT      34.42  
  5 Dean, Ethan               17 MWD-MA                    NT      37.27  
  6 Bray, Connor              15 Maple Manor            37.80      40.47  
 
Event 41  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vargas, Alyssa             8 MWD-MA                    NT      19.12  
  2 Biermaas, Erin             8 Maple Manor            21.67      19.85  
  3 Koller, Lucy M             8 Maple Manor            22.48      20.69  
  3 Gorman, Claire C           8 Maple Manor            23.69      20.69  
  5 Auwater, Alyssa            8 Maple Manor            26.65      21.35  
  6 Sheppard, Jolie            8 Maple Manor               NT      21.72  
  7 Keck, Julia                8 Maple Manor            30.66      23.52  
  8 Kenney, Mikayla            7 Maple Manor            25.89      23.65  
  8 Ellner, Brooke             7 Maple Manor               NT      23.65  
 10 Lieb, Grace                8 Maple Manor            26.30      24.10  
 11 Robbins, Emme              7 Maple Manor            25.99      24.53  
 12 Lieb, Sara                 8 Maple Manor            33.23      24.63  
 13 Chaballa, Hazel D          7 Maple Manor            30.96      26.32  
 14 Kravcak, Grace             8 MWD-MA                    NT      27.84  
 15 Koller, Phoebe             7 Maple Manor            28.60      30.04  
 16 Sheppard, Aisley           6 Maple Manor            37.08      33.57  
 17 Carroll, Cassidy           5 Maple Manor            39.14      38.33  
 18 Kullmann, Kerrigan         6 Maple Manor               NT      39.77  
 19 Kannengieszer, Eve         5 MWD-MA                    NT      40.63  
 20 McCormick, Erin            8 MWD-MA                    NT      40.93  
 21 Schlippert, Abby           6 MWD-MA                    NT      41.07  
 22 Colletto, Gabriella        5 Maple Manor            46.43      44.29  
 23 Kent, Emily                8 MWD-MA                    NT      45.50  
 24 Bullard, Claire            8 MWD-MA                    NT      46.39  
 25 Faherty, Audrena           6 MWD-MA                    NT      47.52  
 
Event 42  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Cullen M            8 Maple Manor            18.09      18.16  
  2 Foster, Chase              8 Maple Manor            24.39      23.28  
  3 Zahn, Henry                8 Maple Manor            25.66      23.58  
  4 Pierce, Parker             6 Maple Manor            26.44      24.36  
  5 Shahar, Zeev               7 Maple Manor            27.45      25.31  
  6 Rank, Donny                8 MWD-MA                    NT      27.33  
  7 Colletto, Connor           7 Maple Manor            25.07      27.43  
  8 Broome, Liam J             8 Maple Manor            28.23      29.29  
  9 Morgan, Irish              6 MWD-MA                    NT      30.82  
 10 Rubin, AJ                  7 Maple Manor            27.06      32.19  
 11 Wolverton, Michael         8 Maple Manor               NT      34.16  
 12 Davis, Quinton             8 Maple Manor               NT      34.53  
 13 Wenzel, Jack               6 Maple Manor            36.90      34.84  
 14 Boyd, Sawyer               5 Maple Manor            40.75      38.01  
 15 Bray, Aiden                7 Maple Manor               NT      45.50  
 16 Boyd, Shane                5 Maple Manor            44.65      47.21  
 17 Williams, Larry            7 MWD-MA                    NT      49.13  
 
Event 43  Girls 9-10 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Meara, Abby R           10 Maple Manor            17.46      16.94  
  2 Auwater, Olivia            9 Maple Manor            18.80      17.94  
  3 Curcio, Julianna N        10 Maple Manor            19.20      18.07  
  4 Andrulonis, Janis          9 Maple Manor            20.82      18.59  
  5 In, Madison                9 Maple Manor            19.35      18.90  
  6 Moran, Emily              10 MWD-MA                    NT      18.99  
  6 Johnston, Brigid           9 MWD-MA                    NT      18.99  
  8 Biermaas, Anna            10 Maple Manor            21.29      19.47  
  9 Broome, Olivia            10 Maple Manor            17.95      19.83  
 10 Ross, Megan               10 MWD-MA                    NT      20.24  
 11 Penzo, Nichol             10 MWD-MA                    NT      20.68  
 12 Nardello, Isabella R      10 Maple Manor            24.39      21.33  
 13 Hestnar, Meredith          9 Maple Manor            23.87      21.79  
 14 Wolverton, Sophia          9 Maple Manor            27.32      21.84  
 15 McMullen, Kathryn E        9 Maple Manor            24.88      22.47  
 16 Bullard, Katelyn          10 MWD-MA                    NT      24.63  
 17 Martin, Joleigh            9 MWD-MA                    NT      25.20  
 18 Williams, Jamie            9 Maple Manor            26.23      25.29  
 19 McCarthy, Gracie          10 Maple Manor            20.73      25.83  
 20 McConnell, Kiera           9 MWD-MA                    NT      27.20  
 
Event 44  Boys 9-10 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Leonard, Zachary          10 Maple Manor            17.43      16.84  
  2 Wenzel, Cole R             9 Maple Manor            19.51      18.20  
  3 Konen, Tyler              10 MWD-MA                    NT      19.08  
  4 Konen, Mikey               9 MWD-MA                    NT      20.32  
  5 Szautner, Andreas M        9 Maple Manor            25.14      22.09  
  6 Suc, Xavier N              9 Maple Manor            23.53      22.67  
  7 Keyes, Henry               9 Maple Manor            23.75      24.75  
  8 Wydan, John                9 Maple Manor            25.04      25.65  
  9 Senior, Mortimer          10 MWD-MA                    NT      29.89  
 10 Schlippert, Thomas         9 MWD-MA                    NT      34.28  
 11 Soltis, Andrew             9 MWD-MA                    NT      37.39  
 
Event 45  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCarthy, Emma            12 Maple Manor            34.70      34.56  
  2 Rubin, Regan              11 Maple Manor               NT      35.22  
  3 Kullmann, Mason           11 Maple Manor            39.73      37.25  
  4 Newman, Lindsey           11 MWD-MA                    NT      38.20  
  5 Yellin, Sarah             11 MWD-MA                    NT      38.72  
  6 Gay, Allison H            12 Maple Manor            38.48      39.22  
  7 Chaballa, Elsa            12 Maple Manor            38.89      39.69  
  8 Torok, Emma               12 MWD-MA                    NT      40.65  
  9 Johnston, Tess            12 MWD-MA                    NT      40.93  
 10 Cubit, Amanda             12 Maple Manor            47.53      45.97  
 11 Rank, Jordan              11 MWD-MA                    NT      48.22  
 12 Chaballa, Greta           11 Maple Manor               NT      48.65  
 13 Pickford, Grace           11 MWD-MA                    NT      50.67  
 14 Thoma, Ally               12 MWD-MA                    NT      52.60  
 
Event 46  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bondi, Miles              12 Maple Manor               NT      31.93  
  2 Boyd, RJ                  12 Maple Manor            35.15      33.22  
  3 Gewartowski, Michael      12 Maple Manor            34.13      33.31  
  4 McMullen, Michael         11 Maple Manor            39.25      35.78  
  5 Gorman, Mason             11 Maple Manor               NT      36.46  
  6 Suc, Maximilien P         11 Maple Manor               NT      37.27  
  7 Boyd, Will                11 Maple Manor            40.14      38.20  
  8 Pendleton, Cory           11 Maple Manor               NT      39.97  
  9 Bray, Liam                12 Maple Manor            42.41      41.07  
 10 Rizzuto, Andrew           12 Maple Manor            42.44      41.73  
 11 Ruocco, Julian            12 Maple Manor            47.10      42.50  
 12 Shahar, Jordan            11 Maple Manor            43.21      42.53  
 13 McCloskey, Brian          12 MWD-MA                    NT      42.67  
 14 Watson, Jacob             12 Maple Manor            47.70      45.04  
 15 Dean, Mason               12 MWD-MA                    NT      45.20  
 16 Broome, Christian         12 Maple Manor            36.76      48.22  
 17 Wert, Jonah               11 MWD-MA                    NT      50.63  
 
Event 47  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pesti, Korinna            13 Maple Manor            30.47      30.92  
  2 Suc, Alexandra H          13 Maple Manor            32.37      33.64  
  3 Luciani, Anna             13 Maple Manor            35.68      33.81  
  4 Vargas, Charley           13 MWD-MA                    NT      34.40  
  5 Carboni, Lauren           14 Maple Manor            35.64      34.88  
  6 Dugan, Joey               13 MWD-MA                    NT      34.89  
 
Event 48  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Matt               13 MWD-MA                    NT      28.13  
  2 Theodorson, DJ            14 Maple Manor            29.77      29.21  
  3 Doneker, Jack             14 MWD-MA                    NT      29.29  
  4 Cole, Liam                14 MWD-MA                    NT      30.56  
  5 Hong, Alan B              13 Maple Manor            31.02      31.93  
  6 Mansfield, Josh           13 MWD-MA                    NT      33.31  
  7 Ross, Collin              14 Maple Manor            33.67      33.35  
  8 Lau, Ryan A               13 Maple Manor            33.78      33.37  
  8 Price, Luke               13 Maple Manor            26.06      33.37  
 10 Hubbard, Shane            13 MWD-MA                    NT      34.40  
 11 Molloy, Trevor            14 Maple Manor            35.13      35.19  
 12 Senior, Matt              13 MWD-MA                    NT    1:03.33  
 
Event 49  Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            16 Maple Manor          1:02.50    1:04.97  
  2 Cheifetz, Samara          17 Maple Manor          1:09.45    1:09.66  
  3 O'Toole, Rebecca          17 Maple Manor          1:07.95    1:15.14  
  4 Kullmann, Ryann           15 Maple Manor               NT    1:16.69  
  5 Webb, Jessica             16 MWD-MA                    NT    1:18.35  
  6 Harney, Deirdre           15 MWD-MA                    NT    1:18.91  
  7 Ross, Molly               15 MWD-MA                    NT    1:22.71  
  8 Leneghan, Haleigh         17 MWD-MA                    NT    1:23.78  
  9 McDaid, Tara              17 Maple Manor          1:26.07    1:27.77  
 10 Thoma, Shannon            15 MWD-MA                    NT    1:34.87  
 11 Bray, Shannon             17 Maple Manor          1:30.44    1:40.84  
 
Event 50  Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Andy              17 Maple Manor            55.74      56.96  
  2 Gewartowski, Joseph       17 Maple Manor          1:03.28      58.91  
  3 Pesti, Kornel             16 Maple Manor          1:00.38      59.64  
  4 Barton, Eddie             17 MWD-MA                    NT    1:00.73  
  5 Lynskey, Conor            18 MWD-MA                    NT    1:06.63  
  6 Harney, Sean              18 MWD-MA                    NT    1:10.12  
  7 Bray, Connor              15 Maple Manor          1:22.01    1:19.32  
  8 Duthie, Luke              15 Maple Manor               NT    1:19.46  
  9 Kuhn, Alex                18 MWD-MA                    NT    1:23.89  
 10 Dupre', Josh              15 MWD-MA                    NT    1:24.67  
 11 Gewartowski, Nicholas     15 Maple Manor               NT    1:28.10  
 
Event 53  Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kullmann, Ellison         10 Maple Manor          1:43.93    1:36.84  
  2 O'Meara, Abby R           10 Maple Manor          1:49.27    1:40.50  
  3 In, Madison                9 Maple Manor          1:49.48    1:43.31  
  4 Kunz, Alyssa              10 MWD-MA                    NT    1:52.19  
  5 Bullard, Katelyn          10 MWD-MA                    NT    2:21.36  
 -- Penzo, Nichol             10 MWD-MA                    NT         DQ  
 
Event 54  Boys 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ciccarone, Franco         10 Maple Manor          1:42.34    1:39.09  
  2 Wenzel, Cole R             9 Maple Manor          2:07.43    1:48.70  
  3 Destro, Max                9 Maple Manor               NT    2:00.47  
 
Event 55  Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCarthy, Emma            12 Maple Manor          1:39.26    1:28.26  
  2 LaPlaunt, Katie           11 MWD-MA                    NT   J1:30.47  
  3 Rizzuto, Abby             12 Maple Manor          1:35.97   J1:30.30  
  4 Chaballa, Elsa            12 Maple Manor          1:37.66    1:41.47  
  5 Yellin, Sarah             11 MWD-MA                    NT    1:43.39  
 -- Shiloni, Natalie          12 MWD-MA                    NT         DQ  
 
Event 56  Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kullmann, Landon          12 Maple Manor          1:21.64    1:19.71  
  2 Bondi, Miles              12 Maple Manor               NT    1:20.67  
  3 In, Jonathan              12 Maple Manor          1:27.89    1:22.45  
  4 Boyd, Will                11 Maple Manor          1:32.67    1:31.86  
  5 Dean, Mason               12 MWD-MA                    NT    1:54.64  
  6 McCloskey, Brian          12 MWD-MA                    NT    1:54.93  
 
Event 57  Girls 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suc, Alexandra H          13 Maple Manor          1:24.17    1:24.01  
  2 Andrulonis, Alanis        14 Maple Manor          1:27.47    1:27.06  
  3 Vargas, Charley           13 MWD-MA                    NT    1:27.30  
  4 Dugan, Joey               13 MWD-MA                    NT    1:29.87  
  5 Luciani, Anna             13 Maple Manor          1:34.42    1:30.93  
  6 Brogan, Siobhan           14 Maple Manor          2:07.98    1:53.95  
 
Event 58  Boys 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Matt               13 MWD-MA                    NT    1:13.44  
  2 McCloskey, Will           13 MWD-MA                    NT    1:18.47  
  3 Hong, Alan B              13 Maple Manor          1:17.70    1:20.18  
  4 Ciccarone, Luca           13 Maple Manor          1:35.71    1:26.72  
  5 Hubbard, Shane            13 MWD-MA                    NT    1:26.93  
  6 Zimmerman, Ryan           14 Maple Manor          1:42.21    1:30.57  
 
Event 59  Girls 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Amdor, Abbie M            16 Maple Manor          1:09.43    1:12.68  
  2 Pendleton, Laura          15 Maple Manor          1:13.07    1:16.00  
  3 Pendleton, Rebecca        17 Maple Manor          1:12.82    1:18.09  
  4 Mansfield, Mary           17 MWD-MA                    NT    1:22.20  
  5 Lombardi, Nina            15 MWD-MA                    NT    1:30.23  
  6 Casale, Tori              16 Maple Manor          1:28.57    1:30.34  
  7 Lynskey, Mary             16 MWD-MA                    NT    1:33.48  
  8 Leneghan, Haleigh         17 MWD-MA                    NT    1:33.86  
  9 Barton, Maeve             15 MWD-MA                    NT    1:33.99  
 10 Ross, Molly               15 MWD-MA                    NT    1:37.45  
 -- McDaid, Tara              17 Maple Manor          1:33.62         DQ  
 
Event 60  Boys 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Andy              17 Maple Manor          1:00.90    1:03.37  
  2 Kelly, Chris              16 MWD-MA                    NT    1:05.58  
  3 Gewartowski, Joseph       17 Maple Manor          1:26.09    1:10.34  
  4 Pesti, Kornel             16 Maple Manor          1:14.13    1:11.02  
  5 Lynskey, Conor            18 MWD-MA                    NT    1:15.15  
  6 Dean, Ethan               17 MWD-MA                    NT    1:20.90  
 
Event 61  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:26.50    1:24.88  
     1) Auwater, Alyssa 8               2) Ellner, Brooke 7               
     3) Biermaas, Erin 8                4) Kullmann, Bradyn F 8           
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    2:12.13  
     1) Vargas, Alyssa 8                2) Kravcak, Grace 8               
     3) McCormick, Erin 8               4) Bullard, Claire 8              
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:40.66    1:33.95  
     1) Koller, Lucy M 8                2) Kenney, Mikayla 7              
     3) Robbins, Emme 7                 4) Lieb, Grace 8                  
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                             NT    1:48.17  
     1) Sheppard, Jolie 8               2) Lieb, Sara 8                   
     3) Chaballa, Hazel D 7             4) Koller, Phoebe 7               
 -- Maplewood-MA  'B'                                      NT    3:01.44  
     1) Kannengieszer, Eve 5            2) Kent, Emily 8                  
     3) Faherty, Audrena 6              4) Schlippert, Abby 6             
 
Event 62  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:23.76    1:23.22  
     1) Curcio, Joey G 8                2) Foster, Chase 8                
     3) Boyd, Duncan J 7                4) Smith, Cullen M 8              
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:44.23    1:50.82  
     1) Zahn, Henry 8                   2) Rubin, AJ 7                    
     3) Pierce, Parker 6                4) Colletto, Connor 7             
 
Event 63  Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:12.38    1:12.19  
     1) Broome, Olivia 10               2) Auwater, Olivia 9              
     3) Kullmann, Ellison 10            4) O'Meara, Abby R 10             
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    1:19.63  
     1) Moran, Emily 10                 2) Ross, Megan 10                 
     3) Johnston, Brigid 9              4) Kunz, Alyssa 10                
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:25.09    1:22.83  
     1) Curcio, Julianna N 10           2) McCarthy, Gracie 10            
     3) Biermaas, Anna 10               4) Hestnar, Meredith 9            
 -- Maple Manor Swim Club  'C'                        1:42.82    1:31.73  
     1) Nardello, Isabella R 10         2) McMullen, Kathryn E 9          
     3) Williams, Jamie 9               4) Wolverton, Sophia 9            
 -- Maplewood-MA  'B'                                      NT    1:42.54  
     1) Penzo, Nichol 10                2) Martin, Joleigh 9              
     3) McConnell, Kiera 9              4) Bullard, Katelyn 10            
 
Event 64  Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:15.26    1:16.29  
     1) Ciccarone, Franco 10            2) Suc, Xavier N 9                
     3) Wenzel, Cole R 9                4) Leonard, Zachary 10            
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    2:08.12  
     1) Soltis, Andrew 9                2) Pickford, KC 7                 
     3) Schlippert, Thomas 9            4) Senior, Mortimer 10            
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:43.68    1:34.73  
     1) Keyes, Henry 9                  2) Destro, Max 9                  
     3) Szautner, Andreas M 9           4) Wydan, John 9                  
 
Event 65  Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:25.63    2:19.25  
     1) Rizzuto, Grace 12               2) Rubin, Regan 11                
     3) Rizzuto, Abby 12                4) McCarthy, Emma 12              
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    2:34.57  
     1) Newman, Lindsey 11              2) Yellin, Sarah 11               
     3) Bullard, Sam 12                 4) LaPlaunt, Katie 11             
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        2:46.07    2:55.05  
     1) Kullmann, Mason 11              2) Cubit, Amanda 12               
     3) Chaballa, Greta 11              4) Gay, Allison H 12              
 -- Maplewood-MA  'B'                                      NT    3:15.58  
     1) Rank, Jordan 11                 2) Thoma, Ally 12                 
     3) Pickford, Grace 11              4) Demore, Sarah 12               
 
Event 66  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:17.36    2:12.47  
     1) In, Jonathan 12                 2) Boyd, RJ 12                    
     3) Bondi, Miles 12                 4) Kullmann, Landon 12            
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        2:32.55    2:27.83  
     1) Broome, Christian 12            2) Bray, Liam 12                  
     3) McMullen, Michael 11            4) Gewartowski, Michael 12        
 
Event 67  Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        2:10.12    2:12.70  
     1) Suc, Alexandra H 13             2) Andrulonis, Alanis 14          
     3) Rossmeisl, Hannah 13            4) Pesti, Korinna 13              
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    2:40.93  
     1) Vargas, Charley 13              2) Johnston, Tess 12              
     3) Shiloni, Natalie 12             4) Angelico, Allie 12             
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        2:32.97    2:32.36  
     1) Williams, Anna 13               2) O'Toole, Lainey 14             
     3) Brogan, Siobhan 14              4) Carboni, Lauren 14             
 
Event 68  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maplewood-MA  'A'                                      NT    1:55.94  
     1) Doneker, Jack 14                2) McCloskey, Will 13             
     3) Cole, Liam 14                   4) Smith, Matt 13                 
  2 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:58.09    2:03.57  
     1) Theodorson, DJ 14               2) Andrulonis, Jonas 13           
     3) Hong, Alan B 13                 4) Price, Luke 13                 
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        2:16.34    2:12.83  
     1) Zimmerman, Ryan 14              2) Molloy, Trevor 14              
     3) Lau, Ryan A 13                  4) Ross, Collin 14                
 -- Maplewood-MA  'C'                                      NT    2:26.06  
     1) Walters, Chris 14               2) Lynskey, Aidan 13              
 -- Maplewood-MA  'B'                                      NT    2:42.77  
     1) Mansfield, Josh 13              2) Hubbard, Shane 13              
     3) Kelly, Joe 14                   4) Senior, Matt 13                
 
Event 69  Girls 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:59.77    2:08.44  
     1) Amdor, Abbie M 16               2) O'Toole, Rebecca 17            
     3) Pendleton, Rebecca 17           4) Pendleton, Laura 15            
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    2:17.32  
     1) Webb, Jessica 16                2) Mansfield, Mary 17             
     3) Lombardi, Nina 15               4) Harney, Deirdre 15             
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        2:15.98    2:07.50  
     1) Casale, Tori 16                 2) Shahar, Ma'ayan 15             
     3) Kullmann, Ryann 15              4) Cheifetz, Samara 17            
 -- Maplewood-MA  'B'                                      NT    2:28.85  
     1)                                 2) Barton, Maeve 15               
     3) Lynskey, Mary 16                4) Ross, Molly 15                 
 
Event 70  Boys 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maple Manor Swim Club  'A'                        1:50.14    1:47.64  
     1) Thomas, Andy 17                 2) Gewartowski, Joseph 17         
     3) Flynn, Alex 17                  4) Jensen, Matt 15                
  2 Maplewood-MA  'A'                                      NT    1:51.46  
     1) Barton, Eddie 17                2) Harney, Sean 18                
     3) Lynskey, Conor 18               4) Kelly, Chris 16                
 -- Maple Manor Swim Club  'B'                        1:55.02    1:49.03  
     1) Duthie, Luke 15                 2) Luciani, Andrew 16             
     3) Pesti, Kornel 16                4) Gewartowski, Nicholas 15       
 -- Maplewood-MA  'B'                                      NT    2:18.10  
     1) Alps, Jake 18                   2) Dean, Ethan 17                 
     3) Kuhn, Alex 18                   4) Dupre', Josh 15                
 
                    Combined Team Scores - Through Event 80                    
 
  1. Maple Manor Swim Club               641   2. Maplewood                           262